HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 30 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
je to zbytočný projekt... a jediný efekt kt bude mať... že SME a niekto dalsí na tom pekne zarobí.

200 Sk je pre mna vela.... možem ošikať svetove aj naše klasiky ked ma to nezaujima... a už vobec si nebudem kupovať knihy za 300 a viac... si to nahram do kompu a hotovo...
elektro verzia. Viem ze vy mate iny nazor(papier je papier) ale nebudem davat zarabat nikomu ked nemusim.... a uz ked... tak si tie knihy vytlačím a dám zviazať, a aj tak ma to víde o polovicu (a viac) lacnejsie...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Rashka: no keby som mal tlacit a viazat 500 stranovu knihu, tak to si ju bohuprisaham radsej kupim :lol:

A zbytocny projekt to urcite neni..teba tie knihy mozno nezaujimaju, ale vela ludi ano a toto je pre nich skvela sanca ako si ich kupit za rozumnu cenu. A ze na tom SME zarobi..no a co? Snad necakas, ze budu tie knihy rozdavat zadarmo a prerabat na tom :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Je jasne, ze SME na tom zarobi. Ved predsa ziadne noviny alebo casopis by sa do podobneho projektu nepustili, ak by im to neprinieslo zisk (alebo keby to aspon nepredpokladali). A ide o to, ze oni na tych knizkach sice zarobia, ale citatel na nich menej prerobi. A koniec koncov cena samotnych novin sa nezmenila, takze ti, co nemaju zaujem o tie knizky, ale pravidelne citaju SME, budu SME kupovat aj nadalej. Takze mozu na tom iba zarobit respektive prinajhorsom nestratia svojich doterajsich citatelov. Ale je pravda, ze ked ta to nezaujima, tak si to holt nekupis.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Rashka: suhlasim s Nightfall, keby som si mal tlacit a viazat knihy tak ma porazi, a to nehovorim ze ked to chces mat poriadne tak to potrebujes aj po stranach porezat a to je o zivot. :ikonka23: :D


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Grey_Rashka napísal:
je to zbytočný projekt... a jediný efekt kt bude mať... že SME a niekto dalsí na tom pekne zarobí.

200 Sk je pre mna vela.... možem ošikať svetove aj naše klasiky ked ma to nezaujima... a už vobec si nebudem kupovať knihy za 300 a viac... si to nahram do kompu a hotovo...
elektro verzia. Viem ze vy mate iny nazor(papier je papier) ale nebudem davat zarabat nikomu ked nemusim.... a uz ked... tak si tie knihy vytlačím a dám zviazať, a aj tak ma to víde o polovicu (a viac) lacnejsie...


Keby si si dal vytlacit jednu knihu a potom ju spracovat ako vazbu tak by to vyslo ovela drahsie ako keby si si ju kupil. Teda ak si nemal ny mysli, to ze si to vytlacis na stolovej tlac. a potom to das niekde spracovat napr. ako hrebenovu vazbu... :lol:

A suhlasim s NIghtfallom, ze tie knihy si povacsinou kupia ti ktori to uz citali, alebo poculi, ze je to dobra kniha... Ale aby to zvysilo zaujem o knihy medzi sirokou verejnostou tak to si teda vobec nemyslim 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
bacha... bacha...

netlacim skoro nigdy....

ked nieco naozaj chcem v papieri tak vytlacim....(papier mam zadara a napln do tlaciarne tiez).... nie som predsa blbec... tych 500 stran je vo formate A4 sotva 250 a to je 125 listov obojstranne... moc draho ma to nevide ked neratam asi tak 25 minut cisteho casu ked menim a otacam papier a par watow elektriny....

ja citam skoro stale len z kompu... som obeť technickeho pokroku... a este raz... ked nemusim tak nikomu nezaplatim...

a ten projekt SME... uznavam... ma nejaky vyznam.... len moj nazor je ze nema vyznam... to je asi tak vsetko....

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ten projekt SME s knihami, nech uz z toho maju akykolvek vynos je urcite vyhodny aj pre ludi. Kopu ludi co poznam maju SME knizky, a vraveli ze keby neboli takto zlacnene vydane by si ich neboli kupuli.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Ten projekt SME s knihami, nech uz z toho maju akykolvek vynos je urcite vyhodny aj pre ludi. Kopu ludi co poznam maju SME knizky, a vraveli ze keby neboli takto zlacnene vydane by si ich neboli kupuli.


suhlasim. Klasika je klasika...aj ked by mozno mohli zvolit inu klasiku. Skoda ze som nezohnal Meno ruze, to by ma fakt zaujimalo... Z tych ostatnych som nic nekupoval

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Meno ruze bolo zrovna jedna s knih, ktore stali zato kupit, a poznam par ludi co ich kupili na desiatky a potom za drahsie predavali - Smradi :x

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Grey_Rashka napísal:
a ten projekt SME... uznavam... ma nejaky vyznam.... len moj nazor je ze nema vyznam... to je asi tak vsetko....


pekny nazor :lol: a inak nie kazdy ma napln do tlaciarne zadarmo, takze nam obycajnym smrtelnikom sa tlac knih moc nevyplati :roll:

Aldebaran, Finrod: ja som den predtym poprosil pani v stanku, aby mi jeden vytlacok odlozila..a Meno ruze sa uz hreje u mna v kniznici 8)


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Nightfall napísal:
Grey_Rashka napísal:
a ten projekt SME... uznavam... ma nejaky vyznam.... len moj nazor je ze nema vyznam... to je asi tak vsetko....


pekny nazor :lol: a inak nie kazdy ma napln do tlaciarne zadarmo, takze nam obycajnym smrtelnikom sa tlac knih moc nevyplati :roll:

Aldebaran, Finrod: ja som den predtym poprosil pani v stanku, aby mi jeden vytlacok odlozila..a Meno ruze sa uz hreje u mna v kniznici 8)



no nie kazdemu necha teta v stanku odlozenu knizku takze mi obycajni smrtelnici musime skoro rano vstavat :lol:


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Noooo, ja som videl ako sa dvaja typkovia pobili o posledne dve SME (vtedy ked k tomu bolo Meno Ruze zadara). Takze urcite SME, pozdvihlo kulturu tohto malo kulturneho naroda, v urcitom smere :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
m

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
mam Oscara Wilda, Hasekovho Svejka a stve ma ze mi usiel Capek.
a stve ma ze mi usiel aj Orwell... (nie, nesrdi ma to  :lol: )


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Čo som si prebehol zoznam zaujali ma len tri tytuli - Meno ruže, Švejk a 1984. Švejka som dostal iod známeho (keď likvidoval knižnicu) zadara, 1984 mám z lacných kníh a Meno ruže dostala Stará mama od SME zadarmo (ako predplatiteľka či aká akcia to bola). Tak som nič nekupuval. Knihy kupujem ale navrchu zoznam,u mám celkom iné tituly (vedú Pratchett s Herbertom st.).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 30 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun