HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 39
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Silverbow: nemôžem ináč ako súhlasiť... ...opakovanie textu "Hip-Hop je v nás, ovládne aj vás" a tvárenie sa ako veľký boss ešte nerobí hudbu. No ale určitý druh techna sa mi aj páči (nebite ma, prosím). Staré MODy z prastarých gamesiek majú predsa len niečo do seba - ale na Brave New World nemajú :twisted:

_________________
Bežné veci na počkanie, zázraky do troch dní...


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
No vies. nieco ine je ked si cd objednas a nieco ine ked si ho kupujes v obchode. Nie bolo to jedno cd, lenze ten album vysiel v dost malom naklade.

Manowar sice je metal ale osobne ho moc rad nemam/nemozem ho pocuvat a sam by som si ho ani nepustil./

Inak k tomu s cim mozem porovnavat: kedze sme trieda kde sa stylom nekladie hranica tak som pocul kvantum rapovych/atd v tych styloch pod to spadajucich sa moc nevyznam/, popovych a inach celkom vyznam. Co sa tyka rocku tak mam s cim porovnavat aspon v old schoole. Moj fotrik totiz pocuval prave old school rock a metal/heavy hlavne/ a tak mam v pamati ci scorpions, ci van halena alebo aj prve albumy od Ironu. Cisto metal pocuvam asi 4ty rok ale zacal som ho pocuvat uz tak davno ze sa ani nepamatam.

A inak ku komercnosti: kazda kapela ma ine zvyky a ine naroky. Osobne metal nehraju kapely /zase vacsina/ ktorym ide len a len o prachy. Je pravda ze kapela aby sa mohla dostat do zahranicia byt komercna aspon na internete inak je to biedne s koncertmi ale tim ze metal pocuva len vybrana skupina ludi/prepac ale z mojho pohladu vyvolencov/ a neni tak ziadany tak maloktora kapela zacala hrat pre peniaze. Ostatne metalika bola tiez povodne kapela ktora sa dala pocuvat/dokonca Master of puppets alebo Ride the lightning su naozaj pocuvatelne albumy/ az do black albumu. Tam sa potom 5 ci 6 singlov stalo naozajstnymi hitmi a alba potom uz nedaju tak vela. No ale co uz....ja osobne mam nazor ze privela aj primalo prachov nici hudbu. Totiz ked prachy nie su neni na com hrat/popr to neni o nicom/ a zas rozmaznany muzikanti hraju aj mizernu hudbu/opat cest vynimkam/.

Inak klasika je super, ved napr Bach alebo Mozart su stale nieco uzasne a obcas si ich aj sam pustim/ale to skoro ani nestoji za zmienku./

Cele toto je pisane z mojho pohladu, moj nazor nikomu nevnucujem ale takto to vidim ja. A cele je to pisane vramci vacsiny kedze chapem a uvedomujem si ze kazdy autor a kazda skupina je ina.

Selar Agarwaen

Inak Avantasia stoji tiez 650 sk/cca bolo to o nieco viac/ a je to len jedno cd, pritom vyslo v docela velkom naklade.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Selar: ved hej, kvoli peniazom vznikol hadam len Lunetic :lol: vetsina kapiel kvoli prachom nevznika, ale ked dostanu moznost nabalit sa tak idealy idu bokom :?

a k tym cenam: Ono to podla mna neni ani tak velkostou nakladu ako skor vydavatelstvom. Ked niekto vychadza pod velkou znackou tak tazko bude predavat albumy za tri stovky :roll: A to je najhorsia vec co sa moze metalovej kapele stat ked sa upise velkemu vydavatelovi :?


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
ja ked si kupijem CD, vacsinou objednavam tak ma nevinde lacnejsie ako 600,. a to je super cena, uz som mal aj Shamana za 800.- ale za take CD dam aj 2000.-

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Stargazer: hej su cdecka za ktore sa vela prachov dat oplati a ktore mam rad v originalke. Avantasia patri medzi ne :twisted: predsa len to za to stoji
Ja ti neviem ale myslim ze tu nejde az tak o velkost vydavatelstva. Mozno aj o kvalitu/kradol a pil som videl za 4 stovky a abigor pod 8 som nevidel a to je to v oboch pripadoch len jedno cd :twisted: /

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ale ono ta celna zalezi aj od obchodu a od distributora a v istej miere aj od kapely ako Selar naznacil s Kradol a Pil...
ja si cd objednavam tiez,ale osobne,takze aspon neplatim postovne a balne :D

ale najlepsie cu crustove originaly za 150-200 korun...80 piesni a hraci cas okolo 30 minut :D :D :D :D :twisted: :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
tak to by musel byt (sorry za vyraz) [vymazané] dobry album za ktory by som dal 2000 :twisted:

ja si radsej objednam nejaky palestinsky black metal za 3 stovky..usetrim a este si aj rozsirim obzory :P


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
aha takze tu funguje nejaka automaticka cenzura...Annun teda to si ma sklamal :? :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
haha...inac pozrite si http://www.metal-archives.com ....ked som tam videl deathmetal z Trinitadu a Tobaga,skoro som pukol..alebo japonske punkrockerky :D :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
http://www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&sid=5&a=lc
Niektore staty z ktorych su metalove kapely su celkom zaujimave... Faerske Ostrovy, Jordan, Honduras, Mongolsko, Namibia, Thajsko...

a inak v Japonsku je metal/rock ohromne popularny a kapel je tam tiez vela...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no akoze mne stacil japonsky crust..Unholy Grave uz xvilku pocuvam a ked som zistil ze su to sikmaci... :shock: ....
ale davno som sa tak nezasmial,ako ked som videl japonca s riadnou trvalou v riflovej bunde ako sa na spravneho heavymetalistu z 80ich rokov patri... :D :D :D 8)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Hej no a najvecsia pecka bolo ked nejaki japoncici mali v booklete ze dakuju slovenskej metalovej skupine Tublatanka :lol:


Naposledy upravil Nightfall dňa Št. 09. Sep 2004, 19:13, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
coooo????tak to by som zomrel,keby som zbadal :P 8) :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Japonci su fajn. Daju si vlastny gol a tesia sa. Su v pohode, noc ich nerozhadze a kulturu si tiez robia ako sa im paci.
Nikdy ma to neprestane fascinovat. Zoberu nieco zo zapadu a prisposobia to, a vzdy z toho vzide nieco velmi interesantne. :-)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hej...a k tym parchantom chodia vsetci koncertovat..od Napalm Death,Vader,po Biohazard a Children Of Bodom..a tu nic..kua... :(

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun