HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Autor Správa

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Aldebaran: Nesuhlasim. Podla mna vacsina ludi pocuvajucich hiphop je uplne normalnych a tych exotov je len male percento. Ale obycajneho chalana si na ulici nevsimnes, zatial co paka v gatiach po zem a ovesaneho striebornymi retazami si vsimnes hned. Preto si vacsina ludi mysli ze kazdy kto pocuva hiphop je magor.


ehm..Ja som nepovedal, ze ludia co pocuvaju hip-hop su magori. :roll:
Ja som povedal, ze nepocuvam hip-hop ako hudbu.
A ze neznasam prave tych exotov, kedze ostatni vyzeraju normalne a mne vobec nevadi, ked niekto pocuva hip-hop, ved je to jeho vec.

Ale suhlasim, ze vacsina ludi (vratane mna) si spaja hip-hop s drsnym ksichtom a kilom striebra na krku- prave preto, ze sa tym vyslovene chvalia- a je ich cim dalej viac, bohuzial... :?

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Saiffer napísal:
a poprosím "Modrú žiaru" nenazívať hip-hopom... tá je kvalitou textov a hudby asi tak ďaleko ako keď som si po prvý raz sám doma zložil text a rapoval si ho sám pre seba...


Asi som pocul malo textov od Kontrafaktu (dva), ale ehm, nejaku hlboku myslienku som nepostrehol...


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
alef0 napísal:
Saiffer napísal:
a poprosím "Modrú žiaru" nenazívať hip-hopom... tá je kvalitou textov a hudby asi tak ďaleko ako keď som si po prvý raz sám doma zložil text a rapoval si ho sám pre seba...


Asi som pocul malo textov od Kontrafaktu (dva), ale ehm, nejaku hlboku myslienku som nepostrehol...

No niekedy tam nemusia byť zrovna úvahy o zmysle života, ale také "Dáva mi" má taký flow, že človek má chuť sa vzchopiť a ísť robiť niečo poriadne (čosi podobné som zažil pri Eminemovej "Lose yourself"). Proste tá skladba má v sebe NIEČO. TO čo ťa chytí a je to podľa mňa úprimné. A inak mám doma celý album a niekedy musím uznať, že sú to prasatá a inokedy tam dajú párty vec, ale aj to musí byť. Avšak spravili aj také veci, pri ktorých si človeka chytí nostalgia, alebo si povie, že v tomto chalani majú pravdu. Nehovoriac o tom, že v každom ich songu je vidieť, že rapovať vedia (+ podmazi majú tiež kvalitné).

Je pravda, že som od Modrej žiari tiež videl len dva songy, hehe, ale, hehe ja neviem.. ja k tomu nemam čo povedať... ja si stále sám pre seba musím hovoriť, že to je recesia, lebo neverím, že by tomuto niekto uveril, chcel to a kúpil si to...

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
A ešte ma trochu chytilo aj JSS hlavne svojími hudbami... a dosť dobrý sú aj A.M.O., takže ako hovorím, pomaly ale isto sa to tu začína rozbiehať a samozrejme, že ako to vidia veľké firmy, zahrňujú trh shitmi... ale tak je to všade

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Saiffer napísal:
No niekedy tam nemusia byť zrovna úvahy o zmysle života, ale také "Dáva mi" má taký flow, že človek má chuť sa vzchopiť a ísť robiť niečo poriadne (čosi podobné som zažil pri Eminemovej "Lose yourself"). Proste tá skladba má v sebe NIEČO.


Nieco to v sebe ma, ale samotny text to nie je (forma vitazi nad obsahom...)


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
alef0 napísal:
Nieco to v sebe ma, ale samotny text to nie je (forma vitazi nad obsahom...)

U Kontrafaktu by som to mohol uznať približne pri polovici skladieb...

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
kontrafaktu uznam len to, že to sú cigoši čo si robia kariéru... ale nemám proti tomu nič. len keby radšej kreslili alebo básne písali alebo autá opravovali... alebo niečo zmysluplne. ale nie v strednej europe rapovali :twisted:

viva la Globalization!!!

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nemam rad ked si o mne myslia ludia, ze patrym k tymto vymletym typkom v teplakoch. Mnoo lenze kedi jazdim na Sk8e tak topanky s rovnou podrazkou su nutnost ( jazdil som aj v cinach ale te sa rychlo nicia :( ) a teplaky, alebo ine volne nohavice su tiez pohodlne najazdenie. Este ze mam punkerske trika a mikinu s nasivkou inak by ma uz zaradili k raparskej kulture.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mi hovor ja som jazdil a dodnes mam vansy -takze to vyzera

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
veru, netreba zaradovat hned podla vyzoru, niektori ludia nosia spustene nohavie z cisto praktickeho dovodu (ono pristat na nejakej tyci... mno, rozkrokom :) nieje prave najlepsie, a spustene nohavice to trochu tlmia, aj ked sa nezda)
problem je v tom, ze ked to vidi "dav" tak to berie za cisto imidzovu zalezitost a odrazu mame na ulici hafo podobne oblecenych ludi

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
kontrafaktu uznam len to, že to sú cigoši čo si robia kariéru... ale nemám proti tomu nič. len keby radšej kreslili alebo básne písali alebo autá opravovali... alebo niečo zmysluplne. ale nie v strednej europe rapovali :twisted:

viva la Globalization!!!


Náhodou, pokiaľ ide o Kontrafakt, tak by si sa asi dosť divil. Jasne, ten Pa3k :D je Róm bez matury, ale tí zvyšní dvaja chalani študujú na výškach, jeden právo, druhý medicínu a s vynikajúcim prospechom.... :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
no to mi nevadí, že študujú. ale prečo RAPUJUU???? :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
no to mi nevadí, že študujú. ale prečo RAPUJUU???? :twisted:


lebo to vedia

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Téma premazaná.
Ako už bolo povedané, jednoslovné, nijak argumentami nepodporené posty nikoho nezaujímajú.

A po druhé, nehádajte sa s moderátormi.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Kto vcera pozeral program Extra kde sa mali vyjadrovat hudobnici k finalistom SuperStar a videl tam Rytmusa z Kontrafaktu, ci ako sa vola, tak sa musel zhorzit, lebo nazory ako male decko v skolke, hrozny rehot do toho a poobliekany s dvoma "zlatymi" prstenmi na rukach sa ani necudujem, ze ma potom niekto skresleny nazor na Hip-hop!!!
Ich hudbu nemusim a tym, ze su vulkarni, trapni robia len hanbu slov. hip-hopu. Smutne je, ze vela mladych ich uznava, ved si povedia svoje a to je predsa cool.
Videla som ich aj na zivo a ako sa tvaria a chovaju, no hroza!
Nehovoriac ich jedna skladba na zensku populaciu jasne o nich hovori! :twisted:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun