HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Airin napísal:
Mňa najviac fascinuje priepastný rozdiel medzi pojmamy OSOBNOSŤ a CELEBRTIA. Hlavne v posledných rokoch je strašne smutné, keď si mladí ešte relatívne normálni ľudkovia vyberú za svoj vzor nejakú tzv.celebritku, ktorá možno ani nie je hodnotným človekom, ale keďže jej/jeho xicht visí na teba hľadí z každého kúta, je to slávna osobnosť. A vôbec tí dotyční netušia, aké tie celebritky vlastne sú a či sú vôbec hodné obdivu. v drvivej väčšine prípadov si o tom dovolím pochybovať.
Pre mňa sú osobnosti ľudia z okolia, moji priatelia alebo rodičia ktorých si vážim, lebo niečo v živote dosiahli. Nie tie tváričky plné make upu.


To je pravda...Celebrity su malokedy osobnostami.Skor by som povedal, ze su to babky, ktorými niekto hýbe. Ale mam pocit, ze to je trochu OT

Co sa tyka definicie osobnosti, to je asi rovnake ako pokusat sa definovat lasku...
Ista vseobecne uznavana forma tu je, ale je to velmi subjektivne na nejaku presnu definiciu.
Pre mna su osobnosti ludia, ktorych jednoducho obdivujem, ci uz zato aki su, za to co urobili alebo aj co neurobili...
´nuff said 8)

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Si to tu citam a par ludi nevie rozlisit osobnost od celebrity a idolu. Ale inak pekne myslienky

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
kto konkretne?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
kazdy je osobnost...

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dovolím si položiť takú otázku... Snažíte sa definovať osobnosť ako "jednotlivca" alebo osobnosť ako "známa persóna"
Ak sa jedná o prvý prípad, je osobnosťou každý, kto sa dokáže postaviť nad svoje okolie a vytrhnúť sa z masy... ináč súhlasím s Vratkom, že osobnosť je každý, ale musí splniť túto podmienku... pritom nerozlišujem ako alebo úprečo sa odtrhne od masy.
Ak sa pýtate na druhú otázku, tak to je dosť nejasné a každý si postaví svoju definýciu...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2005
Príspevky: 63
Body: 5

Neprítomný
Airin napísal:
Mňa najviac fascinuje priepastný rozdiel medzi pojmamy OSOBNOSŤ a CELEBRTIA. Hlavne v posledných rokoch je strašne smutné, keď si mladí ešte relatívne normálni ľudkovia vyberú za svoj vzor nejakú tzv.celebritku, ktorá možno ani nie je hodnotným človekom, ale keďže jej/jeho xicht visí na teba hľadí z každého kúta, je to slávna osobnosť. A vôbec tí dotyční netušia, aké tie celebritky vlastne sú a či sú vôbec hodné obdivu. v drvivej väčšine prípadov si o tom dovolím pochybovať.
Pre mňa sú osobnosti ľudia z okolia, moji priatelia alebo rodičia ktorých si vážim, lebo niečo v živote dosiahli. Nie tie tváričky plné make upu.


respect Airin
moj nazor
slava nie je to ze ta pozna milion ludi ale je to vysada ktoru ma niekto za svoje ciny
(alebo myslienky ak je chromý :) )

_________________
quantus tremor est futurus
quando judex est venturus


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun