HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Corvus napísal:
... svet ma zit sam o sebe a nie prisposobovat sa hracovi...


Tak to si asi nepochopil najnovšiu teóriu výrobcov hier... Hra sa musí stále upravovať tak, aby ju prešiel aj ten najväčší kripel a my sme mali viac cash a na vernych fanusikov mozme srat...

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hehe... to je jasne... este ze sa da ten oblivion tak dobre modovat... viac ludi toto sere a uz boli nejake pokusy (capy na scalovanie priser, uplne nahodne prisery, pevne levely pre npc, hra si sama manazuje gainovanie statov atd.) ale zatial to nie je dotiahnute...

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Corvus napísal:
hehe... to je jasne... este ze sa da ten oblivion tak dobre modovat... viac ludi toto sere a uz boli nejake pokusy (capy na scalovanie priser, uplne nahodne prisery, pevne levely pre npc, hra si sama manazuje gainovanie statov atd.) ale zatial to nie je dotiahnute...


Je to ako stále vravím, robilo sa okolo toho strašné haló a nakoniec z toho vyšlo na javo, že je to shit hra novej generácie (tj. mega graphics+lama-low difficulty+f*cking playstyle)

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ja som po uvodnom nadseni rychlo vytriezvel.... ale verim ze to co ja hre vycitam mnohym ludom vobec nevadi... ale ta hra je jednoducho zle nadizajnovana...
este jeden priklad:
robis si postavu ktora je super v speechcraft, acrobatics, mercantile a podobne... veselo levelujes... vsetky prisery leveluju s tebou... ale ty sa moc nezlepsujes v combate pretoze si sa sustredil na komunikaciu... takze jednoducho dojde k tomu ze nebudes na tie prisery stacit a nebudes mat sancu ani sa zlepsit v boji pretoze vacsina bojov bude pre teba smrtelna... a na tuto vytku je oficialna odpoved: "zniz si difficulty slider"

WTF???!!!

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.04.2006
Príspevky: 185
Body: 5
Bydlisko: Trnavaa

Neprítomný
neviem ci to ja zle chapem
ale ja som len rrad ze sa mobom zvysuju lvly  pretoze to nie je tak ze som lvl 35 a nic mi nerobi problemy
ja rad pozeram na ten boj ako niekomu pod..toto nohy a on zleti nazem alebo on mi vyhodi zbran z ruky buchne do mna s obojrucnym kladivom a som otraseny,mne sa to strasne paci a preto som rad ze ich lvly stupaju a tym nieje ten boj taky lahky
a nie je to tak ze na lvl 3 das vsetko pretoze to je lvl 3 a ani tak ze na lvl 30 bude aj vlk lvl 30
vlka dam na ranu a ogre mi robil neskutocny problem na lvl... nepamaam tusim 12 a aj ked teraz ho dam tak tiez to nie je prechadzka ruzovou zahradou
difficulty mam nastavene v strede  pretoze ja nie som clovek,ktory by veril svojim schopnostiam
ale asi som teda ja lama nub a neviem co vsetko ale ja som aspon rad ze mam stale s kym bojovat
na lvl 35 som bol zavriet prvu branu oblivionu a bola to tam clekom haluz
len som zistil ze som nemal tak rychlo lvlovat bo nebudem mat primarne atributy vsetky na 100vke:/

no nic tak som najvacsi nub,teda po tych co pouzivaju cheaty:(


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
[vymazané] je ze na 30 levely mas rovnaky problem s tym istym banditom ako si mal na 1 levely.. to je ten problem. ja chcem mat na 1. levely s banditom problem a na 30. levely ho chcem dat par ranami pretoze som urcite trenovanejsi buchac nez nejaky bandita v lese... chapeme sa?

preco zrazu prestanes stretavat slabe prisery.. co vymreli ked si ty gainol level? a preco maju zrazu vsetci banditi daedric equip? a preco si zacal stretavat miesto potkanov minotaurov? co ti minotauri zozrali tych potkanov zatial co si ty leveloval? a kde ti minotauri boli ked si bol maly level?

prisery su setnute na 'tvoje level +/-X' a to je chore...

su hraci co boli zavriet prvu branu do oblivionu na 3 levely a mali s tym priblizne rovnake problemy ako ty na lvl 35.. zda sa ti to normalne? mne nie.

ak toto nebude rozumne vyriesene, tak odmietam s oblivionom zabijat cas.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Naposledy upravil Corvus dňa Ut. 18. Apr 2006, 11:20, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mne sa ovela viac paci pristup baldrus gate-u alebo proste dndckarsky challenge rating, na zaciatku zabijas slabe mrtvoly a na silne nemas, neskor ked uz zabijas silne, slabe by sim mal davat absolutne bez problemov a nie ze tie slabe budu rovnako zlozite alebo len trochu slabsie ako predtym, to ze sa hrac stane nesmrtelnym bohom je chyba game designu, v nwn-ku to riesili tak ze random encounters sa menili podla tvojho levelu ale menili sa cele obludy, takze ked si siel do jaskyne na 1 levely bol plny gibberlingov, ale na 15 lichov a upirov,nie ako v oblivione ze jedna slaba jednotka ziskava schopnosti stale

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Asi tak. Ked je hrac silnejsi ma stretavat silnejsie prisery. Samozrejme obcas aj tie slabsie nech je komu oddychovo rozbit hubu :D ale to, ze sa zakladny goblin plynulo vyleveluje na uroven Elder Vampira lebo som sa tam vyleveloval ja  je fakt kravina.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.04.2006
Príspevky: 185
Body: 5
Bydlisko: Trnavaa

Neprítomný
ManiaCCC napísal:
Plynulost je nad 30 fps.. rychlost vacsia ako 30 fps uz len urchyluje animacie ..ale nic to s plinulustou nema :) ale o to pokoj.. Priemerna masina? Napriklad moja: Barton 2,5, 768 ram, GF 6600 NX..  v interieroch nieco kolo 60-100 fps.. v exterieroch medzi 25-40 fps aj v boji :) Zapnute takmer vsetko okrem AA a tiene asi tak na polku, voda na normal kvalite :) a ide to krasne...


michacha ja mampresne taku zostavu jak ty:) robil si nieco s oblivion.ini aby si si to zoptimalizoval?

inak je jeden mod na zbrane aby vam boli vidiet enchanty ako ohen,lad,elektrika-chapete

a potom tunak jak to vyzera ked zoberiete najlepsiu graficku od ati a hodite si program od jedneho programatora(pretoze v oblivione je zakazane mat spustene nejake dve veci v grafike naraz,mozes mat bud jednu alebo druhu, na xboxe samozrejme oboje a preto tam grafika vyzera krasne, a preto ze je to konzola ale sak to je o inom, no a jeden ujo urobil softik ktory povoluje mat obe naraz zapnute takze ak mate radeonku za cca 20k ..) tak to vyzera takto:http://www.games.tiscali.cz/images/news/Oblivion_ati.jpg

dalsi mod na textury:http://canadianice.ufrealms.net/forum2/index.php?topic=2731.0

inak,tagy budem moct pouzivat iba ak budem nejaka vacsia hodnost abo co?


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.04.2006
Príspevky: 185
Body: 5
Bydlisko: Trnavaa

Neprítomný
no ale pozor to nie je pravda
potkana alebo vlka dam na ranu aj s ukom a to som ho zacal trenovat az teraz a nie som ani len journeyman
to s tym ze na lvl3 ma take problemi v oblivione jak ja na 35 to je vazne sprostost to uznavam
neviem ci by bolo peklo prechadzka ruzovim sadom:/
potkanov stretavam vasde
nie vsetci banditi su equipnuty v daedre(ale aspon sa mozes nabalit peniazmi) a nie vsetci mi robia problem
su taki ktorych dam na 2-3 rany a su taky s ktorymi mam pekny suboj

inak ti co to hrate, neviete ci je aj v oblivione nejaky obchodnik tka ako v balmore v morrowinde co od vas vykupoval veci az za krasnych 5000? lebo ja som maximalne videl obchodnika s 1200 korunami co je dosthrozne ked daedricke brnko ma hodnotu 4000 a par zbrani som mal s hodnotou 5 a viac tisic


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
farar_metod napísal:
mne sa ovela viac paci pristup baldrus gate-u alebo proste dndckarsky challenge rating, na zaciatku zabijas slabe mrtvoly a na silne nemas, neskor ked uz zabijas silne, slabe by sim mal davat absolutne bez problemov a nie ze tie slabe budu rovnako zlozite alebo len trochu slabsie ako predtym, to ze sa hrac stane nesmrtelnym bohom je chyba game designu, v nwn-ku to riesili tak ze random encounters sa menili podla tvojho levelu ale menili sa cele obludy, takze ked si siel do jaskyne na 1 levely bol plny gibberlingov, ale na 15 lichov a upirov,nie ako v oblivione ze jedna slaba jednotka ziskava schopnosti stale

tot svata pravda *sure max*  :)

uprava laker_faker postu:
http://www.games.tiscali.cz/images/news/Oblivion_ati.jpg
http://canadianice.ufrealms.net/forum2/index.php?topic=2731.0

inac ja som ten Oblivion skusil na zostave:
P4 HT 2,8 (800zbernica 2MB L2cache), 1028MB RAM (400), GeForce FX5700 (Asus), SATA 120GB HDD (7200 ) a ta hra na stredne detaily sa nedala vobec hrat - vypol po prvej minutke .... :roll:
ale tusim tam boli nejake "starsie" ovladace nVidia (tusim este stara 60generacia :lol: )

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Divné, ja som to napriek obavám rozchodil na svojej nie už zrovna novej zostave - Athlon+, 2800+, 512 MB DDRAM, Radeon 9600 PRO, 160 GB 7200 disk a hoci sa to najprv spustilo vo fakt ohavnej 640x480, behá to v stredných detailoch celkom slušne aj v 1024x768. Tak neviem, či sa do toho pustiť alebo počkať a prejsť to až niekedy v budúcnosti v max. kvalite.

S tým levelovaním príšer to dosť prehnali, mohli ich levelovať, ale len v rámci určitých hraníc, napr bandita by nemohol mať viac ako 15. level a pod. Aby sa nestalo, že niekto vbehne na 3 lvl. do Oblivionu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.04.2006
Príspevky: 185
Body: 5
Bydlisko: Trnavaa

Neprítomný
tak chod do kwatchu:(
mne to tiez behalo uplne v bohodicke a ked som vosiel do vnutra do mesta a siel k hradu cez zrucane domy v PLAMENOCH a v DAZDI a okolo mna MILIONY NEPRIATELOV tak mi ani zvuk nestihal jak to sekalo trhalo a nevieco este ondilo:(


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2006
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: hneď za Alessinou izbou ...

Neprítomný
Má tam niekto aj nesmrtelných nepriatelov ??? Ja som našiel takého zombíka  :lol: ...

_________________
Cogito ergo sum(41)


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Samael napísal:
Má tam niekto aj nesmrtelných nepriatelov ??? Ja som našiel takého zombíka  :lol: ...

Tak trochu nesmrtelny je Empathic Manifestation (myslim tak sa to pise) z BG2SoA.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun