HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Vyhovuje vam terajsie uplatnovanie pravidiel tohto fora v praxi?
Áno 94%  94%  [ 29 ]
Nie 6%  6%  [ 2 ]
Celkový počet hlasov : 31
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim, ze niegde sa stala chyba. Nie raz ani dva krat som bol udiveny... ked nejaky moderator prerusil temu, resp premazal ju... len preto, lebo uz nesuvysela priamo s nadpisom. Je uplne nechutne a odpudzujuce ked sa to stava. Niekto moze namietat, ze sa to robi koli poriadku alebo tak. Ano, ma aj to svoje vyhody, ked kazdy nadpis presne zodpoveda teme diskusie, ale mali by byt iste hranice, kam az moderatori mozu zajst. Toto forum mi obcas pripada ako 80 rocna ortodoxne katolicka panna.
Uplne mi skazi naladu, ak sa veselo diskutuje, a bavi ma to, a v tom pride nejaky pipik a zmaze to. Vlastne je to samoposkodzovanie fora. Pojem diskusia sa vstahuje na formu komunikacie. Je to ako zivi tvor. Ako jedinec ktori sa meni a vivija. Predstavte si ze sedite na pive, a bavite sa s kamaratmi. Raz o novom aute, a potom o motorke. A potom ku vam niekto pride, napriklad barman, a povie, "toto je bar kde sa moze rozpravat len o autavh, zmrzline a pomarancoch. Tak bud zmente temu abo vypadnite." Myslite si ze je to normalne? Ja si myslim ze nie.
Ja chapem ze nie je mozne sa v diskusii o hudbe bavit o ponorke. Ale ak sa diskusia zvrtne od kapeli Nightwish , cez nadherne vokali az po spevaka kapeli Krabator, tak je to v poriadku.
Ale nie pre Vas, ano prave Vas konkretnych... annun a kolektiv cenzurentov a korektorov... Vas mam na mysli... Vy to jednoducho zastavite, ze o spevakovi Krabatoru musite nahodit novu temu... lebo to uz s Nightwisom nepasuje.
Toto forum sa pre mna stalo obmedzenym a neohybnym. Brani normalnej diskusi, hoci je forum prave o diskusii. Je to nespravne, sebaznicujuce a hlupe. Mali by ste sa zamysliet co robyte, lebo vam poodchadzaju ludia.

Annun si moze kludne namietat, "Toto je moje forum, tak sa riadi mojimi pravidlami."

A ja mili Annun ti odkazujem, ked vsetci spunti a teenageri co ti tu chodia, trochu podrastu a uvedomia si, ze je milion lepsich for, tak ti odtial odidu. A pravidla su na hovno, ked ti ich tu nebude mat kto dodrziavat.

Tymto som vyjadril svoj nazor a nemam zaujem o urazky alebo blbiny. Alebo ponizovanie. Dufam ze som tym nikoho neurazil, a ak nahodov ano tak mi je to jedno Kludne sa mozte vyjadrit ludkovia.

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
popravde je mi to uplne jedno

takyto nazor asi nie je moc prinosny do diskusie ale
tak aspon sa vyjadrim

och a nemam rad chatovacie fora

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som si za tie roky už zvykol a otupel som voči tymto prihluplym prejavom moderovania...
už ma nejako netrapia, nerozhodia ma.. viem,že je to ako šťať proti vetru...

nesuhlasim s tym a mal som par zlych nalad ked sa to stalo len preto, lebo do botky nesadla tema... proste pakes shit happens...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Grey: Pozri keby sa v kazdej teme kazdy bavil o tom co ho prave napadne tak by sa tu potom nik nevyznal. Ten dotycny a par dalsich by sa mozno skvele bavili, ale pre ostatnych. ktori by si tu temu otvorili neskor by to bolo strasne chaoticke. Ked sem pride novy clovek a chce sa bavit o Nightwish tak si otvori temu Nightwish. Ale co ked tam uvidi diskusiu o Krabatore.. a tak podobne. Keby diskuisa v teme nezodpovedala jej nazvu tak naco mame toto forum delit na temy. To tu rovno moze byt len jedna tema, alebo este lepsie nejaky chat.

To je zas moj nazor na vec.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
To je zas moj nazor na vec.

Spravny nazor, my two cents

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sak Grey ked sa ti tu nelubi nik ta nedrzi ak ti forum nevyhovuje tak............neid nan a super je ze sem vlastne ani nechodis ale ides mat reci

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som teda z for kde OT bolo bezne, a to ze som tu dava jasne najavo aky je moj postoj.


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
som rad ze tu je taky admin aky je a nenecha si skakat po hlave a je tu poŕádek


Hore
   

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa tiez pridam ze toto je najlepsie moderovane forum, na akom som. TIez mam  k niektorym veciam pripomienky, ale globalne som spokojny.  :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
Ja sa tiez pridam ze toto je najlepsie moderovane forum, na akom som. TIez mam  k niektorym veciam pripomienky, ale globalne som spokojny.  :)


Stotožňujem sa s Finrodovym názorom.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keby sa mi tu nepáčilo, nesedím tu celý deň ako žaba na prameni. :)

Súhlasím s Nightfallom.

A ako povedala GoGo: Grey,veď ty tu ani nechodíš, tak o čo ide? Prečo frfleš, keď tu ani nie si??

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
suhlasim s finrodom
moderovanie je tu náhodu na úrovni, tema je o tom o čom je.
A ak sa niekedy aj stane chyba (niekey sa teda aj stava) aj moderatori su len ludia .
Ale myslim ze zatial fungujú celkom dobre. Bol som aj na iných fórach a tam to bolo uplne zmetené, človek chvíľami nevedel o čom je vlastne reč. Tu admini odvádzajú dobrú prácu . A ako hovorím, ak sa nieco predsa len stane, mýliť sa je ľudské

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano Grey, ked sa ti tu nepači, načo sem loziš, povedali ludia z hostinca... bomba bomba... podarilo sa...

sloboda :)

edit:

potvrdzujesa to stare..

nikdy sa na annune nefrfle do Rhapsody, XXX a Hostinca :lol:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Naposledy upravil Alex dňa Po. 17. Apr 2006, 18:58, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MIly Grey.
Ja ta chapem, co chces povedat, ale: fakt je pravda, ze ak sa v Nightwish zacne diskutovat Krabathor, posobi to v konecnom dosledku chaoticky a zmatene. V takej chvili sa ale zvykne robit velky napis ,,Mile deti, Krabathor si diskutujte inde", pripadne moderator oddeli nevhodne prispevky nikam a v povodnej diskusii povie ,,Mile deti, krabathori hlas si diskutujte tu (a nasleduje link na inu temu)".

To je myslim prehladne a jasne. Prirovnanie s krcmovymi debatami je pekne, lenze tie maju jednu vyhodu - asi nik neciti potrebu zistovat, ze kedy sa rozpravalo o Soľnunnovi, resp. co sa rozpravalo na stretku Uhorkova sezona.

Mam pocit, ze sucasny stav Ludu vyhovuje. Okrem toho: mas nejaky napad, ako to zlepsit tak, aby si bol spokojny aj ty, aj zvysok Ludu?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jak vravi klasik,, kazen musi byt!" si zober ze zbadas forum o tvojej naj knihe, behnes tam nadrzany jaq si o nej pokecas, a zistis ze uz pet stran je to o  tom cia babka lepsie stopka ponozky a ked prispejes OT tak ta seci ignoruju lebo uz sa bavia o uplne inom. a nove take iste vlakno si zalozit nemozes, lebo by ho presunuli....
takze (aj) preto suhlasim s tymto systemom


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun