HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 157 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Ako vydim mam velke stastie ze neviem o com je rec/ uz viem/ ...Sice som nieco zazrel ale nastastie som vcas prepol TV... Som rad ze nemusim vydiet takych ludi ...

Ak niekto chce dat peniaze nemal by o tom vediet nikto ... a nie sa tu rozkrikovat po TV ...

Taketo LIVE- Show ,,,,ako aj hlada sa supers/a ine aje ich dost/. a pod z duse nenavidim a neviem pochopit ako mozu ludia sledovat taketo relacie....ale asi sme nieco od tych Nemcom a Americanov predsa len cosi pochitili....trapne a absolutne nechutne TV programi.. a Mojsejovci to nie je nic noveho ved takych relacii je plno .... a este bude ...
Na RTL klube mali tiez takuto Show sledovalo ju milioni ludi ..len ja neviem pochopit preco :oops: .... Prosim vas vysvetlite mi preco by som mal ja sledovat taketo relacie???? :?:

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mojsej je uplny sheef-to najlepsie co ma stretlo, tutto rodinku a jej aktivity sledujem uz 2 roky odkedy sa ten typek supol na musicbox-ved to je to najlepsie zo lsovenska lepsie jak eva mazikova- obaja vygumovanci su to najdrahsie slovenske zlato vyvozny artikel. s nimi by sme mohli tak zbohatnut, ved ich nekonecna debilita (tm) ma taky potencial a vzdy sa s chuti zasmejem
btw-norika robila pre rezesa takzvane biele kone- neviem konkretne co robila a vyzera to tak ze typek si zobere uver na 2 miliony (tm), kupi si v nayke(tm) desat televizorov na splatky a na druhy den ho najdu v rieke s pytlom na hlave

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
mojsej is a trademark of lizards of the toast inc.,logo mojsejovci is a trademark of lizards of the toast inc.,all rights reserved, norika is trademark of hugh heffner,
all rights reserved, massive idiocy syndrom is a trademark of mojsej family-all rights reversed

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Branko sa pre jeden tyzdennik raz vyjadril, ze strasne ziarli, ked sa jeho Norika vezie v kabriolete po Kosiciach. Ze vraj kvoli tomu, ze ju chlapi ocumuju. HAHAHAHAHAHAHAHAHA :ikonka42:
A co sa tyka formy ich vyjadorvania, tak to treba raz pocut a mate dost.... Branko ma evidentne velky problem poskladat nejaku myslienkovo aspon minimalne ucelenu vetu.

Toto su reality show?? My vam ponukame svoju reality show... :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak toto je brutalne komercna a trapna haluzka, ale pozrem si to, narehocem sa urcite. :lol:
Te prachy im hadam nenechame, ked ich nepotrebuju.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
inaaac...mojsejovci sice daju 2 miliony vyhercovi,ale markiza da mojsejovcom okolo 5 milionov... :roll:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
a preco by to Markiza robila? markiza si tie prachy necha a Mojsejovcom sa mozno vratia akurat tie 2 melony


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Mojsejovci a Markíza predsa iste podpísali nejakú zmluvu. čiadny zbohatlík nerozdáva svoje milióny len tak do vetra, ak za tým nevidí nejaký zisk. Branko by len hrabl a hrabal. Myslím si, že miluje peniaze a tie mu zatemnili mozof natoľko, že nedokáže tú jedinú rozumnú vetu poskladať. Myslím si, že peniaze od Markízy by mali dať na psychiatrickú liečebňu. Vrelo im ju obom odporúčam.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
[vymazané] Annun udrzal som sa len tak tak :P (a aj tak ti to nepomohlo - pozn. Annun)


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.09.2004
Príspevky: 73
Body: 5
Bydlisko: Spodne vrstvy spolocnosti

Neprítomný
"grcajuci smajlik" no comment "smajlikovi puci oci"

_________________
"Mors principum est..." Smrť je len začiatok....


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
No aspon sme sa vsetci zhodli na tom ze by sme sa na takych ludi nemali ani divat aby nam nepsrislo zle...

Ps biznis je biznis....a oni to vedia ..a Markiza to vie tiez

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
lenze prave naopak ja sa divat budem, kedy mozes vidiet taku show?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
to je pravda ked zoberieme do uvahy ze ich budeme ignorovat preco nie?


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja pevne dufam, ze Branko nam zahra aj nejake tie jeho super slagre, ktore nikto nepozna....
OOOOPS pardon prepacte vsetci jeho skalni fandovia, raz ked som bol u babky, tak na MUSICBOXE(doma ho chvalabohu nemam :D)hrali jeho klip...... :lol:

Ako raz sam v TV povedal on je rocker.... HAHAHAHA

JA by som skor povedal, ze pijavica. Osobne ho však nepoznam, takze ho nebudem sudit.... V skutocnosti je to mozno inteligentny, slusne a kultivovane sa vyjadrujuci rocker, ktory raz povedal, citujem: "Ja som vlastne v zivote hovno dokazal."

No veru to je vyrok na zamyslenie sa...

Bude to reality show ako sa patri :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
"Ja som vlastne v zivote hovno dokazal."


no tak to je velka pravda :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
NIghtfall, ale zase treba priznat, ze to chce urcity stupen straty pudu sebazachovy, aby si sa mohol stat takou pijavicou ako Branko. Aspon keby sa netvaril, ze tie peniaze zarobil on. By som chcel vidiet ako, ved on vyzera, ze nevie naratat do dvoch, i ked na obrazovke sa snazi posobit ako vtipny rocker, ktory vie o com hovori... :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 157 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun