HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 164 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalšia

Najobľúbenejšia séria
The Original Series 7%  7%  [ 2 ]
Next Generation 59%  59%  [ 16 ]
Deep Space 9 19%  19%  [ 5 ]
Voyager 15%  15%  [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 27
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale nadhere lietajucich varnych kanvic sa uz nikdy ani nepriblizia. uz to nebude mat ten kartonovy charakterotvorny nadych...

A ten Captain Kirk - nehnevajte sa, ale :ikonka11:

A McCoy!

Pane boze...mali vyrobit novu posadku, s tymi starymi to bude kazdy porovnavat.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa tak nejak vraciam k Star Treku, pomaly a postupne taham vsetko okrem TOSky (ktoru ozaj nemusim).
Co sa filmu tyka, uz sa velmi tesim a kedze som nikdy "nefical" na originalnom seriali s originalnymi hercami, nove obsadenie mi nevadi. Najma na Spocka sa tesim, tusim ho bude hrat ten isty herec co hra Sylara v Heroes, minimalne Spocka vybrali uplne dokonale :)


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak prave naopak ja som s vyberom hercov co do vizualu aj co do predpokladanych schopnosti (aspon z toho co poznam) spokojny.
Nimoy praveze by mal hrat Spocka viac nez rozpravacsky, malo by sa jednat o nejake preklenutie TOS a "sucastneho" ST univerza ohladom casovych vojen (go Romulans! :) ) . Tusim priamo "Temporal Cold War" spominana v Enterprise.

BTW: teaser - http://film.moviezone.cz/star-trek/trailery/#Teaser nadherny :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz...ked vidim, ze tam bude nieco riesit Winona Ryder ako Spockova matka, ktora ho zblizi s jeho otcom... Uvidime este, ako tych hercov zamaskuju, ale ked nie na nepoznanie, tak to bude trapas - McCoy co vyzera ako masiar a Kirk ako taky sliz (citaj slíž) - a Leonard Nimoy uplne analogicky...

Spock, anyone?

Obrázok

Inak tu je prirovnanie starych a novych http://www.filmbuffonline.com/2007/10/c ... -trek.html

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco sa vo vsetkych pripadoch musi najst nejaky clovek, ktory nie je s nicim spokojny (ci uz sa bavime o hrach (Fallout) alebo filmoch (prave buduci Trek). Imho herci vyzeraju vsetci v pohode, akurat s klasickou podobou Quinta by som mohol mat ja osobne trochu problem (Sylar :) ). Ale inak zatial nic nesvedci o tom, ze by Abrams nevedel co robi. Uzasne atmosfericky teaser to cele krasne - zatial - uzavrel. Az sa tu natiska otazka: Bude z toho najlepsi (a najuspesnejsi) Star Trek film?

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Az sa tu natiska otazka: Bude z toho najlepsi (a najuspesnejsi) Star Trek film?


tak toto je SKUTOCNE predcasna otazka. podla mna to bude hlavne ine nez vsetok star trek. (mozno blizsie k Enterprise nez k TOS, ale Enterprise som este nepozeral, nejak ma nelakal)

btw ja mam najradsej First contact. Generations, Insurection a hlavne Nemesis nehodnotim moc vysoko.
na TOS filmy sa pozeram trochu inak a nemam ich tak v oku hoci som ich videl vsetky. mam v plane ale pozriet niektore TOS najlepsie epizody.

celkom by som prijal film z DS9 :) (a preboha urcite nie Voyager)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som nespokojná, lebo viem, že budem porovnávať. Keby dali iné postavy, nepoviem ani Ň, ale keďže to mám napozerané... Mne sa páčila aj tá filmová technická úroveň toho seriálu, malo to celé taký charakter, ktorý sa v novom filme zopakovať nedá, práve kvôli tomu, že technika je omnoho lepšia.

Druhá skepsa vychádza z toho, že takéto filmy sú náchylné obetovať príbeh v prospech efektov. Nemusí k tomu dôjsť, ale obávať sa a kuvikať môžem, no nie? :)

A uznaj, Cechov je taký sladký, že až fuj :) (Akoby Frodo utiekol z PP a obliekol sa inak)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus> First Contact a Undiscovered Country su moje osobne TOP. Vseobecne plati, ze kazdy parny diel ST filmov je lepsi nez neparny :) Neviem ako ale zatial sa naozaj darilo tvorcom dodrzat tento trend a tento film ma poradove cislo 11, takze uvidime uvidime.
Inac Nemesis je v principe super (hlasky :)) len zapletka je celkom kopia Undiscovered Country.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
asi si stiahnem vsetky TOS filmy a skuknem. je to uz davno co som ich videl a este nikdy v originalnom zneni.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemesis je v principe zly, takze tam parna/neparna nevysla :)

Ked uz sme u oblubenych ST filmov, tak je to jednoznacne Voyage Home, a potom First Contact, ale aj ostatne
mam svojim sposobom rad :)

Baelara napísal:
Som nespokojná, lebo viem, že budem porovnávať. Keby dali iné postavy, nepoviem ani Ň, ale keďže to mám napozerané... Mne sa páčila aj tá filmová technická úroveň toho seriálu, malo to celé taký charakter, ktorý sa v novom filme zopakovať nedá, práve kvôli tomu, že technika je omnoho lepšia.


Imho, nie je dovod porovnavat (i ked naposledy bol George Takei ako Sulu v New Voyages vynikajuci!!!). Nova doba - novy herci. Myslim, ze s tym sa da zit. :)

Baelara napísal:
Druhá skepsa vychádza z toho, že takéto filmy sú náchylné obetovať príbeh v prospech efektov.

Ano, to je logicka obava. Na druhej strane, nic nenasvedcuje tomu, ze to tak bude - takze na co zbytocne kuvikat?!! ;)

Baelara napísal:
A uznaj, Cechov je taký sladký, že až fuj :) (Akoby Frodo utiekol z PP a obliekol sa inak)

Uf! Vyzera ako herec na fotke. Uplne to najpodstatnejsie bude, ako bude vyzerat ked ho oblecu do kostymu. Ako sa dokaze
zhostit Chekovho charakteru. A to z fotky nepoznas. Alebo ano? :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mick the Mage> u mna je naopak v principe zly Insurrection a Nemesis potesil :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je cas to tu trosku ozivit :) ani Potter ani Watchmeni ma vcera nenamlsali tak ako toto: http://film.moviezone.cz/playFile.php?file=stream_trailery/7/startrek.flv&title=Star+Trek%3A+Trailer
Tu http://film.moviezone.cz/star-trek/trailery/ aj v lepsej kvalite.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trailer je fajn a epic, trosku mam vsak obavy o to, ze akcia bude prilis over the top (ako pri star treku nie som prilis zvyknuty, hlavne v serialoch, filmov som vela nevidel) a prilis sa to bude cele sustredovat na mladeho a hlupeho Kirka z ktoreho sa pocas filmu vyformuje odvazny a dobry kapitan. Nehovoriac o tom, heh, precackanom mostiku. Ale Quinto (Spock) je nenormalne charizmaticky herec a efekty tiez pekne, tak su minimalne 2 veci na ktore sa tesim :lol:

Celkovo som myslel ze sa budu trochu viac drzat tej predlohy, z toho co bolo z traileru vidiet sa toho pomenilo dost.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je to v principe restart. Nielen TOS ale celkovo. Uplne over the top to snad nebude ajked nic menej nez niekolko rozflakanych lodi necakam :D ale priznajme si akcia v duchu vojny s Borgami a Dominiom bolo presne to co Treku chybalo a celkovo by ten koncept potreboval update. Hlavne ta TOSka :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Je cas to tu trosku ozivit :) ani Potter ani Watchmeni ma vcera nenamlsali tak ako toto: http://film.moviezone.cz/playFile.php?file=stream_trailery/7/startrek.flv&title=Star+Trek%3A+Trailer
Tu http://film.moviezone.cz/star-trek/trailery/ aj v lepsej kvalite.



Tohle neni Startrek.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 164 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun