HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 144 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalšia
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
to vyzera skor na orca :lol: :lol: :lol: :lol:


Ale ja som taky sympatickejsi Ork, takzvany svetly Ork :lol: :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fixir, Belial, toto nie je dvor, takže pozor na OT a chat.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MNo tak som si konecne vsimol tuto temu. Bohuzial sa tu nahromadilo uz tolko prispevkov ze sa mi to nechce citat, teda okrem prvej stranky. Ale ja sa rad vyjadrim.

Ad1 Zrudi: neviem jak si dosiel na to ze ja mam najradsej Skurut-hai. Osobne mam najradsej draky, lichov a balrogov ale az na lichov sa s tym vazne blbo stotoznuje. NA licha zatim nemam takze som sa uspokojil s inou temnou rasou. Sice mam naozaj rad a vyhlasujem o sebe ze som skurut/ to jest vlastne skret v sindaryii/ ale co sa tyka skurutoidnych som jednoznacne fanusik wrrkov a olog hai. kto nevie co su olog hai tak malo cital uja tolkiena.

Ad2. Szapkowskeho elfaci su jediny ktorych znesiem. Uz ma nebavi citat o tych dokonalych paznechtoch. pre mna je obrazom dokonalosti upir a lich co sa tyka humanoidnych ras. Inak samozrejme velky a zly drak :twisted: .

Ad3. Preco?? nie je nic lepsie a zabavnejsie ako zabit na nejakej bojovke alebo len tak nejakeho elfieho uchyla. Mne osobne ta ich honba za svetlom a dokonalostou vzdy dokaze zdvihnut zlc.

Ad4. co sa tyka RPG na papieri tak najradsej hravam zlodeja alebo prave toho tupeho barbara. Alebo mrstneho mnicha v poslednom case. Lenze na DrD napr nebol takze tam jednoznacne barbar :D . Ked ide o RPG v kompe, kde sa hra s vacsou druzinou tak je zvacsa mag nutnost a kedze nie je lepsieho maga asi ako elf/tot vacsinou vsade, mozno este nekro ale ten je malo kde/ tak si ho vezmem ale napr v BG alebo IWD je to zasadne drow.

JA osobne mam najradsej temne rasy ale dokazem sa plne stotoznit aj s drsnym ale haluznym a v poho trpom alebo vsetkymi druhmi blaznov, sialencov a inych uchylov. Je to mozno uchylka ale nikdy som si nepotrpel na dokonalost a clovek sa nepobavi lepsie ako s nejakym fakt tupym bojovnikom. S magom musi byt stale chladny a inteligentny. Aj ked uz som zazil aj trola maga a dokonca aj orka maga. A verte mi ze ono potesi ked trol ktoremu dojdu kuzla ta tresne takou silou ze ti zarazi palicu az k zaludku. Ono to dokaze byt dost nebezpecne zvlast ked ide o hraca co ma naozaj stastie a na stats si nahadza same max hody :P :P

TAkze snad som nic nezabudol. A este predsa, v tolkienovi sa mi pacil jediny elf. Kto uhadne ktory to bol a kde zil ma u mna pifco. HAdat prosim do posty. Potom vyhlasim vitaza ak nejaky bude. Kto uhadne prvy vyhrava.

Selar Ar Agarwaen, Gordraug

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mimochodom mi v tom teste vyslo:

Chaotic Evil Half-Orc Fighter Druid
Follower Of Talos

s cim viac menej suhlasim :P :P :twisted: :twisted:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco ja byt elf:
Ono elfovia su v pohode, ale zas tak rad ich nemam. Iba elfky, ale to koli tomu opacnemu pohlaviu.
A konkretne pacia sa mi len dvaja elfovia Ilidan z Warcraftov - uz ma od elfa dalej ako od demona, vyborny bojovnik, uzasne zbrane, a te demonie rohy a kridla, k tomu trochu demonomagie a este je aj slepy, co viac moze elf chciet
A druhy je jeden nevimakosavola, proste cyberpunkovy elf z buducnosti, vyzera ako keby zmlatil nea v matrixe.

A vteste my vyslo kvazi Ilidanovo povolanie Chaotic Good Elf Bard Fighter

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne vysllo neutral evil human -fighter -follower of cyric ale robil som to podla dnd chutok a nie naozaj

_________________
Blep


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Senores y senoritas, cuidado OT! / Pani, pozor na OT!


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spanish Inquisition napísal:
Senores y senoritas, cuidado OT! / Pani, pozor na OT!

Inquisitione Honorablis Horibilis, pozor na preklad! "Senores y senoritas" = "Pani"? :lol: :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som elf od narodenia, a ani som o tom netusila... mam mierne jedno usko spicate a teraz nekecam...

myslim, ze ludia vo svojich snoch casto siahaju po niecom, co nikdy nemozu dosiahnut a co je dokonale...ale taketo myslienky myslim tu uz boli spominane, takze len tolko...

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kva kva kva, dajte uz pokoj s dokonalostou. Byt dokonaly tak by si si priala byt obycajnou. Ludia ani nevedia co si zelaju a nosi im to smolu. Nechcite byt dokonali, potom by ste nemali o com rozmyslat a nad cim snivat. A inak chcete mi povedat ze zazijete viac srandy s jednym vysokym, vychrtlim elfom alebo s nizkym, zavalitym ale riadny trpajzlom? Inak ja som zas zly, dost zly a preto od malicka inklinujem k tmnym a zlym rasam. Aleo proste k rasam co idu proti ludom.


JA som ako dieta plakal ked zabili draka, ked sundali minotaura atd. TEraz som uz len dost agresivny :twisted:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Selar napísal:
JA som ako dieta plakal ked zabili draka, ked sundali minotaura atd. TEraz som uz len dost agresivny :twisted:


a mas pocit, ze ja som neplakala?? :?

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preco tolko elfov???ja sa nad tym tiez cudujem....ale co je zverskejsie ako elf wizard....

mozno preto tolko elfov lebo su silni, krasni a vzneseni...aj ked ponatie v zaklinacovi bolo kus ine...ale o to originalnejsie

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kvuli holkam -ehm teda
kvoli elfkam len preto tolko elfov kvoli zvodnym nightelfkam z WOW a jaheire z bg a vsetkym tym elfkam na svete!!!! :ikonka33: :ikonka33: :ikonka33: :ikonka33:

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
kvuli holkam -ehm teda
kvoli elfkam len preto tolko elfov kvoli zvodnym nightelfkam z WOW a jaheire z bg a vsetkym tym elfkam na svete!!!! :ikonka33: :ikonka33: :ikonka33: :ikonka33:

jojojooooooooooo :P

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pchá....jahira sux (hihi...tato tema sa volade už spomínala...)
ale prafda....mno aj obyč baby súú hezké.a hlavne, skorej zbalíš človečicu než elfku... aspoň na Zemi určite :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 144 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun