HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2006
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
Ahoj, vsetkych vas zdravim...
Chcel by som sa opytat ci sa niekto z vas chysta hravat hru Dungeons & Dragons Stormreach . Je to MMORPG.. Viac info na   http://ddo.com

Ja som zatial (este hravam,ale nebude to dlho) hracom hry World of Warcraft, ale planujem si kupit Dungeons & Dragons Stormreach. Bol by som rad keby sa do tejto temi ozvali ludia ktori sa to tiez  chystaju vyskusat. Bolo by dobre keby sme sa dohodli na aky server pojdeme hrat a zalozili tam SVK/CZE guildu (komunitu)  
Hru si mozete objednat tuto ,-  http://www.progamingshop.sk/dungeons-dragons-online-stormreach-p-2181.html


S pozdravom  M†rror™ [/img]


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nechystam sa hrat. Ale tesim sa. Lebo D&D. Lebo Eberron.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
Teším sa a vemlmi :lol:  Plánujem, mám už aj rozvrh na prebdené noci.

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
keby tato hra nebola silne zamerana na hranie v parte tak by som ju aj hral, ale inak ........... jedinec si ani neshkrtne (podla prvych preview a pod.) :roll:

taka que: platia/budu sa mesacne poplatky shak?

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ano. Myslim, ze okolo 5 libier mesacne. Pri zakupeni mas tusim 3 mesiace v cene.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
progamingshop.sk napísal:
Stormreach je On-Line hra, ktorá bude vyžadovať mesačné poplatky. Mesačný poplatotok bol stanovený na $14.99. Zatiaľ nie je jasné, či sa bude môcť hra dobíjať aj prostredníctvom kupónov, alebo iba platbou cez kreditnú kartu. Zakúpením hry získate 30 dní hrania zadarmo.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2006
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
TO Horus: anoi mesacne poplatky budu cca 15$ mesacne .

TO Atharis. Dufam ze planujes ist na offic, ak ano tak na aky server, kedze  je to najma teamova hra bolo by dobre zalozit nejake spolocenstvo(guildu) na serveri kam sa dohodneme, viaceri svk/cze hraci.

Mam este na 2 mesiace zaplateny WoW, ale uz sa informujem kde potom predam account , kde mam 2x lvl 60 a 1x 40  zatial je odhadovana cena 15,000 sk dufam ze vytrieskam aj viac. A este WoW CDcka to mam dalsich 1000 sk a 1000 Gold dukatov takych 90 -100 Eur.
Takze na cvakania D&D budem mat vystarane. :D


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mirror napísal:
TO Horus: anoi mesacne poplatky budu cca 15$ mesacne .

TO Atharis. Dufam ze planujes ist na offic, ak ano tak na aky server, kedze  je to najma teamova hra bolo by dobre zalozit nejake spolocenstvo(guildu) na serveri kam sa dohodneme, viaceri svk/cze hraci.

Mam este na 2 mesiace zaplateny WoW, ale uz sa informujem kde potom predam account , kde mam 2x lvl 60 a 1x 40  zatial je odhadovana cena 15,000 sk dufam ze vytrieskam aj viac. A este WoW CDcka to mam dalsich 1000 sk a 1000 Gold dukatov takych 90 -100 Eur.
Takze na cvakania D&D budem mat vystarane. :D

mno najlepsie to asi predas na E-bay...
hmm neviem vyzera to zaujimavo... tak ci tak este chvilku zostanem u WoW... ale raz to pojdem vyskusat urcite :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dnd maniaci v mojom okoli sa to chystaju hrat, pre mna je to zatial moc drahe snazim sa skompletizovat si zbrane na airsoft a nemam teraz aj prachy aby som platil dnd, mozno neskor ked budem penazne sebestacnejsi ,kazdopadne nezacnem skor ako v jun/jul

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 189
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
Ja ked to zozeniem, tak budem urcite hrat na freeserveri  :(  :( cize...

_________________
Ju hev prablem or vant prablem?
Come shell ten well bload? Ten well bload shell when blaight


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Velmi zaujimave, prevelmi, a uz som tak potajme dufal kedy bude online DND a online Diablo. No jedno uz je.
Ale zas nemam na to prachy, nemam na to cas.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2006
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
och  :( och ...  Woo ze airsoft , no poznam zopar ludu ktori koli tomu skoncili hrat wow, lebo nemali na naboje :D haha
A pre mna za mna si to hrajte aj na neofic, mne je to proti srsti, ale chapem ze nie kazdy ma ci je ochotny platit mesacne taky vydavok...No mne to stoji za to , dostanem urcity komfort ktori ludia na unofic nemaju ... Niesom bohac ,ale neminam peniaze na alk a cigarety takze asi tak...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ehm u mna je to podobne peniaze mam trosku usetrene, ale airsoft hram uz peknych par rockov a ma u mna prioritu, a takisto som sa naucil setrit naboje

prakticky sa vsetko bude odvijat od toho na aku skolu sa dostanem a ci sa dostanem

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2006
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
Zaujimavy konicek. Je pravda ze clovek si pri tom vybija svoju prebytocnu nahromadenu agresiu?  Aspon to som o tom pocul ,ze nic v zlom ale je to dobre na ukludnenie a vybitie sa ...(Pozor Aby sme nesklzli do  diskusie  o Airsofte, )


Tesim sa ko v D&D nakopem priseram prdelky. Trosu sa aj bojim pretoze z WoWu mam iste navyky a tato hra ma mat uplne ine principi, ja verim a dufam ze ma prave tie zaujmu popripade ze niektore sa budu dat tolerovat. A velmi sa tesim na atmosferu . Ked cca. 3-5 hraci (kamarati ktorich sa snazim nalakat na D&D) vyberu spolu na nejake dobrodrustvo objavovat neodhalane jaskyne,chodby , kobky, za ucelom prejst vsetky nastrahy a  dostat sa s celou partou az do konca... Nie bezducho a egosticky sledovat svoje zaujmi nebrat ohlad na druheho radost z hry a kazit ju. Presne tato choroba postihla dost vela wowkarov moze za to blizz  ktori tam chtiac nechtiac primiesal tuto chorobu..
Tesite sa na Dobrodruzstva zo sveta D&D ?


Naposledy upravil Mirror dňa Ut. 14. Mar 2006, 18:08, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na vzduchomakkost si zalozte novu temu.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun