HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Najpremakanejší, najlepší a najEARgasmickejší album Muse
Showbiz 0%  0%  [ 0 ]
Origin of Symmetry 44%  44%  [ 4 ]
Absolution 11%  11%  [ 1 ]
Hullabaloo CD 2 (b-sides) 0%  0%  [ 0 ]
Muse nepoznám. 44%  44%  [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 9
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Ciryon napísal:
No...Saiffer....pocul si vsetky B-songy......lebo podla zoznamu z microcuts.net mam asi vsetky.....a take Eternally Missed ci Fury su riadne pecky....
Eternally Missed som nepočul. A keď sa bavíme o Fury, poviem to asi takto.

Keď na nete boli videa z toho ako sa Absolution nahráva, bola tam jedna pasáž, ktorá sa mi strašne ľúbila a púštal som si ju v tom videu dookola a hovoril som si: "Bože toto keď budem počúvať na albume asi zomrem." Ešte k tomu sa to vo videu končilo práve v najlepšom.

Album došiel a keď som po tej pesničke snoril, nevedel som tú melódiu nájsť. Nakoniec som zistil, že vyšla len ako japonský bonus. Skoro ma mrdlo (nehovoriac o tom, že Matt povedal, že je to podľa neho najlepší song aký napísal na Absolution).

Nakoniec IRC pomohlo 8) a je to fakt pecka. Inak počul si Dead Star? To je posledná dobrá vec od nich (podľa môjho názoru) a zároveň má najlepší klip (i keď Matt v dalšom interview povedal, že je podľa neho úplne strašný :)) Dead Star má neuveriteľnú energiu a neviem, či si počul instrumentálnu verziu ale poviem ti, že sa to oplatí. Ja Inštrumentálky nemám rád (po chvíli ma začnú nudiť), ale táto pesnička má asi najkrajšie gitarové riffy aké som kedy počul.

pozn: Matt = Matthew Bellamy - frontman Muse

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 02.02.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Trebišov

Neprítomný
Juj, inac mam par klipov muse, a asi aj 5 koncertov + "Hullabaloo na DVD" ale Dead Star nemozem nikde zohnat.....
To Eternally Missed je celkom dobra songa, vysla myslim na poslednom singli.
Ale aj napriklad The Groove je strasne fajneee...nieco ako Hyper Music
A tu celkom novu si pocul? Vola sa tusim Des, ale este som na nete nenasiel studiovu verziu....asi este nie je....jedine co sa da zohnat je z koncertu z Ottawy, ale straasne nekvalitne....tipujem ze to bude na dalsom albume...preto to ani nepocuvam.... :wink:
ale znie to dobre.....
Mam tiez par acoustic verzii daktorych piesni...ale dajake nekvalitne su.....tiez ich velmi nepocuvam......
Mas icq? mohli by sme daco povymienat.....alebo dajaky dobry odkaz na taketo veci?[/img]


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 02.02.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Trebišov

Neprítomný
Zabudol som na dead star.....pocul som, pocuvam a budem pocuvat.....ale to neje az taka nova piesen....to bolo uz aj na hullabaloo
ale je super


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Ciryon napísal:
To Eternally Missed je celkom dobra songa, vysla myslim na poslednom singli.
Ale aj napriklad The Groove je strasne fajneee...nieco ako Hyper Music
Single sa u nas nedajú kúpiť, čo je dosť trapné v dnešnej dobe. A na IRC sú len tie známejšie, čiže Muse nie. Musel by som hľadať inde... ale nemam čas a nexe sa mi. The Groove už je Absolution-like čiže sa mi až tak nepáči. Ale napríklad staršia Jimmy Kane
je dooosť v poho.

Ciryon napísal:
A tu celkom novu si pocul? Vola sa tusim Des, ale este som na nete nenasiel studiovu verziu....asi este nie je....jedine co sa da zohnat je z koncertu z Ottawy, ale straasne nekvalitne....tipujem ze to bude na dalsom albume...preto to ani nepocuvam.... :wink:
ale znie to dobre.....
Z koncertov aj ja nerad počúvam a nie ešte som ju nepočul. Som myslel, že sa to ešte nedá stiahnuť. To si stiahol z Muse&Amuse?

Ciryon napísal:
Mam tiez par acoustic verzii daktorych piesni...ale dajake nekvalitne su.....tiez ich velmi nepocuvam......
Ani ja som nepčúval. Ale raz som si ich zozbieral a dal do mp3playera. A v to ráno to bola asi najkrajšia cesta do školy.

Ciryon napísal:
Mas icq? mohli by sme daco povymienat.....alebo dajaky dobry odkaz na taketo veci?
Mám. Autorizuj ma.

Ciryon napísal:
Zabudol som na dead star.....pocul som, pocuvam a budem pocuvat.....ale to neje az taka nova piesen....to bolo uz aj na hullabaloo
ale je super
Stará, ale vymakaná. Ja ju tiež mám len z Hullabaloo, ale tú inštrumental mám z jednej francúzskej stránky, ktorá už myslím nefunguje, ale nemôžem z toho. (a je to študiova intrumental verzia... tá čistota ...mňam ) :P

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 02.02.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Trebišov

Neprítomný
Tie veci som stiahol z jednej stranky....tusim http://www.treefi.com alebo take nieco.....ale uz to mam takze cez icq by sa to dalo v pohode...
inac ale stahujem cez Shareazu.....p2p program.....odtial mam zvysok veci....klipy, koncerty, mp3....
A Jimmy Kane absolutne nemam rad....neviem preco....uz len ten nazov mi pripada taky blby.....


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
ABSOLUTION INSTRUMENTAL
Na stránkach http://microcuts.net je možné celkom legálne stiahnúť inštrumentálne verzie songov z albumu Absolution a to úplne všetky. Vypočul som si ich a veľmi doporučujem. Postupne sa mi to Absolution začína páčiť. Ak to náhodou neviete nájsť, je to presne tu
http://www.microcuts.net/misc/download/ ... ntals.html

THE STRING QUARTET TRIBUTE
na stránke
http://invictus.softmeg.com/
je možné stiahnúť remaky muse niekoľkých Muse songov, ktoré vytvorilo String Quartet LEN na sláčikových nástrojoch. Celé to znie ako vážne hudba, ale je to skvelé a dá sa pri tom príjemne odreagovať. Songy sú zmiešané z prvého, druhého aj tretieho albumu a dokonca sú tam aj dve b-sides.
- na stránke sa treba zadarmo zaregistrovať a ísť do sekcie Media Downloads a hladať položku The_String_Quartet_Tribute

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Stiahol som si tie remaky slacikovymi nastrojmi...celkom sranda :D

a neviete dakto stranku,kde by som zohnal ich klipy?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun