HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 40 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
By ma zaujímalo, k akým hráčom patríte. Či hrávate stále dookola pár obľúbených hier, alebo skúšate stále niečo nové. Ak skúšate nové hry, aj ich prejdete, alebo po pár dňoch odinštalujete a hráte zas niečo nové? Prípadne máte len jednu obľúbenú a viac nehráte. Lebo o niektorých hrách sa tu celku diskutuje a o niektorých ani moc nie.
Ja tak priemerne. Občas novú a prejsť ju do konca, pokiaľ ma teda zaujme.


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nainstalujem prejdem, dalsiu. A cez leto ked som doma stale tak znova instalujem stare hry a opatovne si zahram. A este su tu MMORPG, v mojom pripade zatial UO. :) Momentalne ale moc novych hier uz nepustim tak hram skor UO. A uplne momentalne nehram vobec lebo sa ucim na matury. :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
u mna uz roky vedie Diablo 2 - bozska hra (sekacka)
celkovo som mal/mam asi 30postav u toho cca 20 je nad 76LV, takze tak *blazon Horus*

no bojim sa ze prepadnem MMORPG osialu :P

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No ja skúšam všetko čo mi pôjde a mohlo by ma to baviť, ak ma to nebaví, alebo rýchlo prestane baviť, tak skúsim niečo iné, ale rád sa vraciam ku klasikám a starším veciam (EoB, Baldur's Gate, Might & Magic VI,...). MMORPG hrávam, ale veľa ich je ešte stále postihnutých "diablo hráčmi", "powerplayermi" a "highlandermi", takže teraz len Ragnarok Online (ale keby mi ide Lineage II tak hrám ten). Ale najradšej by som videl MMORPG pre "archaických" hráčov, čiže veľmi dobrý roleplay a nie terajší štýl "naexpipostavunazabijackumasinunajdinajlepsiequipahybajpkcovatabojovatvguildach", ktorý je v podstate len kopírovaní Diabla II (nič proti nemu, ale ono to okrem chabého vývoja postavy nemá s rpg nič spoločné, skôr je to klikačko-mlátička s troškou rpg prvkov). Takže zatiaľ sa mi najviac páči hrať s dobrou partiou NWN ale len vlastné dobrodružstvá (originálne nestoja za veľa).

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
noohoho
ja som kedysi robil to ze hram , dohram odinstalujem a hral som uplne vsetko
teraz som trosku narocnejsi hry hram dokladnejse a este dokladnejsie si ich vyberam, casto sa vraciam k starym peckam a k niektorym novinkam ani necuchnem, pretoze uz viem takmer presne urcit co ma bude bavit a co nie
teda sa venujem hlavne prepracovanim rpg, strategiam a hlavne takym dobrym politickym (europa universalis ...), vesmirnym simulatorom (moje srdcovky od wing commandera az po freelancera ktoreho drtim teraz)
akcnaky my uz moc ponuknut nemaju co, pokial v sebe nemaju trosku vacsi adrenalinovy naboj alebo si pri nich proste perfektne oddychnem (painkiller) tie ma vsak casto omrzia

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
čo ma chytí... a ako ma to baví...ale už nič porádne pomaly nevychádza..kdee je civilizacion? jagged aliance 2? Lands of Lore... :cry:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
čo ma chytí... a ako ma to baví...ale už nič porádne pomaly nevychádza..kdee je civilizacion? jagged aliance 2? Lands of Lore... :cry:


Jj presne.. stará zlatá éra je fuč... nastúpila éra rýchlej dementnej zábavy, ktorá nahrabe veľa peniažkov tvorcom na účty... ale predstaviť si, že by niekto v tejto dobe vedel urobiť poriadne pokračovanie napr. EoB je nemožné :'(

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Čo začnem snažím sa väčšinou dokončiť. Vo väčšine prípade ma hra prestane baviť. Ale iba pri novších hrách. Staršie hry, ach tie sú moje srdcovky a tých sa nevzdám nikdy, ani keby sa pod mojím oknom zhromaždil dav a žiadal ich odo mňa. Vždy sa rád vrátim k takému Might and Magic VII, BG, BG2, menej už IWD, z novšúch možno tak Morrowind (aj ten už má svoje rôčky) a Neverwinter Nights.

Kde su tie časy kedy som si zahral Civilizáciu? Kde sú tie časy čo som si lámal hlavu nad Lands of Lore. Kde sú tie časy čo som sa tešil keď som dostal do rúk hru Conquest of the New World a mohol som ju hrať na svojej mašine? Teraz mi už len vypisuje: Cannot run application in Windows blabla.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Sakra nech sa to tu zase nezvrhne na nase plakanie, ake to bolo kedysi :) Lebo nas niekto snazivy odkaze na prislusnu temu :)

Mam abstak, hru som nehral uz asi 2 tyzdne :) Ale nainstalovany mam Daggerfall, a obcas som si strihol Sims2, no a samozrejme ze Jedi Academy - mod Dark Forces demo (paradna prerabka uz sa tesim na finalny produkt :) )

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
MickTheMage napísal:
Sakra nech sa to tu zase nezvrhne na nase plakanie, ake to bolo kedysi :) Lebo nas niekto snazivy odkaze na prislusnu temu :)


Jasne, to ja len tak na okraj. :)

Ako som už povedal, dohrám väčšinou už len tie staršie hry, na novšie nemám nervy. :P

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ano preto som sa naucil nove hry dokladne preberat
a potom sa stanem ze nehram take kool pecky ako je far cry a tak

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Tak aj ja som si prešiel viackrát hry, čo ma dosť bavili, napr. taký Morrowind, Gothic 2. Najviac mám rád RPGčka, ale hrám rôzne štýly.
Keď spomínate na náročnosť starých titulov. Sú aj nové, v ktorých je treba rozmýšľať, alebo je tam aspoň možnosť prejsť to tak - séria Hitman, Splinter Cell, Thief, Commandos. Zaseknúť sa dá aj v iných hrách, prípadne dobu hrania a do istej miery aj náročnosť zvyšuje keď chcete hru prejsť úplne so všetkými vedľajšími úlohami - Chronicles of Riddick (zozbierať všetky balíčky) Thief 3 (ukradnúť všetky veci).
Dobré sú aj niektoré neznámejšie tituly - Beyond Good and Evil (prešiel som tiež viackrát, veľmi dobrá hra), Arx Fatalis, Alias, Scrapland (poznáte? Je to sranda).
Celkovo sa dá vyšantiť pri rôznych hrách - Chrome, Chaser, GTA Vice City (teším sa na San Andreas), Far Cry, Vampire: Bloodlines, Ghost Master, BloodRayne, Half-Life 2. - aj keď to nie sú hry, ktoré by človek hrával viackrát (až na to GTA).


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hram len RPGecka a to takmer vsetky co pridu pod ruku...ak mam hernu krizu,tak si nainstalujem BG1,2 alebo IWD1,2 a to si zahram a sem-tam ich prestriedam nejakou strielakcou na ukludnenie...hravam podla casu /istotne sa mi nestane,ze v piatok vecer ostanem doma,aby som sa mohol hrat/ ako ho mam a ak mam nejaku robotu,nehram vobec nic,akurat sedim na nete

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak, ja sa snažím prejsť všetko do konca. Dnes, si uť dôkladne rozmyslím čo si zahrám a čo nie... po 6 rokoch hrania, si už môžem totiž dovoliť povedať, čo je z ktorej hry ukradnuté, čo je "originálne" a tak podobne... Teraz sa sústredím, na hry čo majú dobrý príbeh(väčšina rpg a hororovky), alebo niečím zaujmú(call of duty), No a staré klasiky(M&M, BG, JA1-2)... :wink:
Vybrať sa dá, ale treba vedieť, kde to hľadať...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
dohrat do konca? to bolo kedysi, ani D2 som nedohral do konca :lol:

sakra ..... kedysi bol cas a chut ale teraz, clovek pride domov v noci/rano a ak nezaspi do 5 min. tak si zapne komp a chce sa len odreagovat - tak daco total akcne bez pouzitia rozumu sa hodi vic nez hlavolom :P
horsie je ked je net-to sa k hre clovek casto ani nedostane, najma ked su ludia aj po 04:00AM na nete *dead*

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 40 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun