HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Komu veríte?
Jasne že Yeskowovi. 25%  25%  [ 1 ]
Jedine Tolkienovi. 75%  75%  [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 4
Autor Správa

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Do kniohkupectie prišie Poslednij kolcenosec (síce už dávno ale to nevadí) a neviem zistiť kto nám podáva pravdivý príbeh Stredozeme. Je to majster Tolkien alebo neznámi (aspoň pre mňa) ruský mužík Yeskow? Ja sa rozhodnúť neviem. Tolkien toho napísal viac ale ako povedal už Boebels: stokrát opakovamná lož sa stáva pravdou. kto mi poradí kde je pravda o invázii do Stredozeme?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nejake dalsie info, ze co za zvera je ten rusky muzik?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Neznalcov a amatérov posiela do ****** (Fantasyplanet).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
osbne si myslim ze ziadna vojna nie je cierno-biela a ze kazdy sa z nej snazi vytlct co najviac, ale suhlasim s autorom clanku, s tym obalom a tak, ked som to videl prvykrat v brlohu tak som sa normalne zacudoval ze ci je este nejaka knizka od tolkiena na ktoru som zabudol .. hlasovat nemozem pretoze som tu druhu necital ...  :P

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Neviem necital som .....istotne to moze byt zaujimave....a mozno by to chcelo viac pribehov...ci uz od pana Tolkiena ...->syna..... alebo od niekoho kto vie pisat...:)

nie vzdy je na skodu ked to pise niekto iny.....vid Dragonlance..a pod......

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Zhrnutie: Co sa tyka knihy samotnej jednej je lepsi Yeskow, ale ked zoberies LotR+Hobbit+Silmarilion dokopy tak je lepsi Tolkien
Vychadzam zo svojich osobnych nazorov, pan prstenov ma zhruba od polovice dvojky zacal nudit a v polke trojky som to uz skoro prestal citat.

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Jesus, však sa tu nebavíme o skutočnej historickej udalosti, ale o knihe. V knihe je pravda to, č si vymyslel autor, bodka.

Yeskova inak nemusím, to jeho dielko mi pripadá ako dosť lacné parazitovanie a vytĺkanie prachov ako všetci tí Larry Trottlovia a podobne. Tie knihy síce nemusia byť také zlé, no stále je to parazitovanie.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun