HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
dominator napísal:
to su ludia ktori nerobia nic ine iba sedia v krcmach, hulia (najlepsie marihuanu), nosia kapucne, siroke nohavice, myslia ze su frajeri, rozhadzuju vselijake pozy atd
proste ti taki super, husti, undergroundovi tvrdi fanusikovia :D


No šak to je celý Rap... a jeho okolie... hehe... CELÝ!!! Počujete, vy nekomerční hip-hoperi v trikách za 2000sk???

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To neni zas tak uplne pravda. Mam dost kamaratov, ktory hip-hop pocuvaju, ale podla oblecenia by si to nepoznal. Nie kazdy komu sa tato hudba paci musi chodit v handrach za 3 otcove vyplaty :)


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
To neni zas tak uplne pravda. Mam dost kamaratov, ktory hip-hop pocuvaju, ale podla oblecenia by si to nepoznal. Nie kazdy komu sa tato hudba paci musi chodit v handrach za 3 otcove vyplaty :)


Tak, tak to jest pravda. Preto nenavidim tych sirokonohaviciarov, ktory za kazdu cenu musia dat na sebe najavo, ze su drsni niggas. Presne ako v tom clanku. A takych je teda vela. Takze preto je hip-hop takto ponimany u velkej casti obcanov. Ale ako povedal Nightfall tutok hore, nie vsetci sa musia obliekat v tom nigga obchode v city pointe na obchodnej :lol: kde aj obycajne potitko stoji viac nez by asi bolo zdrave 8) ak sa mylim tak sorac, ale nie je to moj typ obchodu :)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2004
Príspevky: 40
Body: 5

Neprítomný
suhlasim s tym clankom o rape..podla mna je hudba,ktora sa pocuva kvoli rytmu,hudba ktora sa pocuva kvoli umelecky zahranym nastrojom(viete co myslim)...ale toto nieje ani 1 z nich

_________________
Temnota koluje v mojej krvi


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
To neni zas tak uplne pravda. Mam dost kamaratov, ktory hip-hop pocuvaju, ale podla oblecenia by si to nepoznal. Nie kazdy komu sa tato hudba paci musi chodit v handrach za 3 otcove vyplaty :)


Pred takymi klobuk dole...Ale su to skor vynimky potvrdzujuce pravidlo, si myslim.
Rap ako taky sice podla mna nie je prave hudba, ale kazdy nech si pocuva, co chce.
Tvrdych "Ganstas" jednoducho nemozem zniest...

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Aldebaran: Nesuhlasim. Podla mna vacsina ludi pocuvajucich hiphop je uplne normalnych a tych exotov je len male percento. Ale obycajneho chalana si na ulici nevsimnes, zatial co paka v gatiach po zem a ovesaneho striebornymi retazami si vsimnes hned. Preto si vacsina ludi mysli ze kazdy kto pocuva hiphop je magor.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Uz som tu dlhsie nenazrela a po dlhsej dobe sem nakuknem a nechapem, preco spajate sirokogacich a hip-hop alebo rap. Ja si to tiez rada vypocujem a urcite by ste ma tak na ulici neodhadli! :lol: A pocuvam aj inu hudbu ale musi byt dobra, prijemna na pocuvanie a mat svoje caro, takze zas vsetko co je v kategorii rap a hip-hop nepocuvam. A to, ze sa niekto oblieka ako blbec, je uplne jedno co pocuva. :wink:
A ked sa niekto chce tak obliekat, tak si tym asi nieco kompenzuje, aby vynikol. :D


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Nightfall napísal:
Aldebaran: Nesuhlasim. Podla mna vacsina ludi pocuvajucich hiphop je uplne normalnych a tych exotov je len male percento. Ale obycajneho chalana si na ulici nevsimnes, zatial co paka v gatiach po zem a ovesaneho striebornymi retazami si vsimnes hned. Preto si vacsina ludi mysli ze kazdy kto pocuva hiphop je magor.

No neviem, ked sa prejdem po ulici, tak je tak obleceny kazdy druhy...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
pravda pravda. we´re all living in america!

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tipsy: presne tak. Ja sa rovnako zasmejem na typkovi co sa snazi vypadat akoby prisiel z cernoskeho ghetta, ako aj na drsnom metlakovi, ktory v lete vylezie na ulicu v kozenych obtiahnutych gatiach :P Blbci su vsade.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Nestihol som prečítať všetko, ale...

Nadavate, že slovenský hip-hop potažmo rap je o ničom? No možno kedysi, ale teraz sa to tu konečne začína rozbiehať.

Názov stavby bol prvý (podľa mňa) kvaltiný počin... a teda bol aj v obchodoch (tým chcem naznačiť, že nie len nejaké dema v garaži).
Kontrafakt bol druhý. Síce sú pózeri, to hej... ale RAP im ide ako keby sa s ním narodili.
Čistýchov je pre mňa ďaľšou métou a zatiaľ najvyššou. Jeho album "Né produkt" strieda rôzne štýly a sám Čistýchov (alias Dano z Lúzy) sa na nič nehrá.
... a ešte teraz vyšiel nový Vec od ktorého tiež čakám, že to bude kvalitný Hip-Hop.. takže nehovorte, že to je s naším Rapom o ničom...

a poprosím "Modrú žiaru" nenazívať hip-hopom... tá je kvalitou textov a hudby asi tak ďaleko ako keď som si po prvý raz sám doma zložil text a rapoval si ho sám pre seba...

Helico detto... S Helicom si skôr myslím, že súťaží s našími humoristami o najlepšieho zabávača... hehe.. no ... to je tak strašné, že to nejni ani do smiechu...

toť môj nazor

edit: skoro by som zabudol na MC Vrabca. No je to recesista a to okatý, číže jedno plus za úprimnosť. A inak ma milo prekvapil na odovzdávaní Aurel, inak trapnej "show"... aj rapovať tak "zabávačno" vie...(v porovnaní s Wu-Tangom, Jedi Mind Tricks by sa asi neobišiel, ale pravdu povediac až takto kruté a čisté hip-hopy nemám rád, skôr si dám Eminema, ktorého kvality veľa veľa ľudí nevidí, ale to už je OT)

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
no tak to zasa skorej Wu-Tang... alebo starý Cipress Hill. mňam!

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
to už je čisto o druhu rapu ktorý máš rad... aj wu-tang aj cypress aj eminem sú podľa mna kvalitný, ale mne sadne viac eminem... (sry za OT)

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Sranda je, ze americki raperi sa tak "sialene" obliekaju vacsinou len do klipov, alebo ked idu na nejaku akciu, aby zaposobili, aj s tymi retazami. V kazdom klipe musia mat retaz, dobre auto, 40 nahych alebo polonahych zenskych a pod. Ale normalne by ste ich tiez nespoznali, dokonca ani Eminema. Lenze tuto niektori to asi netusia a vlacia tie veci vsade. No a mozno ani ine nemaju, kedze vyvalili za jednu trigu a megagace veela penez! :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Saiffer napísal:
a poprosím "Modrú žiaru" nenazívať hip-hopom... tá je kvalitou textov a hudby asi tak ďaleko ako keď som si po prvý raz sám doma zložil text a rapoval si ho sám pre seba...


to je ten zebrak s teplakmi Phila??
ten je riaaaadny :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun