HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Co poviete na tvorbu tohto , podla mna skveleho autara, ktoreho saga Zabijac je priam uchvatá? Samozrejme jeho dalsie knihy nie su o nic horsie. Hviezdny vlk je dalsim skvelym pribehom od Kinga. :ikonka19:


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kingov Zabíjač je jedna z mojích najobľúbenejších ság.Jedine 6 Vampire slayer je trochu slabšia,tam sa mi páčil len Adolphus Kriger. Dej  knihy bol strašne rozťahaný veď len na saniach tam išli asi šesť strán a Félix sústavne fňukal ,že má nádchu a chrípku atď,atď atď. Ale inak tam bolo aj hodne perfektných hlášok. Najme Snorry tam zopár krát pekne zadrel.

Hviezdneho vlka som čítal a keď budú prachy určite si kúpim aj pokračovanie : Ragnarov spár a Šedý lovec.

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
pise putavo pekne, bavi ma to ale niekedy mam pocit ze sposob vyjadrovania je pomerne detsky , casto sa opakuje a akcne sceny su po treitie uz pomerne nudne,probehy su inak v pohode ,ja osobne mam radasej cyklus z w 40k ale napriklad kamos ma vsetkych zabijacov, zabijaci sa mi pacia ale cital som asi len 3 ,zato u hviezdneho vlka ragnara opisuje ako prilis nesmrtelneho ,

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
No 6 bola trosku rozsiahla ale zase nemohol napisat ich cestu na pol strany to by bolo zase velmi rychle . Ale Snorryho hlasky fakt nemaju chybu. Ja som cital vsetky 7 dielov ten posledny Zabijac Obrov bol trosku slabsi ale ked to porovnam s inymi knihami je to genialne  :lol:
Uz sa tesim na dalsi diel. Mal by vyst niekedy na buduci rok.
Ako tu bolo spomenute ze opisy boja su malo prepracovane. No neviem nezda sa mi ale to je len moj pocit a ze sa opakuju niektore vety napr,
"Presiel prstom po ostry sekery az sa na nej objavila kvapka krvy." Je pravda ze keby to robil pred kazdym bojom ten palec by uz nemal ale  pre mna je to uz neoddelitelna sucast Zabijaca.  :lol:

A co sa tyka Hviezdneho vlka tak to som cital len prvu cast , zatial, lebo nemam cas ani prachy.  Ale dufam ze Vas potesi sprava ze  na buduci rok vyjde 4 pokracovanie Hviezdneho vlka.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Výborné oddychovky, akurát by občas nezaškodilo pribrzdiť.

S tou Gotrekovou nesmrteľnosťou to už trocha preháňa, však ten trp bez preblémov sám zmasakruje aj 50 skavenov...a to nespomínam veci ako parné helikoptéry... :shock:


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Dryden napísal:
Výborné oddychovky, akurát by občas nezaškodilo pribrzdiť.

S tou Gotrekovou nesmrteľnosťou to už trocha preháňa, však ten trp bez preblémov sám zmasakruje aj 50 skavenov...a to nespomínam veci ako parné helikoptéry... :shock:


Ale tie parne helikopteri a ine stroje to je na tom to skvele. Co by to bola fantazy keby kazdy pisat to iste?


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Mne nevadí fantázia a originalita, mne vadia očividné nezmysly. Parný tank prekúsnem, keď bola lokomotíva, tak prečo nie tank, ale parný pohon proste na pohon helikoptéty nestačí....

Ani tebe by sa asi nepáčilo, keby trpaslíci začali používať parné lasery a lietať do vesmíru parnými raketami... :shock:


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Dryden napísal:
Mne nevadí fantázia a originalita, mne vadia očividné nezmysly. Parný tank prekúsnem, keď bola lokomotíva, tak prečo nie tank, ale parný pohon proste na pohon helikoptéty nestačí....

Ani tebe by sa asi nepáčilo, keby trpaslíci začali používať parné lasery a lietať do vesmíru parnými raketami... :shock:


No preco by nemohla byt parna helikoptera? cisto teoreticky by to fungovat mohlo  :D
Ale mas pravdu keby tam bol parny laser tak to by bola silna kavej aj na mna  :lol:


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dryden napísal:
Mne nevadí fantázia a originalita, mne vadia očividné nezmysly. Parný tank prekúsnem, keď bola lokomotíva, tak prečo nie tank, ale parný pohon proste na pohon helikoptéty nestačí....

Ani tebe by sa asi nepáčilo, keby trpaslíci začali používať parné lasery a lietať do vesmíru parnými raketami... :shock:



Haha Dryden tak teraz som sa pobavil ako nikdy za tie parné rakety máš u mňa sto bodov
Ale neviem čo máš proti gyrokoptéram, keď uvažuješ o tom či para dokáže zdvihnúť Gyrokoptéru to ja môžem uvažovať o tom či dokážem zoslať fireball jedno aj druhé je podľa mňa blbosť. Gotrek je fantasy a fanzii sa medze nekladú.
Fantsy literatúra by sa mala hodnotiť predovšetkým podľa štylistyky,pútavosti,pŕibehu a nie podľa takej mlichernosti ako je helikoptéra na parný pohon tak bol Warhammer vymyslený a podľa mňa by tam tie vrtulníky chbali proste je to originál nápad.

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
pokial si nevidel obrie stvorposchodove dela tak este nevies co je warhammer-to je dost ...hmmm.. no to je jedno proste ma ten obrazok zaskocil

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Hmm, no mne zasa tie helikoptéry až tak nevadili, hoci je to blbosť. Akurát mám rád skavenov a naštvalo ma, keď ich tam tak od veci rozbili, tak som to spomenul... :o

Inak to, že je kniha fantasy neznamená, že tam musia byť nelogickosti. Každý svet má svoje pravidlá a to, že vo fantasy lietajú firebally je normálne, tam proste funguje mágia. Ale pokiaľ má ten svet podobné fyzikálne zákony ako náš, tak parné helikoptéry neberiem. Už len to množstvo uhlia, ktoré by bolo treba spáliť na roztočenie vrtule tak na 5 minút ide do ton, na vynesenie tých ton uhlia do luftu by boli treba ďalšie desiatky ton atď. Jedine že by trpaslíci dolovali špeciálne trpasličie uhlie, ktoré skoro nič neváži, zaberá málo miesta a je tak 100xvýhrevnejšie - to by som bral...


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dryden: Ja mám tiež rád skavenov,ale podľa mňa to vôbec nebolo hlúpe,  trpaslíci perfektne použili svoje stroje ako inak by si ty skončil tú bitku tak aby to vyhrali trpaslíci šak tu ktosi spomenul ,že sa mu nepáčilo keď Gotrek zmasakroval len tak 50 skavenov...

Znovu opakujem ze Gyrokoptéry sú fajn a proste patria ku Warhammeru... a zamýšľat ša nad tym  či by dokázali vzlietnuť či nie je strata času.
Ja chodím dokonca na strojárinu a dobre viem že by to nešlo ,ale nikdy som sa na d tým nezamýšľal proste mi to tam sedí...

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Dryden: no tak ale ked tebe vadia tie helikoptery na paru a hovoris ze by to tam nemalo byt tak  potom moze kazdy povedat ze neveri tomu ze trpaslici vytvorili premakane obrovske podzemne mesta.  Alebo nieco podone. Jednoducho je to Warhammer tam to je mozme.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Laguna de Carsom: A prečo to kua musia vždy vyhrať trpaslíci? Prečo nie raz aj skaveni? Autori akoby si neuvedomovali, že keby častejšie dobriali zlej strane poriadne víťazstvo alebo nečakane zabili hlavnú kladnú postavu, bolo by čítanie ich kníh omnoho napínavejšie....


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dryden:To by určite bolo ale v prípade bitky u Osamelej veže to nebolo možné iste si domyslíš prečo.........

Nemaj strach Gotrekov osud je už spečatený podľa mojích informácii  má už pán King vymyslené ako zomrie,len je otázne koľko kníh ešte bude sága mať.......
Ja by som ešte také 2-3 kľudne zniesol............

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun