HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 192 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak to je pravda, ale tak to je uz subjektviny nazor kazdeho jedinca... Ako sa hovori kazdy podla svojej chuti :D

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
andelika napísal:
suhlasim s predoslym tvrdenim, nevraza, musime ich krvopotne hladat... :lol:

Alebo treba prestať hľadať a on sa nájde sám. Neviem, ako to funguje, ale keď som si naposledy povedala, že chlapov nechcem najbližšieho pol roka ani vidieť, v tom momente sa mi do života zaplietol človiečik, ktorý si nejakým zázrakom moje malé kamenné srdce zase získal...


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
tak tomu sa hovori ze paradox...

ja som si to tiez povedala a nikto nedosiel...ale nevadi mi to, keby vadilo tak by nemalo zmysel moje nechcem.. :D

aaa..teda dosiel, ale toho som naozaj poslala cez vsetky hory, lebo to nemalo uroven... :cry:


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
pekny chat tu mate....

Podla mna je uplne jedno kto s kym chodi,... pokial to nie je nasilu... teda je to slobodne rozhodnutie oboch z páru... alebo trojice poprípae štvorice... je to ich vec...nech si kludne petnaska chodi s devedesiatnikom... je mi to u prdele... a vam by to malo byt tiež jedno... sice mate pravo nesuhlasit... ale nemate pravo to nijak riešiť alebo nejak odsudzovať... ich vec... aj keby to boli dvaja buzeranti alebo lezby...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
vratme sa k stastiu...su pren dolezite peniaze?


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Peniaze su velmi dolezite. Je to pekne a romanticke povedat, ze nie, ale bez nich sa neda. Oslobodzuju. Netreba miliony, ale pokial clovek nema aspon na zakladne veci (byt, stravu a pod.), tak istotne nebude stastny a ani sa nebude moct rozvyjat, kedze ho to bude stale trapit a vsetko usilie bude venovat tomu, aby sa z tej situacie dostal. Pokial ma aspon na spokojny zivot, tak potom moze ostatne. Zdravie je dolezite, ale pokial sa uz vyskytne choroba, tak zase len treba prachy (aspon na zakonny uplatok 20 SK).
No a samozrejme city. To je tiez dolezita vec.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
andelika napísal:
vratme sa k stastiu...su pren dolezite peniaze?


Ano, minimalne nepriamo to bez nich neje. Pokial clovek nie je vedomym asketom.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
a co ludia, pre ktorych sa jedinym stastim stalo nahromazdovanie penazi, ktore potom aj tak nevyuzivaju, len maju z toho dobry pocit?

ja mam pocit, ze v dnesnej dobe ide len o to, kto ma aky sveter, kedy si si kupil posledne rifle a podobne.neviem, ale ja okolo seba tusim nemam ludi, ktorym by som mohla povedat, ze podme niekam na prechadzku...pozru na mna cudnym pohladom a idu sa do mesta opit..


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Alef0: Asketizmus nie je prirodzeny. Na to priesiel uz Budha a vzdali sa ho aj krestania. :)
Andelika: Plne chapem. A som rad, ze nie som jediny, co nezapada do davovej sablony.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
andelika napísal:
a co ludia, pre ktorych sa jedinym stastim stalo nahromazdovanie penazi, ktore potom aj tak nevyuzivaju, len maju z toho dobry pocit?


No, ked si myslia, ze je to ich stastim, nech sa paci. Casto vsak pride chvila, ked si uvedomia, ze je im to aj tak na nic.

Citácia:
pozru na mna cudnym pohladom a idu sa do mesta opit..

To si viem zivo predstavit, ale toto je podla mna trosku o inom, aj ked tiez na dlhu debatu.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
chcela som zdoraznit to pozru na mna ...nie idu sa opit, ale to je pravda, je to na dlho...kedysi bolo uplne normalne, ze ked sa islo na chatu, tak sa zobrala gitara, opekalo sa, popripade sa islo niekam do hory...dnes je to tak, ze sa zoberu 3 litre tvrdeho na osob u, nacapu sa jak... a idu do lesa, lebo potrebuju zo seba nieco dostat von...nehovorim, ze alkohol nebol aj v minulosti, ale NIEKEDY, netvrdim, ze vzdy, to nebola hlavna napln vyletu...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
andelika napísal:
chcela som zdoraznit to pozru na mna ...nie idu sa opit, ale to je pravda, je to na dlho...kedysi bolo uplne normalne, ze ked sa islo na chatu, tak sa zobrala gitara, opekalo sa, popripade sa islo niekam do hory...dnes je to tak, ze sa zoberu 3 litre tvrdeho na osob u, nacapu sa jak... a idu do lesa, lebo potrebuju zo seba nieco dostat von...nehovorim, ze alkohol nebol aj v minulosti, ale NIEKEDY, netvrdim, ze vzdy, to nebola hlavna napln vyletu...


Prave toto som mal na mysli, ked som pisal, ze je to o inom. Ale toto by si zasluzilo zvlastnu temu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 192 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun