HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Este raz pardon za mierny OT :)

Vuel, podla mna sa pocitacove/video hry, co sa cinnosti tyka == citaniu knihy, sledovaniu filmov, pocuvaniu hudby etc. Vsetko z toho je plnohodnotne zabijanie casu :) Nic viac, nic menej. 20. storocie nam prinieslo novy druh zabavy, ktory sa postupne snazi etablovat v spolocnosti, takze neviem preco by zabijanie casu hrami bolo menej hodnotne/uzitocne/cokolvek ako ine podobne ludske cinnosti.


Dostojevski. Illiadan.

no difference?

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus - ďalšie geniálne prispenie do témy.

Táto téma je btw somarina. Kriste ja vás nechápem, prečo sa správate zbytočne ako idioti. Nepáči sa niečo? Dobre, neserem sa do toho.
To by ale nebola taká sranda, ako spamovať fórum teen postami. Ja viem, že je to každého osobný názor a je demokracia, ale tiež nevykrikujem do všetkých tém, že data na Age of Mythology je hovadina.

Herný systém vo WoW mi dosť sedí, blizzard na ňom dosť pomakal. Je jednoduchý a netreba mať ultra silný pc, aby sa dala hra rozbehnúť.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Herný systém vo WoW mi dosť sedí, blizzard na ňom dosť pomakal. Je jednoduchý a netreba mať ultra silný pc, aby sa dala hra rozbehnúť.


Odinova brada, Perunova sekera a Kristova noha! System nerovna sa hardverove naroky :) Jednoducha, blba hra, ktoru hraju miliony - obraz sucasneho sveta :) Ja ta nepresviedcam aby si ju prestal hrat, ja len poukazujem na to, ze si nezasluzi tu pozornost a obdiv, ktory ma. Jednoducho su desiatky lepsich a zaujimavejsich hier ako WoW. Aj Ken Levin hrava WoW-ko, co by jeden do cloveka jeho formatu nepovedal, ale co uz. Je to popularne, jednoduche a preto navykove. Ale nikto ma nepresvedci o tom, ze je to dobra hra! :)

Quicci napísal:
Dostojevski. Illiadan.

no difference?


Nie.

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
toto je tyzden necromancerov alebo co Nathanael to zacal a teraz je to jak pliaga.

Nj asi tak :wink:

MickTheMage napísal:
Jednoducho su desiatky lepsich a zaujimavejsich hier ako WoW

Napriklad?


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ešte by som chcel, že niektorí trpia miernym postihom, že všade pchajú hráčske skratky. Toť - lol, rofl, njn atď..
Lenže ak má ta hra taký obdiv a pozornosť, tak to pre niečo bude. Nie je to len tým - je to Warcraft, musí to byť naj! Premýšľal si nad tým?
Tým, že sa tu bude pár ľudí vzrušovať na nejakom fóre, ničomu nezabránime. :D
Je viac dobrých hier - napr. GTA a aj po nete je to skvelé, ale nie je to tak hrané ako WoW a navyše tu nie je téma nejakého odporcu.
Stráca sa mi logika tejto témy.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jed napísal:
MickTheMage napísal:
Jednoducho su desiatky lepsich a zaujimavejsich hier ako WoW

Napriklad?


Vseobecny poznatok o ludoch, ktori maju v podpisoch haved z WoW-ka znie: Neexistuje pre nich rozumny argument, pretoze su ako fetak na drogach - nedkoazu chapat mimo WoW-kovske zalezitost s cistou hlavou. Narozdiel od nas nestrannych a cistych! ;)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je sice pravda, ale ty si jej neodpovedal :)

A celkom by ma to aj zaujimalo, lebo niekedy nemam poveceroch co robit...tak ci by som nezacal...nieco... :D.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poď medzi nás :D bude ti dobre a pár epikov dostaneš.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:nonono: no way!
WoWko mi znechutila banda zavyslych spoluziakov a typ hracov, ktori ho hravaju.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Co sa mi na WoW nepaci (okrem uz spominaneho ryzovania penazi), je aj herny system, ktory je jednoducho hlupy. Urcite by sa naslo viac lepsich MMO hier (ak sa budem snazit byt kvazi objektivny, a zabudnem na to, ze MMO vlastne nemam rad :) ), lenze vdaka WoW-ku nemaju sancu na prezitie. A tak dalej... :)


To je naozaj blby systema preto to hra len viac ako 9 000 000 ludi... To nieje ich problem ze wow je najhranejsie a preto ostatne nemaju sancu... teraz kazde mmo chce len super mega PC a preto to ludia nehravaju... runescape zase vsadza na to ze kazdy ma pc jak bezdak a budu im to hrat... keby to nieje najvecsia blbost aku som videl (okrem ceskoho prveh a posledneho mmorpg chmatakov) hral by im to niekto... Peniaze- to je taka blbost tento argument... skus niaky free o ktory sa gm staraju a zmenis nazor... stavim sa ze wow si hral 3 hodiny zivota a hras sa na znalca wow free serverov.
Este sa chcem spytat preco ti tak vadia mmorpg? :)


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Vseobecny poznatok o ludoch, ktori maju v podpisoch haved z WoW-ka znie: Neexistuje pre nich rozumny argument, pretoze su ako fetak na drogach - nedkoazu chapat mimo WoW-kovske zalezitost s cistou hlavou. Narozdiel od nas nestrannych a cistych! ;)

Ver mi ze existuje pre nich "spravny argument" najme pre tych co maju v podpisoch "haved" z wow a nie su na nom zavisly. :wink: A ty potom dokazu chapat mimo WoW-kovske zalezitost s cistou hlavou.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
Este sa chcem spytat preco ti tak vadia mmorpg? :)


Na to je relativne jednoducha odpoved, ale predtym treba polozit este jednu otazku. :) Co ocakavam od hry? Atmosferu, plne ponorenie sa do imaginarneho sveta hry, v niektorych pripadoch i pohltenie kvalitnym (v ramci hernych moznosti) pribehom. Pripadne len nerusene budovanie pribehu vlastneho - co je od slova "hrat sa" ;)

Prve dve zlozky v MMO hrach neexistuju. A ze som ich par uz vyskusal. Pocnuc prastarou Ultimou, cez SW Galaxies v ich zrode, ci City of Heroes. Vzdy sa najde element, ktory nenavratne znici celu hru, cely jej zmysel a cele jej precitenie :) MMO je len o tom, ze sa zide stado hoviadok s inteligenciou kuracieho vyvaru na jednom mieste a robi hovadiny. Vzdy! (Argumentaciu "Ked je dobra partia..." mozes rovno vynechat, pretoze partia byt dobra moze, ale ona nie je jedina, co sa pohybuje po hernom svete) Dalsou vecou je uz spominana financna stranka - radsej dam peniaze do kvalitnej single hry, ako plytvat peniaze na to iste niekolkokrat do roka. Kde je v tom logika, platit za nieco, za co som uz zaplatil, aby som mohol dalej hrat. V jednom kuse, to iste. Nuda.

jed napísal:
Ver mi ze existuje pre nich "spravny argument" najme pre tych co maju v podpisoch "haved" z wow a nie su na nom zavisly. ;) A ty potom dokazu chapat mimo WoW-kovske zalezitost s cistou hlavou.


Uvidime...
Radsej si dam tri krat atmosfericky a pribehovo vyborne vystavany Nomad Soul, ako jeden farebne preplacany, herne nedokonaly WoW. Radsej si zaplatim za herneho Zaklinaca, a budem vstrebavat atmosferu a old-school hratelnost starych RPG, ako hrat systemovo plytke WoW. A takto by som mohol pokracovat do zajtra a este by tomu nebol koniec... :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S tvojou prvou myslienkou nesuhlasim. Je to totiz cisto o ludoch.
Hral som seriozne iba jednu MMORPG hru a mal som zrejme velke stastie ze som sa dostal do guildy Forever Knights. Aj ked uz mam za sebou nejaky cas realneho inpersona RP, aj tak si myslim ze to RP co som videl a zazil s nimi je neprekonane (ani zdaleka). Prepracovanost pribehov, realtime reakcie clenov a spontanny vyvoj postav, pricom v pozadi bol stale nosny pribeh historie guildy bolo proste nieco jedinecne. Verim tomu ze to bola mozno vzacna situacia ked sa stretli fantasticki roleplayeri a spisovatelia, ale ten zazitok vo mne stale zostava.
Stravil som noci aj do 6tej do rana ked som sa takmer v hre nepohol z miesta (alebo ked sme pouzivali herne lokacie na uplne ine ciele ako boli navrhnute. Je pravda ze GW je dost RPunfriendly. WoW je oproti tomu na tom lepsie), ale ked som pocuval a rozvijal pribeh svoj alebo niekoho ineho. To povazujem za RP.

S druhou castou (platenim za hry) by som suhlasil ak by neboli MMORPG prave o ludoch z roznych koncin sveta. Je nieco dost ine bojovat bok po boku s postavami realnych ludi (aj s ich chybami) ako s naprogramovanymi (a obvykle dost mizerne) NPC. Rozsah sveta MMO byva obvykle tiez o dost vacsi ako single gamesy a casom sa zvacsuje. Ak pozriem na Age of Conan (aspon na recenzie a preview) tak nenajdem nic podobne v single gamesach - ktore poslednych par rokov niesu az tak uzasne (v RPG sekcii)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.01.2008
Príspevky: 144
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
toto je tyzden necromancerov alebo co :roll: Nathanael to zacal a teraz je to jak pliaga.



btw: World of Warcraft je somarina.

a ja neviem kde mi zmizla armada zombikov... idem ozivovat asi novych "D


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nathanael: tym ze ti ich vymazali tak ti dali myslim velmi jasne najavo ze to nemas robit. :roll:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun