HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 74 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bol som na tom vcera a je to braindamage :ikonka09:

cakal som od toho parodiu ale nestalo sa tak, ale ten film jednoducho nebol dobry na viacerych urovniach.

uz len pribeh o spoiler ufonoch /spoiler bol hlupy a ultraklise napad. strasne mi to skrkalo.. jones mal vzdy nejaky element nadprirodzena ale v starych filmoch to bolo vzdy tak dobre urobene ze mi to nikdy nevadilo.. tu to bolo take trapne. spoiler a odlet ufo lode na konci WTF? /spoiler keby ich aspon graficky navrhli nejak zaujimavejsie.

jonesovky boli vzdy taka over the top akcia ale skutocne malokedy som si pomyslel ze tento stunt je blbost (spominam si akurat na podliezanie iduceho nakladaku). indy 4 ale prekrocil delikatnu hranicu medzi tym ked si divak povie 'waw jaky kusok' a ' fuj to je somarina'. keby to bolo raz tak to prezujem ale prakticky v kazdej scene boli taketo prehnane blbosti (najvacsia [vymazané] je hned na zaciatku ked spoiler indy bez akehokolvek zranenia prezije testovanie atomovej bomby v chladnicke vyhodenej do vzduchu na kilometer /spoiler. (ako priklad filmu ktory skvele balancuje na okraji prehnanosti je shoot 'em up)

naviac sa mi nepacilo ze z indyho urobili spoiler vojnoveho veterana spiona. absolutne mi to k jonesovi nesedi. bojovanie s nackami o archu je jedna vec a druha robit v berline dvojiteho agenta pre vladu /spoiler ale asi to bolo hranie na vlastenecku strunu.

dalsia blbost boli trapne spoiler cgi sviste/spoiler ci co to bolo. nerozumiem koho napadlo ich dat do filmu. strasna debilina.

a potom su tu uz len drobnosti ako spoiler nevysvetlitelna pritomnost ruskej vojenskej jednodnotky v strede ameriky/spoiler, totalne necharizmaticky spoiler jonesov syn, sidekick (ktoreho prijal uplne bez mihnutia oka) /spoiler a kopa cgi aj ked tusim spielberg tvrdil ze sa budu vyuzivat skor klasicku techniku (stunty ale vyzeraju robene klasicky), hlupy koniec spoiler so svadbou/spoiler atd.

rozmyslam co bolo na to filme dobre a mam problem nieco napisat... cate blanchet ako ruska antagonistka bola uchadzajuca ale nic vynimocne.. bolo tam par funny dialogov, jedna zabavna referencia na raiders of lost ark a niekolko zabavnych akcnych sekvencii... ale celkovo je tento film jasny stinker.

(btw na imdb ma 8,1 boda a 47% ludi mu dalo 10 bodov :ikonka09: )

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ó, a mne sa to páčilo. Bolo to dobrodružné a bolo to ešte aj vtipné. Si to treba vedieť vychutnať, nie sa v tom špárať. Nebol to the best Indy ever, ale bol to INDY!! :) Čiže ja som spokojná.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja si tiez myslim ze v pohode...kazdy z jonesov mal trocha inu prichut a tak isto aj stvorka...osobne sice rusakov nemusim, radsej nackov, ale co uz...pravda, pribeh bol trocha klisovity a strasne predvidatelny, ale akcia(az na scenu kde po nom strilala z dvoch krokov desiatka samopalnikov a nic netrafili) aj humor sa dost dali


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
az na scenu kde po nom strilala z dvoch krokov desiatka samopalnikov a nic netrafili


hovori sa tomu Stormtrooper effect.

ja som si behom minuleho tyzdna pozrel vsetkych troch starych jonesov, takze som mal presne v oku ake su tie filmy vyborne.. toto nove je nepodarok a nemam zial vypinac na mozog.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cely cas som cakal, kedy najdu nejaky lightsaber.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
necekal som ze to bude dobre ako povodne filmy.. no a ani nebolo..
a s kina som napriak tomu odchadzal spokojny
spoiler - a nevadil mi ani navod ako prezit atomovy vybuch pomocou chladnicky, ani kopa klise, ani ako tu niekdo napisal " radobyvtipne" sceny, ani ufoni, ani tlieskanie na indyho svadbe.
na stvorku som cakal hodne dlho a niesom sklamany..
bol to zatial najslabsi indyho film.. ale bol to stale indy :)
a je mi uplne jedno co si o tom myslia ostatny :P

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vcera som na to bola v kine a som spokojna :) ja som totiz nemala vobec ziadne ocakavania a nakoniec sa mi to aj celkom pacilo, bola to taka oddychovka :)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...a aj tie dialogy boli pridrbane. the most stupid

spoiler
ako priznat kurevnictvo + zbalit staru rachejtlu v rozbehnutom obojzivelniku by Indy:
"you must have had so many of them in the meantime..."
"but none of them was you, Marion..."

/spoiler

a stale som cakal na

spoiler
"I AM YOUR FATHER!"
/spoiler

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jeden z najhorsich filmov aky som v poslednej dobe videl (Uznavam ze niesom filmarik takze vela poslednych filmov som nevidel).

Pribehovo na urovni 10 rocneho dietata robiaceho pana jaskyne v DrD podla Eragona.
Alebo na urovni dospeleho ktory musi daco zbuchat za polhodinu a pritom nieje velmi talentovany a hodne narvaty.

Necakal som od toho vela ale toto bol DES.
S Indym to malo spolocne akurat tvar a meno hlavneho hrdinu. Este aj stare PC hry (kde sa tiez mydlil s rusakmi)
boli zaujimavejsie a pribehovo napaditejsie.

Akcia tam bola vlazna a na mna posobila uplne fluffovo ("mno nic ma nenapada, co kebyze sa nahanaju po pralese a sermuju s mecmi?") a humor? Tam bol nejaky zmysluplny Indy humor?

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
humor? Tam bol nejaky zmysluplny Indy humor?


Ano, presne jeden moment - archa zmluvy.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano ten uznam

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nj. ste proste stari klasici...

Ako tak citam.. zacinam sa nanho docela tesit :)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bol som na tom v piatok. A klasicky povedane - prisiel som, videl som a bol som viac ako spokojny! :) Vyborny film, od zaciatku az do konca. Nejake hlbsie analyzy sa mi momentalne nechce vytvarat (mozno neskor a na inom mieste :) ), ale 4 Indy vyborne zapadol medzi ostatne filmy. Spokojnejsi byt uz ani nemozem :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nevyhlasovali predtým ford s lucasom, že čakajú len na dobrý scenár a spravia 4??
Prečo nepočkali?


Naposledy upravil E´lune dňa Ne. 25. Máj 2008, 21:07, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Nevyhlasovali predtým ford so spielbergom, že čakajú len na dobrý scenár a spravia 4??
Prečo nepočkali?

Pretoze George Lucas :wink:

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 74 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 58 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun