HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:lol: landa je... ja som ho mal vždy rád, ale TEN IDIOT SA s tým Ordo Lempl TAK Z.K.U.R.V.I.L. že mu hanba! fakt idiot. najväčší dement... už ho ani nepočúvam, dementa :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
...ja som ho nikdy rad nemal a tento pseudorytiersky rad mi iba potvrdil moju mienku o nom...


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
ako ja som nemal rád jeho, ale jeho songy...a aj Orlík... relatívne. ale týmto sa úplne vymaloval. Faško

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To je vol, co vymysla za hluposti, ale ten album co pustal Dalcor v aute, ked sme iseli do nemocnice  sa mi pacil.   :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
ako ja som nemal rád jeho, ale jeho songy...a aj Orlík... relatívne. ale týmto sa úplne vymaloval. Faško

ja som to myslel vseobecne ako nemam rad jeho+tvorbu............bol,  je a bude sprosty nacko.......


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 18.07.2005
Príspevky: 24
Body: 5
Bydlisko: Brno

Neprítomný
Přesně tak, krásně jste povtrdili moji teorii, že u něj jde jen o minulost a o to, že nejde s hlavním proudem.... já ten jeho řád neřeším, každý má právo dělat si, co si myslí, pokud tím neomezuje druhé... a přestat někoho poslouchat jen proto, že zrovna udělá něco, co se mi zdá divné, nebo co se mi nelíbí, to mi přijde trošku násilné řešení  :? a nadávat mu do fašistů, protože ze skinheadů se stalo to, co se z nich stalo.....je pro mně přinejmenším zvláštní (ale ono se to slovo nácek, fašista a podobně tak lehce vyslovuje/napíše, že???)


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:lol: tak za prvé. ON JE NACEK (patriot). nikdy nevravel že nejni. akurat pindal, že nix fašista...
nemaš pravdu, nemože si robiť čo chce. najprv zprasí Kryla, potom sa točí ku kresťanom/katolíkom, hoci predtým sa hrá na husitu...
je to truľko, ktorý sa snaží legálnym spôsobom o nelegálne... viď na slovensku Slovenská Pospolitosť. jednoducho ten jeho "rád"  :lol: je tak BLBÁ kópia nacistických/fašistických rádov z 3. ríše, že ak to nevidíš, tak pak neviem.

Jehopiesne sú fajn, otom potom. ale nie on! a na tom záleží.

to, že som tvoju teoriu podporil, mi je šesť. prečitaj si predchadzajuce prispefky kde sa ho zastavam (ece som nevedel o Ordo Lempli)

myslim si, že o skinheads viem toho sakra viacej než ty, sorry :zrudi:
navyše si myslim, že on je jeden z nazi skins. a keby nebolo jeho a Orlíku, tak je v ČS omnoho menej náckov

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 18.07.2005
Príspevky: 24
Body: 5
Bydlisko: Brno

Neprítomný
no já si pod pojmem nácek nepředstavuju patriota.. patriot je podle mě někdo, kdo je ochoten bránit svou zem, nějaké své ideály, ale smyslu obrany (což se ale taky dá byložit tak, že se bráníme preventivně, že :) )

Na husitu si hrál vždycky, svým obdivem k tomuto histrickému období se nikdy netajil. Toho Kryla... hmm... to mi přišlo tak nějak divné, to musím uznat, ani se mi to podání nějak moc nelíbí (kromě Morituri z VLtava tour, to když jsem slyšel na koncertu, tak mi běhal mráz po zádech)...

s tím řádem si to budu muset ještě víc prostudovat, takže mi dej čas....

ale že nebýt Orlíku, tak je tady skinů míň, tomu nevěřím. Však on by se někdo našel, o tom jsem pevně přesvědčen, v tomhle směru mi přijde vývoj těsně po revoluci jako když někdo začne žít na kolejích.... jak urvaný z řetězu :)


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
morituri sa mu fakt podaril . tej piesni sa to hodí...

no, je to nacionalista, žial.. nejake nove vecičky som si poziscoval a tak...škoda.
ale ked bol len v pozicii patriot, tak sa dal.

(mal som dobru stranku, ale žial som stratil adresu. ohladne Ordo Lempli)

to ano, urvatý ano. ale Orlík spravil doceladosť. veci že: čo keby, sú nepodložené. bolOrlík a zapríčinil vzrast nackov. paradox je,že hopočuva aj mrte punx... nakoniec aj ja... ale :roll: ... nikdy ma nenapdalo ist biť róma alebo nekoho iného... ale zipať bílá liga je bílá síla je celkom fajn...pokial máš nadhľad a vieš, čo je to sranda... ja sa tiež s kamošmi zdravím: na stráž! a to som STRIKTNE proti Tisovmu režimu a jeho pohrobkom... ale ako vravím, sranda a paródia vždy prebijú ľudskú blbosť :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 18.07.2005
Príspevky: 24
Body: 5
Bydlisko: Brno

Neprítomný
Tak to mi o něm říkáš docela novinky, teď jsem se o něj nějakou odbu nezajímal, protože doba, kdy jsem ho měl puštěného furt, je už asi pryč (to bylo okolo toho Vltava tour, teď preferuji klid)

a jen bych trochu poopravil ten tvůj závěr, lidská blbost vždy přebije srandu a parodii, protože lidská blbost bere sama sebe vážně, kdežto sranda a parodie s nadhledem...

mě by nenapadlo jít bít nikoho, ať už je bílý nebo černý nebo třeba fialový, možná i proto ani nechodím na různé zábavy a tak, protože tupé mozky, ovlivněné alkoholem, se bijou velice rády a dokazují si svou fyzickou převahu...pohříchu si často vezmou bobmra a myslí si, jací nejsou frajeři


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
jasneee.. ved ta neobvynujem. ale... v Brne mate JKG :lol: , ne?

neee.. ja som ho počuval dlho dlho. naštastie ale v spravnej spoločnosti, takže ma ta bombera nechyta :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.07.2005
Príspevky: 24
Body: 5
Bydlisko: Daleká Praha

Neprítomný
Fašoun.
Ale některý písničky - s hanbou uznávám - nejsou špatný...  :P  Ale radši mám parodie na něj od Morčat  :D

_________________
"V tom pivu musí být něco přimíchaného," pomyslel si Stierlitz a s chutí spolkl další doušek modré tekutiny.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.07.2005
Príspevky: 24
Body: 5
Bydlisko: Daleká Praha

Neprítomný
Ale ten jeho templářskej řád... Dane, Dane...  :roll:

_________________
"V tom pivu musí být něco přimíchaného," pomyslel si Stierlitz a s chutí spolkl další doušek modré tekutiny.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Stierlitz napísal:
Ale ten jeho templářskej řád... Dane, Dane...  :roll:


:lol: ten jeho Ordo Lempli??? :lol:

hanba mu... ale songy ma úžasne...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
Stierlitz napísal:
Ale ten jeho templářskej řád... Dane, Dane...  :roll:


:lol: ten jeho Ordo Lempli??? :lol:

hanba mu... ale songy ma úžasne...

No pekna hovadina ze.  :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun