HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no dobre. too much smiesneho postu od klerikera.
prosim precitaj si moj. neprebehni, precitaj

aby si vedel, gardu hravam, panakov mam v pocte 120+ len gardu
viem asi, co ma stala.
tych 120+ je spolu aj s tankami cca 5000pts.
na 2000pts mi staci 70modelov + nejaky ten tank support
na 2000pts fantasy mi treba 3 kocky pechoty po 25 modelov. to je 75 modelov. jeden box je po 10part. takze potrebujes 8 boxov. narozdiel od 40K, kde vyuzijes aj tych, co ti zvysili, tu nemas to kam dat. nemas one-man jednotky, nemas 2-6 muzov v jednej.
lenze to nieje konec. musis mat dela, tank, nejakych tych herov.
a ked si povies, ze standardne sa hrava 2500 pts na turnajoch.
u mariny ti dokonca staci este menej jednotiek kupit.
ono staci premyslat a poznat obe hry. alebo ich hravat
ne byt hater len z principu. i ked to druhe ti ide dobre :) nechodis sa ty vzdelavat na wargaming.sk? :lol:

ad resin finecast: mam model a som spokojnejsi nez s kovom o mnoho.
ci uz je to lahsim opracovanim resinu, alebo kvalitou.
mozno som mal jeden dobry kus v milionoch. alebo som nemal jeden zly z milionu. ale kovaky ma vedeli poriadne sklamat (lepil som steamtank, kto je viac? )
a ked bolo u nich neco [vymazané], NEdalo sa to opravit bez pouzitia sily.
tento finecast je rozpravka co sa tyka moznosti opracovania.
a nakolko ho museli urobit vo velkej rychlosti, verim, ze sa to casom iba zlepsi
ozzy: nejni drolivy. mozes dojst nekedy, ti ukazem

ad rackham: no. ked niekde krachne firma, ludia idu inam. napr aj do GW :)
ale Dark Eldari su trosku pajc skor Cryxu :) co mi ale vobec nevadi, strasne krasne modely

Citácia:
Tri krat zvysime ceny kov stupa, mame uz mozno aj 2X za kov. Prejdeme na resin a teda 3/4X a zaroven zvysime ceny o 20%. WTF? NIe je to vymazane?

no. oproti predminulemu roku zdrazel cin 3nasobne.
finecast zacali robit teraz.
straty museli byt bohovske medzicasom.
+investicia do novej technologie. ta zmiesanina resinu sa nevynajde sama od seba. investicia do tovarne, spracovania. investicia do marketingu, investicia managerom, ktori vyberu vhodne tovarne...
ano, si myslim, ze sa na to divas ako totalny idiot, lebo nevidis naklady, ktore su za tym. len si pozri, kolko si necha zaplatit nejaky random slovensky manager. skus odhadnut, co si necha zaplatit brit.
a skus si zhruba odhadnut, kolko trhne GW na jednej predrazenej figurke
hentie indie figurky nepotrebuju mat a ani zvacsa nemaju pravidla. ak hej, nejsu vydavane v kvalite GW - farba, papier, vazba, layout.
nejsu vydavane pravidelne, i ked k zmenam prichadza casto a maju lepsi pristup k zakaznikom (najma preto, ze ich zakaznikov je tak 20x menej ako GW)
a figurky si vacsinou robia sami, nenajimaju si artistov. teda ked ti robi GF modely, nemusis jej platit to, co cudziemu. vsakze :)
presne tak funguje aj par firiem, co predavaju figurky k FoWku. oni nepotrebuju platit priestory, marketing, zamestnancov. jozko a dezko si povedia, ze spravia figurky. spravia figurky, naodlievaju a podho do predaja cez eshopy.
nic viac nepotrebuju. takze v cene sa neodzrkadli nic viac.
pre GW vyrabaju zist figurky a z nich sa plati cela firma. nieje to len jozko a dezko, ktori este mozu mat ine bokovky. ak toto nieje ich bokovka :D

je pravda, ze velke firmy ako PP alebo FoW nedvihaju tak casto ceny, ale FoW dvihlo minuly rok a Warmachina ma take ceny, ze nepotrebuju :D
10panakov regulernej infanterie za 44-46 eur a podobne chuťovky (tu by sa hodilo porovnanie s 10gardistami alebo marinakmi za polovicnu sumu)

kolko prepiješ za vecer?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pekne FW modely, skoro ako zakladna pechota od GW. Cena v australii je taka ista za to co si postol ty ako za zakladne GW pechotne boxy, ktore boli vyhlasene za najidiotskejsie modely (su to totiz mechanici formuly 1 s opaskom a mecom). Tie FW stoja 15 libier za komandu a postovne, uz tu si niekto povie ze vela, ale tu som ochotny uznat ze sa to oplati. Ale porovnaj to s GW zakaldnou imperialnou pechotou, mas ju aj doma tusim.

Samozrejme ze prechod na novy material nieco stoji, ale mas roblemy s predajom leob si uz turbo drahy, na novy material prejdes aj za cenou zvysenia ziskov a dvihnes ceny o 20 percent? Vies, tento biznis model ma aku velku buducnost? A opat, nebavime sa o mini spolocnosti, co neunesie ziadne naklady. Skulptori stoja hovno, je mi luto ale je to tak, vyroba stoji tazke hovno, na batalion pripada par dolarov udajne. Ide o jednorazovu investiciu ktora sa prejavi v blizkej buducnosti. Lenze oni uz cenami vedu, ako dlo to este potrva? A ze sa zlepsia modely? Prosim cakam, ale co s tymi znicenymi teraz, co s tymi bublinkami na ksichte, co s topiacimi sa modelmi, co je chyba formuly prave, za ktoru dali cely svoj majetok?

Pekne spominat ze marina potrebuje menej modelov, kamos ma chaos warriorov na menej ako 50 modelov a ja som mal HE na 70 modelov, takze by som bol ticho co sa tyka poctu.

V 2010 ich pre-tax profit stupol o takmer 50percent voci predosledmu roku, predpokladany profit pre zaciatok 2011 klesol, pretoze mali vydavky, downsizuju. Rusia predajne, otvaraju nove skor v lacnejsich priestoroch, prepustaju. Ano, potrebuju usetrit. Povedz mi, az sa vsetky tieto zmeny prejavia, znizia svoje totalne premrstene ceny?

Prepac, ale ako ospravedlnis cenu 5 modelov za 35 eur, odpovedz mi ako? Pretoze tu sa ti uz dostava produktov, ktore za to proste nestoja. Je smiesne ako ich obhajujes ze musai to a to zaplatit. Ti "indy" vyrobcovia, co mame od ncih dva systemy, maju full colour kriedovy papier rulebook v hardcoveri, a neskrachovali. Bratia Perryovci co robili pre GW modely robia uz samostatne a predavaju 44 plastove boxy histoprice pechoty z roznych obdobi a su lepsie ako GW zakladne veci, a za 18 libier, pozri sa.

Ja nemam nic proti GW z principu, ja mam tu hru rad, ale jednoducho to minanie sa uz neda ospravedlnit, nevieme najst noveho hraca, pretoze nemozeme mu povedat daj 70 eur za par panakov, ale aby si hral potrebujes este 3 herov za 30 a dalsi box za 25 a no to uz budes mat 1000 bodov, co je cca tretina novodobej turnajovej armady. Ved si myslia ze si retardovany. A to nie je problem len nas Slovakov, aj zapadniari zacinaju na to pozerat stylom WTF. Len teraz ked rozoberali pricing thread, ako napisal ten anglan, ze dava 100 libier mesacne, 10 rokov, nema problem s tym, ale uz zacina mat pocit ze za svoje peniaze nedostava to co by chcel... Lebo tu uz ani nejde o to ci si to moze clovek dovolit, ale ci to stoji za to. A prepac, ale nestoji. A vsetko co chvalis svet, pravidla, pravidla su farebne, tak to vsetko uz maju aj ti indy vyrobcovia, rozvijaju pribeh etc..

Ked ti postnem 10 rokov stary skulpt za palku, tak mi povies ze smiesny post, ale co je na tom smiesne? To je co za styl obchodovania? Oni maju problemy so ziskom prave pre male spolocnosti, vies kolko ludi uz nahrada empire warlord modelmi?

Undeadov Manticom, ktory ma mozno nahovno orkov a trposov ale uzasnych undeadov za tretinovu cenu? Porovnaj s TK kostrami zakladnymi, zaplaces. Mal som moznost nazivo obe vidiet. A vtedy si povies, ze v com je ta GW kostra lepsia, stala ovela ovela viac, je ovela horsia, neprisla v tvrdom quasi CD obale v ktorom mozes skladovat pohodlne x veci, aj modely dokonca, vlastne na to je to spravene, aj s makkym foamom, farebnou mini knizkou o tom ako malovat a s fotkami. Ale kedze to je "indy", tak ich to nestalo nic, ini nemuseli dat to vyrabat, navrhovat, vyberat tovarne, nic, oni to maju zadarmo, ale GW kartonova krabica a modely z cias faraonov, ktore familiarne volaju lego skellies, tie stoja za 20 eur ci kolko za 16, undeadn revenanti 14 za 30 s foamom a caseom.

Prepac, ale jednoducho mam pocit, ze by si nevidel chybu ani keby mal 5 bubliniek na tvari 3 cm modelu za 15 libier. Ale ja smiesne pisem ked ukazem na stare nekvalitne modely za vela penazi.

EDIT: Este ked tak pozeram na tvoje argumenty o manazeroch etc, tak vlastne dostavam odpoved na svoju otazku. Mas pravdu, potrebuju dvoihnut ceny, aby zarobili. Aby zaplatili manazment, cize ked kupujem tri krat drahsi box, platim dve tretiny manazmentu, jeden za produkt. A ja radsej chcem vrazit do produktu. Ano je mi jasne, ze bez manazmentu to nepojde mozno, ale ked nevedia nasjt rozumnu mieru... GW je proste odsudene na zanik. Snad nebudes velmi smutny az prestanu vydavat plechovky s orlicami.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa St. 22. Jún 2011, 13:21, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
keby to slo kleriker bez osobnych utokov. ale nejde ako vidim. nejde...
na kretena odpovedat nebudem.
prerob henten post a odpoviem ti :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
och EDIT

Ako sa do hory vola, tak sa z nej ozyva. Prepac, ale uz v predoslom poste som tii vytykal, ze sa smejes ked ti davam odkazy, doslova to nazyvas smiesne posty, pricom sam si mi argumenty nedal. Pretoze to ze manazment potrebuje moar money sice je pravdou, ale pochop, ze potom nemaju sancu a mna to uz skutocne nemusi zaujimat ako konzumenta, ked dostanem podobne za menej bez pridanej hodnoty turbomanazerov.

Taktiez moj sarkasticky post som upravil, ale stale som nazoru, ze sarkazmus je prijatelnejsi ako niekomu povedat rovno kreten, alebo nazvat jeho argumentaciu v zdrazovani ako vymazane pohlad.

Takze ak mi uletel dekel, bolo to preto, aj ked kreten prisiel az po hlavnom poste. Jednoducho sa snazim, spomeniem warlord, perry, dystopian, dam nejaek gw linky na zle produkty, ty mi das link na FW produkt co je dost ina kava a vobec sme sa o tom nerozpravali, vysmejes ma a splechnes mi nieco o manazmetne.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa St. 22. Jún 2011, 13:26, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cely post je genialny zhruba po vetu
Citácia:
Ale na co ja budem pisat fanbojovi, ktory by jednoducho nevidel chybu ani keby mal 5 bubliniek na tvari 3 cm modelu za 15 libier. Ale ja smiesne pisem ked ukazem na stare nekvalitne modely za vela penazi.

Druhy je wtf.

Ale to je pravda, ze manazment a aparat zozerie peniaze.

Opat priklad z D&D: na jednej prirucke D&D pracuje cca 30 clenny tim, lebo traja dizajneri, desat ilustratorov, testeri, proofreaderi, kartografi, a myriada produktovych manazerov, liniovych manazerov atd atd atd, ktori musia niekde sediet v teple, musia mat internety a treba ich zaplatit, ale to je zakon velkej firmy.

Nezavisla scena si vystaci s garazou, dvoma ludmi, ktori to cele odlievaju, a jednym clovekom, co riesi online shop a balenie do obalok.

A ceny dole nepojdu, nikdy.

Dokonca aj doba sa posunula tak, ze ked dakedy vytlacenie fullcolor knihy stalo nekrestanske peniaze, dnes si najmes cez pol sveta troj dizajnerov na Deviantarte a lulu.com ti vytlaci co len chces a to za rozumne peniaze v nizkom naklade, PDFko si layoutnes sam v InDesigne a na mechaniky a pravidla stacia 2 sudni ludia.

Napr. Mouse Guard, ktory je dielom dvoch ludi, jeden genialny kreslic, jeden genialny RPGckar. Miniatury su prilozene, tie im vysekal niekto treti.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nooo. su lepsie nez ti GW ficovia. vobec tie GW hlavicky u empire a space marine scoutov sa im nepodarili. asi kukali moc nase predvolebne spoty :))
mechanik formuly 1 je bosy? lebo par hentych swordsmanov ano :D

ja sa vobec ale vobec nehadam o tom, ci je GW drahy, alebo nieje. je. a je [vymazané] drahy.
iba vravim, co za tym moze byt. a najskor aj bude

hm, skulptor stoji hovno?... no netvrdil by som
a ano, vyrobne naklady kludne mozu byt 1/10 z konecnej predajnej sumy. lenze ti vravim, ze pre nich je hlavny zdroj primov prave model. cize z tych 9/10 musis platit komplet firmu & stuff. a este chces otocit aj nejaky zisk. o tom hovorim, o nicom inom.
a zda sa mi, ze stale to nejako nechces pochopit, kedze stale operujes s cenou za vyrobu vs cenou za predaj

perry miniatures napr maju mizernu stranku (0naklady) nemaju jediny retail shop (0naklady), je ich 5a 1/2 (minimalne naklady. robia si sami ako vysrobu modelov a navrh, tak management, predaj, obchod... )
oni si mozu dovolit mat take ceny, ake maju.
v momente, az by sa z nich stal kolos, musia ist s cenami hore.
jo. a modely perry miniatures su krasne. o tom ziadna. uz dlho premyslam nad kupou North/South modelov.
warlord games tiez napr su perfektni.
tebou spominane Manticom su... no hej, undeadi sa im podarili asi najviac, kvalita porovnatelna s GW. high elfovia a trpaslici su ale nieco, za co by mali skulptorov obesit :D

neospravedlnujem 5modelov za 35eur. ani nebudem. kupim si witchky a warriorov box, spravim si dve päťky wreckov z konverzzii a este mi ostane na vsuvky do normalnej army.
ak by som ale chcel a modely by sa mi pacili... no, mam doma Imperial Titana od FW (skoro) takze nejakych 35e je zas celkom kosher dat za modely, co sa ti pacia.

no zhodnime sa, ze empire potrebuje viac ako 50modelov (i ked boli casy IC expressov a panzerkompanii s vozikom s arch lectorom)

sorry, ale nikto nema taky svet ako ma GW. nikto. privater je tomu najblizsie, ale ten ich multikulti steampunkovy škvár je .. :) úsmevny v najlepsiom :)
to nedas. preliezol som si vela knih z black library, vela starych white dwarfov, vela starych town cryerov, vela barscoho. vela RPG knih.
nic sa im nevyrovna.

este raz. ja viem, ze GW je drahe. o tom ziadna. ja viem, ze ten finecast ma problemy. ale nezavrhujem ho koli tomu. stale sa lepsie opravuje nez pokazene kovaky. uz len greenstuff lepsie spojis s finecastom ako s kovakom. ak ti chyba prst alebo co ja viem co.
taktiez preliatky lepsie vycistis tu.
je pravda, ze finecast nemuseli zdrazovat
ale neprestanem ich koli tomu kupovat ani podporovat

na jednej strane sa stazujes na vysoku cenu, na druhej na stare modely. to je celkom komish, lebo tie modely nove musi niekto vyprodukovat.
a GW ma od brucha 30+ armad, ktore kazda ma unikatne modely.
vies si predstavit, co by stalo 50% ich prerobit? takto, ze lusknutim prstu?
navyse tebou spominany mephiston je este z tych lepsich starych modelov

pre mna osobne je ale asi najlepsiou firmou sucastnosti asi Battlefront s ich FoWkom.
a to koli supportu nez cenam.(jeden prťavy tančik za 10eur...)

co tam potom narazas na mna, ze by som nevidel chybu. este raz a pomaly:
lepil som kovovy steamtank. lepil som stary landspeeder ja viem, ze tys to asi nelepil, ale.. spytaj sa :) specialne landspeeder.

ano, budem dost smutny, ked prestanu vyrabat plechovky s orlicami. tak ako ty budes smutny, ked ti skrachuje sermiarska skupina (ci co za smiesny "sport" to robis)
proste ano. budem
aj ja by som radsej platil "len za produkt" ale to nejde. nerobis to ani ked si kupujes chleba, ani ked si kupujes CD ani ked si kupujes knihy ani nikdy. nikdy neplatis len za produkt.
vzdy platis za omacky okolo.
neviem, preco ta to prave teraz v tomto tak hrozne rozrusilo.
a ci skrachuju? you wish baby
psi stekaju, karavana ide dalej.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V podstate mas pravdu, ono neexistuje jasna odpoved na to, ze ci sa to oplati kupit ci nie, to je na kazdom zakaznikovi. Ani do tejto debaty som nesiel s tym, ze ja mam pravdu a jednoducho to musis pochopit, lebo podla mna neexistuje jedna objektivna pravda. Len som chcel povedat, ze moj pohar trpezlivosti pretiekol. A nechap ma zle, ja mam rad ten svet, dokonca som uvazoval aj nad 40k, len uz nedokazem pred sebou ospravedlnit tie ceny. A neprajem si aby skrachovali, len som chcel, aby sa posnazili aj inak, ako neustale dvihat ceny,pretoze donedavna som to akceptoval, ale to 20 percentne navysenie z cisteho neba, ani neohlasene, bola pre mna naozaj studena sprcha.

Serm nie je sport, ani umenie, ani bojove umenie ani nic. Je to zabavka, hobby ako panaci. (Aj ked panaci mozu byt aj umenie). A uz to velmi nerobim par rokov. Ale to len tak naokraj :) A dufal som ze moja skupina trocha padne na hubu, aby tiez videla, ze sa veci daju robit aj inac...Tak ako som to chcel aj pri GW. Ale mozno sa zhodneme na tom, ze jednoducho biznis model ktory teraz nabehol nie je prave optimisticky a jednoducho, mna ako zakaznika uz neuspokojuje, co dostanem za svoje peniaze. A je mi to luto, nezanevrel som na WH. Len dufam ze preflaskanie ich nejako vzpruzi.

Ak by ten finecast nezdrazel, tak naozaj by som sa netvaril takto. Jo a lepil som steam tank, ale plastovy :ikonka01:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
a ci skrachuju? you wish baby
psi stekaju, karavana ide dalej.


warhammer neskrachuje, na to je to prilis velky moloch, prinajhorsom osekaju produktove linie alebo zjednotia 40k a klasicky WH

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som s warhammerom tak ze uz dlho lepim jednu skvadu tau fire warriorov, a modely si kupujem podla toho ci sa mi pacia a nie ci ich vyuzijem, lebo gw ma niektore modely uplne hrozne, najma starsie kusky

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veru, pri fantasku sme dospeli do stadia ze vyberame armadu na zaklade vyzoru modelov a nie herneho stylu. A mame problem vybrat...

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fantazy ma problem. hej. nepacia sa mi moc tie modely. chaos, empire, skaven a dark elfosi a tombkingovia. a aj to len tak tak .

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa khemri praveze velmi pacia, som rozmyslal ze si nakupim neskor nejake modely len na vystavku

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, su super, lenze tie ich zakladne kostry su desne, mal som ich aj doma, skoda ze ich neprerobili, ak by tie boli dobre, stupla by ta armada poriadne.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ozzy: ja mam doma jedneho tvojho khmera myslim :)

zakladne su spatne. ale presne preto mam rad indie vyrobcov. vies to vymenit ak chces
ale tie nove veci, co im vysli.. to je sex

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun