HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 801 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 54  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
12 Angry Men - Dvanáct rozhněvaných mužů

som tento weekend druhy krat videl. skvela inscenacia?
dobry namet, velmi dobre herecke obsadenie
doporucujem, i ked to nieje film z kategorie akcne sceny striedaju este akcnejsie

http://www.imdb.com/title/tt0118528/

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
no šak to že wtf, o com bol ten film? genialna atmosfera,skvely clovek v hlavnej ulohe ale nejaka pointa alebo tak? ci to nebolo cielom, lebo doteraz som tak trocha v rozpakoch z toho filmu, pamatam si ho aj po roku tak to zle urcite nebolo,ale nieco mi tam chybalo...

Po odpozerani Farga a O Brother where art thou (tiez Coenovci) som usudil, ze tito reziseri su zrejme jedini, ktori dokazu pretlacit do Hollywoodu film (a ziskat nanho prachy), ktory je vlastne strasne nezavisly a filmovo-klubovy. Nebude toto tiez ten pripad?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mno kukam ten Band of Brothers...neni to zle, ale zas ani nejak hrozne uzasne :) mam to ako taku kulisu k beznemu pobytu na kompe.

Ale ak vas bavia taketo veci, pozrite si Generation Kill. Nedavna vojna v Iraku, marinaci 1st recon tusim, 7 dielov.
Tocene podla knihy novinara, ktory sa viezol v humvee s nimi (afaik). Je tam o nieco menej akcie ako v BoB, ale zato viac dialogov, vtipu, a ukazka celkoveho chaosu a nezvladnuteho velenia. Aj mi to pride o trosku realnejsie ako BoB, ale to moze byt aj tym, ze to je situovane v sucasnosti, zatial co v druhej svetovej som nezil.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
alef0 napísal:
Po odpozerani Farga a O Brother where art thou (tiez Coenovci) som usudil, ze tito reziseri su zrejme jedini, ktori dokazu pretlacit do Hollywoodu film (a ziskat nanho prachy), ktory je vlastne strasne nezavisly a filmovo-klubovy. Nebude toto tiez ten pripad?


hej, to je presne to
bolo tam minimálne dialógov, dej bol tiež len taký jednoduchý viac-menej, ale malo to brutálnu atmosféru.
prostredie, chýbajúci soundtrack, hlavné postavy.....
ako vážne.....javier bardem a tá jeho natlakovaná vzduchová flaša....
v podstate tam išlo len o tú naháňačku medzi tými dvoma, v podstate tie prachy a vôbec boli vedľajšia koľaj....


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Heavy Metal

http://www.csfd.cz/film/11266-heavy-metal/

film v podstate pozostava z viacerych poviedok prepojenych do jedneho... povedzme pribehu
kazda cast je uplne ina ako filmovym stylom tak stylom animacie, a meno filmu naznacuje aka hudba je pouzita ako soundtrack
pribehovo su poviedky rozne, niektore sa mi pacili viac, niektore menej ale v zasade tam bola len jedna ktora sa mi nepacila (ta s fetujucimi mimozemstanmi)
co ma ale na filme chytilo nebol z hlavnej casti pribeh ale skor to roznorode spracovanie a soundtrack

v roku 2000 bol nakruteny sequel Heavy Metal 2000 (aky to originalny nazov) ale ten sa mi az tak nepacil, animacia sa mi k tomu nehodila a tym ze to bolo nakrutene klasicky ako jeden pribeh to stratilo take to nieco kvoli comu sa mi prvy film pacil (neviem presne najst to slovo, asi najblizsie co ma napada by bolo poeticno ale ani to neni tak uplne presne..hm...)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
The Game

Fajn jemné psycho, paranoia, zaujímavý a sympatický hlavný hrdina a tak trochu divný koniec.

A mimochodom, všetci ste práve prehrali.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Wolf napísal:
Heavy Metal

http://www.csfd.cz/film/11266-heavy-metal/

film v podstate pozostava z viacerych poviedok prepojenych do jedneho... povedzme pribehu
kazda cast je uplne ina ako filmovym stylom tak stylom animacie, a meno filmu naznacuje aka hudba je pouzita ako soundtrack
pribehovo su poviedky rozne, niektore sa mi pacili viac, niektore menej ale v zasade tam bola len jedna ktora sa mi nepacila (ta s fetujucimi mimozemstanmi)
co ma ale na filme chytilo nebol z hlavnej casti pribeh ale skor to roznorode spracovanie a soundtrack

v roku 2000 bol nakruteny sequel Heavy Metal 2000 (aky to originalny nazov) ale ten sa mi az tak nepacil, animacia sa mi k tomu nehodila a tym ze to bolo nakrutene klasicky ako jeden pribeh to stratilo take to nieco kvoli comu sa mi prvy film pacil (neviem presne najst to slovo, asi najblizsie co ma napada by bolo poeticno ale ani to neni tak uplne presne..hm...)



kokso vcera som ten film stiahol po tom co som videl cast south parku Major Boobage ktory je homage tomuto filmu. planujem ho cez weekend pozret. som na to fakt zvedavy..
Obrázok

Citácia:
Curse Your Rockin' Tits!


2000 som videl, pacil sa mi, pure fun, su v nom neskutocne hlasky a viazu sa mi s nim skvele spomienky z jednej skutocne podarenej alko akcie.

Citácia:
Death to all carbon-based life forms!

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
2000 je fun to je fakt, ale proste po tom ako som videl prvy sa mi pacil ten druhy o dost menej
keby som si to nespajal a uvazoval o tom ako o uplne niecom inom (co to vlastne aj bolo) asi by to bolo lepsie...

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kniha rekordu Sutky
alebo shutka book of records

uzasny dokumentarny film o srbskej dedine shutka, bez scenara pozostavajuci s rozhovorov s obyvatelmi

_________________
Blep


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Once (2006)

http://www.csfd.cz/film/223198-once/?text=111720
http://www.imdb.com/title/tt0907657/

On je pouliční muzikant a občas si přivydělává v dílně svého otce. Jeho snem je živit se hudbou, ale to se mu vůbec nedaří. Ona je talentovaná pianistka z Čech, která odešla do Irska kvůli obživě a prodává na ulici růže. Když se ti dva náhodou potkají, zjistí, že jejich společná hudba má neobyčejnou sílu a podaří se jim získat nejen peníze na pronájem studia, kde natočí společnou desku, ale také přízeň a obdiv všech, kteří se na jejím vzniku podílejí. Oba si ale velmi záhy uvědomí, že takového člověka, jakým je ten druhý, se jim podaří v životě potkat jen jednou. Jeho nově nabytá svoboda a její minulé závazky tak oba postaví před rozhodnutí, co jsou pro sebe schopní obětovat a jestli vůbec mají možnost zůstat spolu.

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2006
Príspevky: 606
Body: 48
Pohlavie: Muž

Neprítomný
opravdu považuješ Once za zajímavý film?

_________________
dharmovej tulák / psí voják


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ano :)

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
aj mne sa ten film velmo velmo moc pacil ....

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2006
Príspevky: 606
Body: 48
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dobře :) mě se nelíbil možná i pro ten ( dle mě nezaslužený) humbuk, který kolem něj byl

některé scény jsou ale geniální, třeba ta, kdy mu přitáhne na ulici vysavač :)

_________________
dharmovej tulák / psí voják


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ako ja som to videla vcera, vobec som nevedela ze to nieco povyhravalo a cely ten hunbuk, to som si precitala z po tom, ako som dopozerala
akurat som na to kedysi chcela ist do kina a nevyslo to a teraz som si na to spomenula.

niektore veci boli pritiahnute za vlasy, ale celkovo to bolo podla velmi mile, je to jeden z tych filmov co ma nejakym sposobom dostali

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 801 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 54  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun