HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
belial.....je pravda ze vela takychto kapiel je inspirovanych fantasy ale ked uz mam daku hudbu priradit k fantasy tak jednoznacne orchestrovky ako napr v LOTR. to sa mi k tomu hodi viac ako daky speed metal...


taketo temy by sa ani nemali otvarat pretoze kazdy inteligentny clovek si proste kvasi pri tom svojom a nema potrebu osocovat ine styly...ale ked to uz niekto zacne tak koniec...uz to frci....ja tu nechcem rieshit heavy a speed a dalsich metlakov ale ked sa njekto vyjadruje o tom do coho proste nevidi tak to ma vytaca.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2004
Príspevky: 40
Body: 5

Neprítomný
maloolem-celkom s tebou suhlasim.
aj ked som nevedel ze 'sladaciky'(neberteto doslovne-viete co myslim) hrane na elektrickej sa este radia medzi metal---tie sa k fantasy holt hodia
silverbow-techno sice je 'relativne' jednoduche,ale na druhej strane to by sa dalo s tym slovickom 'relativne' povedat okrem vaznej hudby takmer o vsetkom...takisto ako o techne mozes povedat ze tam netreba zrucnost a je to len samplovanie na compe,mozes o hip hope povedat ze je to recitacia alebo o metale trieskanie do elektrickej+bubny(garazovky)..vsetko zalezi aku pesnicku pocuvas a ci na to uz mas nejake predsudky predtym nez ju zacnes pocuvat...ale treba uznat ze k fantasy sa vo vacsine pripadov hodi taky ten pomalsi metal.. :roll: :wink:

_________________
Temnota koluje v mojej krvi


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
co mate vsetci s metalom?


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.10.2004
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Povazska Bystrica / Brno

Neprítomný
:lol: skoda ze s nim nemozem mat deti :lol: .ak sa ti raz dostane do zil tak to mas na cely zivot a este dalej


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
misoo...ani nie...mne sa raz dostal ale uspesne som sa ho zbavil :lol: 8) :P ...neber to ako urazku.....


to co tam nacrtol aso s tou jednoduchostou je v podstate pravda.....este medzi to komplikovane by som zaradil cloveka menom satriany ktory hra na gitarku "trochu slabsie"......a jarreho ktory robi s elektronickou muzikou doslova zazraky

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.10.2004
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Povazska Bystrica / Brno

Neprítomný
tak to sa ti nedostal asi poriadne :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ale dostal ale bol som na dokladnej filtraaciii :lol: ...ale nie...ja metal neodsudzujem...vela mojich znamich su metlaci a nazivame si spolu ako tak dobre 8)

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.10.2004
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Povazska Bystrica / Brno

Neprítomný
ja som tiez vcelku tolerantny(urcite medze vsak su) ale ked ktosi povie nieco skarede ohladne metalu tak ... :evil: :evil: :evil: :ikonka44:


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ja nezvyknem sam od seba nadavat na nejaku hudbu vobec (neratam britney styl)...ked sa uz ale vyjadrujem skaredu o nejakom style tak je to len sebaobrana, pretoze zvacsa do toho hubuju mali alebo debilni chudaci ktory o tom ktorom style vedia velky prd. a to neznasam.

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.10.2004
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Povazska Bystrica / Brno

Neprítomný
jo britny styl tak to beru ,to mi je ukradnute 8)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ale aj take tu musia byt pretoze si zober ze by neboli tak potom hudba ktora je pre nas teras dobra by bola proste komercna.....obohrata....vysielana vsade...a to by som nevykryl....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
myslis???mainstream je preto mainstream,lebo je to prilis banalna hudba,takze sa moze pacit komukolvek...myslis ze nejake fekalne rubacky by boli bez komercnych hovadiniek hrane vsade? :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
tak to asi ozaj nie...myslel som kapelky toho meksjeho razu ako nahodni a tak....
mainstream bol je a bude.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Preco by mali styly bojovat???
co takto spojit grindcore a pop???Shakiru s Napalm Death?? :lol:
http://xxx.reek.tv/x.htm

odporucam kuknut...riadna zverina

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ha....akurat stahujem delta9 vs sean paul....Delta 9-dobry HC....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun