HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
meloolem: prosím postni tieto svoje problémy / postrehy do témy o Morrowinde (Morrowind..poradte), tu je to skôr o Oblivione a sérii Elder Scrolls ako takej.

Vďaka!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Tak ze vraj by nam mal (mnou) velmi ocakavany Oblivion vyst v termine Winter 2005!!!
http://biz.yahoo.com/prnews/050516/lam142.html
Hovori optimista :) Ale berme to s rezervou, pamatnici pamataju :) Ako dlho vychadzal Daggerfall, vsak.

A este jedno miesto, kde sa da zhliadnut kusok z Oblivionu, ja som nic nevidel, ako obykle mam problem so stremovanym videom :(
http://www.gamespot.com/x360/rpg/theelderscrollsivoblivion/media.html?gcst=2stream_microsoft_e305_games.asx

Uz som to videl :) Je tam vazne par sekund z Oblivionu a vyzera uzasne (a to aj napriek low-res videu :) )

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Podľa mňa je a aj navždy bude najlepší Daggerfall, najslobodnejšie počítačové rpg aké tu kedy bolo a je len škoda, že sa už zameriavajú len na jednotlivé oblasti Tamrielu a štýlu Elder Scrolls vôbec. Je hambou, že novinky sú väčšinou len na poli grafiky, príbeh je stále slabší a slabší, systém stále jednoduchší a jednoduchší... no neviem, ale zdá sa že Oblivion upadne veľmi rýchlo (po oslnivom príchode grafiky, ktorá vydrží možno polroka-rok to ani nebude nič prekvapivé že?).

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
tak kvoly cca3 sec. som kukol hento z GS - ale jo-grafika ide dopredu, nielen u Oblivionu. (sakra tie afta tam! 8) )

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mam taky pocit ze aeris vravi pravdu, uz davno je to len o grafike a o malych rozmaznanych teenageroch ktory si kupuju originalky v peknej krabici s peknou grafikou
a tym padom aj urcuju trendy

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Aeris napísal:
Podľa mňa je a aj navždy bude najlepší Daggerfall, najslobodnejšie počítačové rpg aké tu kedy bolo a je len škoda, že sa už zameriavajú len na jednotlivé oblasti Tamrielu a štýlu Elder Scrolls vôbec. Je hambou, že novinky sú väčšinou len na poli grafiky, príbeh je stále slabší a slabší, systém stále jednoduchší a jednoduchší... no neviem, ale zdá sa že Oblivion upadne veľmi rýchlo (po oslnivom príchode grafiky, ktorá vydrží možno polroka-rok to ani nebude nič prekvapivé že?).


Nesuhlasim, co sa tyka pribehu su na tom Daggerfall ci Morrowind podobne. Co sa tyka rozlahlosti, ano v Morrowinde a tiez v Obivione je/bude krajina mensia, ale o to je/este bude detailnejsia. Arena - obsahovala cely Tamriel, ale viac-menej sa vsetko opakovalo, Daggerfall obsahoval uzemie okolo Illyac Bay, hlavne mesta mali unikatne stavby a hrady, zvysok bol tiez viac-menej nahodne generovany (to sa tyka najma dungeonov), Morrowind uz bol niekde inde, ten bol cely postaveny rucne, bez nahodnych generatorov (to je blby vyraz :) ) a ak Bethesda splni co slubi, bude Oblivion este lepsi (hlavne ta Radiant AI mi vrta v hlave, ze ako to nakoniec dopadne, lebo to co slubuju vyzera az prilis uzasne).
Kedze som postupne prebral vsetky TES, vratim sa este k tym vedlajsakom - Red Guard mal tiez podla mna dobry pribeh - a bodaj by nie, ved to bola adventura
Battlespire - nehral som, len viem ze to bolo akesi akcne ponatie zo svete TES, zrejme najhorsi pocin zo serie, ale poskytoval dalsie pozadie tohto sveta a to sa pocita :)

Uz som to niekde spominal. Daggerfall, ci Morrowind nemaju polopatisticky pribeh, mozno nie je na pohlad taky putavy ako v BG, pretoze hra ponuka velku slobodu pohybu, ale ten pribeh tam je, a je dobry, len sa treba dobre pozerat a dobre citat :) A tato vlastnost - pevne dufam ostane aj v pripade Oblivionu, inak by ma chlapci z Bethesdy vazne nastvali :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Kto hlada ten najde, ako sa hovori. A ja som nasiel trailer ma 1:39, a vsetko vyzera este omnoho lepsie, lebo tentoraz je to kvalitne videjko :)

http://xboxmovies.teamxbox.com/xbox-360/1942/The-Elder-Scrolls-IV-Oblivion-E3-2005-Trailer/

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Vyzera to genialne...akurat ze mi PC seka uz pri tom traileri :D

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Na Bethsedackej stranke celkom pekne opisuju suboj..odporucam precitat :wink:
a propos editovanie postov:ako sa to vypnut??

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Naposledy upravil Edrahil dňa Št. 16. Jún 2005, 16:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
no jo kvoly IVke si budem musiet aj ja upgradnut staru maschinu .co uz.

Edrahile - posty sa daju editovat, inac dik za ten opis suboju (presnejsie za link nan-som strasne lenivy :P )

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Dík za ten odkaz na trailer. Vyzerá to naozaj skvele. Dúfam, že HW nároky nerozbijú celý PC. Aj keď s novou grafikou musím počítať. Ak aj nesplnia, všetko čo slubujú, ale aspoň trocha vylepšia čo bolo v Morrowinde, tak to bude velmi dobrá hra. Teším sa na to ako decko. :)


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No, pozrel som si trailer, prečítal previews.

Týmto oficiálne oznamujem, že keď víde Oblivion, končím s hostincom z dôvodu náhleho nedostatku času. :)

Ako vážne, ja, milovník série Elder Scrolls už od detských rokov, som okúzlený.

Nebyť obáv zo zjednodušenia celej hry a jej "zkonzolovitovania" (upozornenie: také slovo nie je!), nemal by som žiadny výtky.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Annun napísal:
Nebyť obáv zo zjednodušenia celej hry a jej "zkonzolovitovania" (upozornenie: také slovo nie je!), nemal by som žiadny výtky.


Správne zo "zkonzolovania".
To je pravda. Zjednodušenie kvôli komercii prebehlo napr. v Hitmanovi k lepšiemu a aj v Commandos a tam k horšiemu.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kain napísal:
Ehmmm....
oni ako cakaju ze im to bude niekto kupovat?
PRI TAKYCH POZIADAVKACH?
Musela by to byt bohovsky dobre hra aby sa to oplatilo


Zmierte sa s tym, ze take naroky bude mat uz kazda druha hra..


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Nightfall napísal:
Kain napísal:
Ehmmm....
oni ako cakaju ze im to bude niekto kupovat?
PRI TAKYCH POZIADAVKACH?
Musela by to byt bohovsky dobre hra aby sa to oplatilo


Zmierte sa s tym, ze take naroky bude mat uz kazda druha hra..

take naroky? shak take daco uz chcelo pomaly aj HL2 v druhej polovici roku 2004 :)

thak kde je problem?

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun