HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mage- wow ma pribeh aj ked nie taky ako normalna hra na ktoru nepotrebujes internet.
V mmo ide hlavne o to ze navezujes kontakty s ludmi, bojujes s normalnymi ludmi.
Ja uz wow nehravam tak casto ako volakedy (teraz tak 2-3 hodiny denne) ale zase poznam cloveka ktory vsatava o 4-5 hodine rano a hra to az do 22-23 hodin a hadze to na svojho brata :ikonka26:


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mage - ak si to tak vezmeš, tak tvoje argumenty na potopenie wow sú dosť smiešne.
Zhrniem ti ich -
Je to blbosť, lebo je to slávne.
Je to blbosť, lebo to hrá veľa ľudí.
Je to blbosť, lebo to nemá príbeh. ( ako si dovolíš toto povedať? hral si to vôbec? alebo len ta strielaš... wow má príbeh, čo väčšine mmo chýba.)
Toto zatiaľ stačí.

Čo sa týka ľudí - všade nájdeš skvelú partiu a všade nájdeš totálnych debilov. Chodí to tak aj v živote.
Ja som padol do dobrej partie, takže pre mňa je hra úplným oddychom. Kľudne len tak stojíme tri hodiny na námestí SW a rozprávame sa. Myslím si, že toto je jeden z naj plusov. Prečo si neodpovedal na moju otázku, že prečo si získal WoW toľko hráčov? Viem, že po spustení hry servery to proste nezvládali. WoW sa stala jedna z najpredávanejších hier a je to najpredávanejšie mmo.

Ešte argumentu, že je to platené. A? ( ak sa môžem takto spýtať.)
Ja som už písal, ak sa nepáči, nevyjadruj sa. Poznám mnoho ľudí, ktorí si to platia a fungujú normálne. Je to niečo ako si kupovať cigarety alebo alkohol a do toho tu moc neryješ.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
S druhou castou (platenim za hry) by som suhlasil ak by neboli MMORPG prave o ludoch z roznych koncin sveta. Je nieco dost ine bojovat bok po boku s postavami realnych ludi (aj s ich chybami) ako s naprogramovanymi (a obvykle dost mizerne) NPC.


Ale samozrejme, ze je to ine - lenze tvoj pohlad je mozno skresleny tym, ze si mal stastie na ludi. V tomto ohlade vsak vacsina volov prevazuje nad normalom :) A preto hovorim (vlastne citujem :) ) “People! What a bunch of bastards!” ;)

Cross napísal:
wow ma pribeh aj ked nie taky ako normalna hra na ktoru nepotrebujes internet.

Ja viem ze ma, ale bohuzial je rovnako plytky a nezaujimavy ako knihy z tohto sveta :( Ano, su hry, kde si clovek vystaci bez silneho pribehu, a staci mu ked je kvalitne vytvorena mytologia onoho sveta - pretoze sa s tym da pracovat, ale to nie je pripad WoW-ka.

E´lune napísal:
Mage - ak si to tak vezmeš, tak tvoje argumenty na potopenie wow sú dosť smiešne.
Zhrniem ti ich -
Je to blbosť, lebo je to slávne.
Je to blbosť, lebo to hrá veľa ľudí.
Je to blbosť, lebo to nemá príbeh. ( ako si dovolíš toto povedať? hral si to vôbec? alebo len ta strielaš... wow má príbeh, čo väčšine mmo chýba.)
Toto zatiaľ stačí.


Ach jo, bohovia, preco ma takto trestate! :)
1. je to slavne - to neznamena ze je ta hra dobra - nie je, to mas akoby si povedal, ze telenovely su slavne a popularne, preto su dobre!
Uz to, ze je v podstate zalzeny na tupom diablovskom systeme je v mojich ociach kacirstvo (ale to neries, to je moj problem :) )
Takze ako telenovely uberaju vysielaci cas lepsim serialom a programom, tak WoW-ko ubera priestor niekolko nasobne lepsim MMO hram.

2. Hra to vela ludi, vid cislo 1 :)

3. Nie, to som nenapisal - ma plytky pribeh, co vsak nemusi znamenat zapor, ak by ostatne veci v tej hre fungovali tak ako maju.

Citácia:
Čo sa týka ľudí - všade nájdeš skvelú partiu a všade nájdeš totálnych debilov. Chodí to tak aj v živote.

Opakovanie matka mudrosti, vsak... “People! What a bunch of bastards!” :))

Citácia:
Je to niečo ako si kupovať cigarety alebo alkohol a do toho tu moc neryješ.

Dakujem ze si to presne vystihol. Je to rovnaka zhovadilost ako si kupovat cigarety alebo alkohol :roll:

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
ale zase poznam cloveka ktory vsatava o 4-5 hodine rano a hra to az do 22-23 hodin a hadze to na svojho brata :ikonka26:

Koho.. poznam ho? :|

Elune napísal:
Kľudne len tak stojíme tri hodiny na námestí SW a rozprávame sa

No hej.. taka pohoda ked na vas neutoci horda ze? :roll: (nic v zlom ale mohli by ste prist niekedy aj vy na orgrimar.)


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jed - nie. Nám sa páči, keď sa tam dotrtká 20 horďákov lvl 70 a 12 alíci ich dajú :D a už len alt+f4. Moja veta, že v horde ostal poväčšine odpad sa očividne napĺňa. Nemáme potrebu si tak honiť ego a nepresedíme pri pc 17 hodín denne :D
Ešte by som chcel postreh - horda väčšinou útočí buď ráno okolo šiestej až siedmej ( hlavne cez pracovné dni ) alebo večer od jedenástej ( tiež cez pracovné dni ). Ako vidím ich silu :D

Mage - nehral si to. Príbeh tam nie je plytký, ako sa ti zdá. Už len čítať všetky tie príbehy z questov nie je plytké.
Ďalej to nie je založené na systéme diablo. Je to založené na systéme, pod ktorým bežia všetky mmorpg ale aj normálne rpg. Čiže ďalší deravý argument.
Čo sa týka ľudí - zaleží to na každom hráčovi a v hre to je omnoho ľahšie, ako v reály. Stačí ho švihnúť do ignore.

Čo si citoval aljena - čo to je za blbosť mať skreslený pohľad len tým? Teba niekto v tej hre šikanoval alebo čo?


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mňa by možno celkom zaujímalo kam chce ten svet WoW spieť... vieme že vyjde teda ešte jeden datadisk... tzn. že mnoho ľudí tam ešte naňho počká, ale čím dlhšie WoW existuje, tým častejšie počúvam prípady ľudí, ktorých to prestalo baviť... kľudne aj po dlhom čase. Moj bracho - prestal to hrať po asi roku, lebo už to bola preňho nuda. Celkovo obdivujem Blizzard za ich schopnosť robiť komerčne úspešné hry, no zaujímalo by ma či dokážu ešte niečo vyžmýkať z toho warcraftovského sveta do budúcich hier. Maybe? A nakoľko to ešte bude "originálne"? Som zvedavá. Minimálne na to majú prostriedky a ľudí.

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Jed - nie. Nám sa páči, keď sa tam dotrtká 20 horďákov lvl 70 a 12 alíci ich dajú :D a už len alt+f4. Moja veta, že v horde ostal poväčšine odpad sa očividne napĺňa. Nemáme potrebu si tak honiť ego a nepresedíme pri pc 17 hodín denne :D
Ešte by som chcel postreh - horda väčšinou útočí buď ráno okolo šiestej až siedmej ( hlavne cez pracovné dni ) alebo večer od jedenástej ( tiež cez pracovné dni ). Ako vidím ich silu :D

Aj mne sa paci ako kosime darkshire a pribehne tam 8 70 a mi ich v poho davame :D {pricom sme lvl 60 a sme 5 {ja vtedy lvl 58}
No ak ide o to bud rad ze horda vobec utoci .. narozdiel od ali co si max. trufnu na cross =] {a to vacsinov len cez pracovne dni :wink: }

Iluviel - tiez som zvedava.. :)


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus - blizzard vie. Aj keď som si čítal zmeny, ktoré nastali v novom starcrafte, tak žmýkajú na doraz.

Jed - Proste túto demenciu neriešim :D Keby mi to napíše niekto, koho pvp boj nie je - alt + f4 alebo je tam jeden, pome na neho piati, tak v poriadku. Ale keď to napíšeš zrovna ty, tak to mám dosť :D


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, co sa zavislostiu tyka - pocitac nieje zly, pocitac sa da vypnut. To iste plati aj o hrach. To ze to niekto nedokaze, nieje chyba pocitaca, ale jeho vlastna a jeho slabej vole, prip. jeho rodicov, ak je to teenager ci mladsi. Navyky psychickeho charakteru sa daju s tymi fyzickeho charakteru (drogy a spol.) porovnavat vo vysledkoch(su rovnako ci podobne zhubne a nebezpecne), nie vsak v ziskavani zavislosti.

Co sa WoWka tyka, ja som hral WoWko asi pol roka v jeho uplnych zaciatkoch a neprislo mi nijak hlupe ci primitivne (jednoduchost nieje primitivizmus) a na svoje casy(kedy to bolo, styri roky dozadu co sa objavilo na Slovensku?) malo uplne bezkonkurencnu grafiku aj sposob a volnost manevrovania,pohybu vo svete... etc. Prestal som to po polroku hrat, pac sa to zvrhlo, vznikli battlegraundy a bolo videt kam to povedie a kam sa to aj dostalo - k nahananiu sa za equipom a ak chce byt clovek aspon priemerne silny, tak musi za tym sediet do aleluja (jedneho takeho zavislaka mam doma...). To hru znicilo, aspon podla mna... co neznamena, ze sa neda uzit si ju, aspon na cas...

Co sa tyka toho, ze niekto znenavidi nieco len preto, ze sa o tom bavia jeho spoluziaci do omrzenia... co je to za dovod... moji sa bavia do omrzenia o hokeji, nebudem nenavidet hokej koli tomu...

Strasne vesely dovod, co sa mi pacil bol, ze platis "stale za to iste" kazdy mesiac a kto normylny by to robil, platit za nieco za co uz raz platil, ci tak nejak to bolo... skus, az ti dojde najblizsie ucet za plyn plynarnam napisat ze sa maju ist vypchat, sak ty uz si raz za plyn platil a nebudes za to iste platit znova... uvidis co ti na to povedia...

Ze to hra tolko ludi nemusi byt zaruka kvality, aj ked myslim ze minimalne co sa grafiky tyka je WoWko velice slusne (nevraviac o uvodnych videach, su skvele a nejaka hrdza na brneni ma nijak zvlast nerozptyluje)... kazdopadne, Warcraft je dobra znacka, aj keby bolo WoW uplne zle tak ho bude hrat kopa ludi len koli tomu ze to ma v nazve warcraft... reklama a povest zavazia velice silno.

Illidan a Dostojevskij. Rozdiel. A riadny. Hodnotovy, obsahovy a tak dalej. Neporovnatelne.

Medzi Diablo a WoWko by som rovnitka rozhodne nedaval, aj ked pravda, zvrhlo sa to, aspon medzi "proplayermi" na nahananie sa za equipom...

Aby som to zhrnul, ked sa niekomu nieco paci ci nepaci... ja WoWko moc nemusim, malo svoje caro na zaciatku... otazka osobneho vkusu. Niekto da na pribeh, niekto na komunikaciu, niekto na grafiku. WoWko dokaze urobit s ludmi zlobu a mozme zazlievat Blizzardu, ze to do to ho tlaci a zazlievam mu to. Koli tomu ale neodsudim koncept hry (ci dokonca MMORPG vseobecne) ktora skyta znacne moznosti a vyzera jak vyzera teraz tak uz len preto, ze jej hviezda (podla mna) pomaly zapada a este treba vytazit co sa da...
a uz vobec nie, jak tu dakto vravel ze vsetci WoWkari su vyzratci a vymleti polointeligenti a neviem co este len koli tomu ze hraju hru, ktora medzi intelektualnou vrstvou podla ich kriterii nesplna akesi normy kvalitnej a uzitocnej zabavy... a k tej turistike - Krakonos by vam o nej daco povedal...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux napísal:
Strasne vesely dovod, co sa mi pacil bol, ze platis "stale za to iste" kazdy mesiac a kto normylny by to robil, platit za nieco za co uz raz platil, ci tak nejak to bolo... skus, az ti dojde najblizsie ucet za plyn plynarnam napisat ze sa maju ist vypchat, sak ty uz si raz za plyn platil a nebudes za to iste platit znova... uvidis co ti na to povedia...

imo blby priklad... skor ako kupim si knihu a ked si ju chcem precitat o mesiac(ci na ako dlho sa to kupuje), tak musim este raz zaplatit... a o dalsi mesiac detto... plyn je "spotrebny material" kym pocitacova hra nie... este aj v tom plyne dostavas stale a stale novy plyn a nikdy nie ten isty(holt nikdy nedostanes rovnake molekuly ;) )... a wowko funguje tusim na tom, ze aj ked ho mas kupene, tak ked ho chces hrat, tak musis zaplatit za to iste, za co si uz platil

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej. Novy plyn. Plyn sa meni. MMORPG su interaktivne hry. Pribudaju nove veci, povolania, oblasti a neviem co... Svety sa menia. WoWko sa meni. Ci k lepsiemu, to som myslim uz rozobral, ale meni. Za tymi zmenami niekto stoji, ciasi praca. Za pracu je normalne, ze sa plati. Platia ju hraci, pac hraci hraju hru. Je pochopitelne, ze firme ide o zisk a preto neplatia 100 ale 500 sk mesacne (aspon myslim ze je to 500). Ci sa to oplati je zase na zvazeni toko ktoreho jednotlivca, pac vkus je dost subjektivna vec. Moze byt takto po lopate, Cerebro ?

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, tak na zaciatok - ja nikoho neodsudzujem za to, ze hra WoW-ko. Je to jeho vec. Neodsudzujem hraca ale kritizujem hru :) Aby sme mali jasno. Vase vlastne zavislosti a uchylky su vasa vec (rovnako ako tie moje su vecou mojou :) ).

Poiux napísal:
sposob a volnost manevrovania,pohybu vo svete... etc.

To nebolo nikdy nic objavne a nove, niektore single hry to dokazali uz pomaly desatrocia pred WoW-kom. Sorry ;)

Poiux napísal:
sa to zvrhlo, vznikli battlegraundy a bolo videt kam to povedie a kam sa to aj dostalo - k nahananiu sa za equipom a ak chce byt clovek aspon priemerne silny, tak musi za tym sediet do aleluja

To sa tu cely cas snazim povedat. Nic sa nezvrtlo. Ta hra tak bola projektovana od zaciatku - ergo moje "zly system".

Poiux napísal:
Co sa tyka toho, ze niekto znenavidi nieco len preto, ze sa o tom bavia jeho spoluziaci do omrzenia... co je to za dovod... moji sa bavia do omrzenia o hokeji, nebudem nenavidet hokej koli tomu...

Poukazovanim na nedokonalosti oblubenej modly by som nenazyval "nenavistou", prilis silne slovo - z tohto pohladu je mi WoW-ko uplne ukradnute :-) Skor by som to nazval nechutou k spolocnosti, ktora tuto hru vytvorila. A zvysok vid. moje prirovnanie k telenovele :)

Poiux napísal:
Illidan a Dostojevskij. Rozdiel. A riadny. Hodnotovy, obsahovy a tak dalej. Neporovnatelne.

Ako som napisal rozdiel v tom nie je. Vnimas veci prilis zo zemskych rozmerov ;) Kazda vec ma pre jednotlivca taky vyznam, aky chce aby pre neho mala. Dokonca i na tom obsahu a hodnote zalezi na konkretnej osobe cloveka, nie na samotnom diele. A v konecnom casovom zuctovani maju obe veci uplne rovnaku hodnotu.

Poiux napísal:
Hej. Novy plyn. Plyn sa meni. MMORPG su interaktivne hry. Pribudaju nove veci, povolania, oblasti a neviem co... Svety sa menia. WoWko sa meni. Ci k lepsiemu, to som myslim uz rozobral, ale meni. Za tymi zmenami niekto stoji, ciasi praca. Za pracu je normalne, ze sa plati. Platia ju hraci, pac hraci hraju hru. Je pochopitelne, ze firme ide o zisk a preto neplatia 100 ale 500 sk mesacne (aspon myslim ze je to 500). Ci sa to oplati je zase na zvazeni toko ktoreho jednotlivca, pac vkus je dost subjektivna vec.

Je to 500.
Myslim si, ze Cerberove prirovnanie ku knihe bolo adekvatne. Ano, trochu sa prostredie meni (a mnohokrat vobec nie k lepsiemu :) ), ale clovek stale plati za ten isty obsah, len aby sa dalej mohol hrat. Prakticky neustale investuje peniaze do toho isteho, stereotypneho a po kratsom (ci dlhsom) case i nudneho. Je to ako by som si kupil napriklad Knights of the Old Republic, zahral si to a ked by som to chcel zahrat znova musel by som znova platit. Pripadne ak by som to chcel zapatchovat, pretoze to tak uz byva, musel by som platit dalsie peniaze. Okrem toho podpora takejto hry netrva vecne, jedneho dna skonci a potom mozes CD/DVD pouzivat ako podlozku pod poharik, pretoze si uz v zivote nezahras - a v konecnom dolsedku do toho investujes sto nasobne viac (ak nie viac) ako ja do jednej hry. A tu si budem moct zahrat aj za 10, ci 20 rokov (pokial to Microsoft a jeho debilne riesene systemy, dovolia :) ).

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chcem sa len opytat ( :P)
a hadate sa vlastne na.... ? neako my usiel sudruh zmysel?
na to ze "wowko je zle lebo treba platit" ?
alebo na to ze "wowko je stelesnenie zla lebo moj kamara/mama/oco/kon/skrecok hraju a ja o tom pocuvam" ?
alebo o com vlastne?


mick neni si ty magikar nahodou? :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Táto téma je už úplne na - grcajúci smajlík - .
Ako mage sa tu opakuje ako pokazená platňa. Čo sa týka hry, nie je to len naháňanie sa za vecami, to nastáva okolo lvl 60 ( hlavne trieskanie honorov ) a 70 t6 alebo t5.
Nehral si to.
Ešte by som chcel, že peniaze hráčov sa nestrácajú úplne. Od naj ( opakujem naj ) animácii, ktoré sme mohli zhliadnuť v hrách, až po blizzcony.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, pohyb vo svete nieje objavny, rad by som vudel hru, kde by sa postava nemohla pohybovat vo svete... takze nerozumiem, co si chcel povedat. Ja som poukazoval na rozlahlost, farbytost a velkost sveta {mapky} WoW, kde sa da pohybovat a je to PEKNY a dobre spraveny svet. A nemusis sa mi ospravedlnovat...

OK, tak nechut k spolocnosti, ktora hokej vytvorila...

Rozdiel v tom je {Illidan vs Dostojevskij}, a poriadny. Vyznam ma aky clovek chce aby prenho mal, tot pravda. Ale ze obsah a hodnota niekoho prace nespociva v tom, ako sa na nu ostatny pozeraju, ale aj JE. Co su to prilis zemske rozmery ? Ty poznas nejake nebeske, podzemne, vesmirne alebo nejake ine rozmery...? Podla tvojej peknej teorie by sa dalo porovnavat cokolvek, a to s umyslom nie len porovnavat, ale aj vyrovnavat vyznamy... a to je trochu vratka teoria... teda ak som ju spravne pochopil. Mozni mi daco uslo.

Zase, Magu, aby si si neslapal po jazyku... do toho isteho, stereotypneho a nudneho... niekomu sa to proste paci, ze to je take a ze sa to meni len trochu {a niekedy su tie zmeny na peknych par stran, ked vidis zmeny v zozname kazdy tyzden... a niektore vobec niesu kozmeticke}. Nevravel si, ze to zalezi od kazdeho osobnych hodnot ? Niekto 500 korun za ten tyzden nepreije, neprefajci alebo ja neviem, nepojde na koncert nejakych temnockov, ale zaplati si WoW. A pre niekoho 500 sk mozno nieje skoro nic... za veci sa plati, a ked stale je treba nejaku vec upravovat a menit, tak sa plati neustale. Neviem, co je na tom divne. Dost pochybujem, ze by sa nejaka hra z pred desiatok rokov, jak vravis, mohla WoWku rovnat...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Google [Bot] a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun