HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 62 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
O poslem ti svoje video? :-)


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Bezte sa o tom bavit niekam inam


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
este nakoniec zakusok ktory som dneska precital - PRAVDA

Citácia:
Nový pápež Benedikt XVI. mal údajne v čase, keď bol kardinálom vyzývať biskupov, aby nezverejňovali pedofilné aféry kňazov.


ad alef - som dobry ? ani som to netusil...

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tu máte pravú tvár pápeža : :twisted: Heretic Forever
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=9958184&size=o
http://www.elreyano.com/postales/raras/1779.jpg
http://www.elreyano.com/postales/raras/1747.jpg

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
finrodove fotky (az na Beana)
presne vystihli moje pocity z noveho papeza
vyzera ako male prefikane babatko ktore ma nieco za lubom

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Niekedy tuto diskusiu nechapem.Rozoberate tu osobu papeza len podlla niekolkych zaberov z telky, fotiek z netu alebo nejakych clankoch z novin ktorych zdroje nemusia byt stopercentne.........
Je papezom este len par meiacov a uz ho sudite a to podla toho ze bol v hitlerovej mladezi apodob.... myslim ze by sme mu mali dat nejaky ten cas aby sa prejavil jeho charakter a osobnost potom o nom hovorit ako o demagogovi...atd...
Co sa tyka zrusenia celibatu ,homosexualnych manzelstiev a antikoncepcie..hmm.

Celibat prima kazdy knaz dobrovolne je to jeho obet svojmu povolaniu je to aj tradicia a znovu opakujem je prijmana dobrovolne.... a zrusit by sa nemal a asi ani nezrusi....

Homosexualne manzelsva:vo veci homosexualov je sa tayko vyjadrovat ale moj nazor na taketo manzelstva je odmietavy a nic na svete ho nezmeni...
Prečo? pretoze manzelstvo by malo zahrnat aj deti a dieta vychovavane takymto manzestvom si pravdepodobne osvoji aj sexualne zvyky svojich pestunov(rodicov).... Ale najme je to uplne proti prirode a pohlad na dvoch bozkavajuich sa chlapov sa mi maximalne hnusii!!!!!
Neodsudzujem ich ale aj oni musia brat ohlad na mna a ak im to tak chuti tak nech to robia doma.....

A antikoncepcia,kondomy : je to asi tak ze ked som krestan tak ju ani nepotrebujem lebo mi staci zachovavat praviadla to jest sex az po svadbe,a sobas ma platnost az do smrti jedneho z nas takze si dobre vybrat koho si vezmem atd.

nico z toho asi nepatri za tento stol ale to mi snad prepacite lebo sa mi tu nechce skakat od jedneho k druhemu.Howgh tod vse.

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Laguna de Carsom napísal:

Celibat prima kazdy knaz dobrovolne je to jeho obet svojmu povolaniu


dobrovolne? ano obet ? nie
bud su pedofili, tepli, skaredy alebo divny....

papez je zloba cim skor nan zacnes nadavat tym skor sa ti ulavi

_________________
Blep


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Laguna de Carsom napísal:
Celibat prima kazdy knaz dobrovolne je to jeho obet svojmu povolaniu je to aj tradicia a znovu opakujem je prijmana dobrovolne.... a zrusit by sa nemal a asi ani nezrusi....


pozri- evanjelicky knaz je tiez knaz a nepotrebuje skladat tuto "obet". A preto je horsi knaz ako katolik? Podla mna, ak knaz nema rodinu, nema o nej ani co kazat, lebo to jednoducho nepozna...
Predsa len, celibat je podla mna ovela neprirodzenejsi ako homosexualne spoluzitia, a za tym si stojim. Nech ma inkvizicia upali :twisted:

Podla mna ide skor o to, ze je to tradicia, ako si sam napisal

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
obeť povolaniu, no fajn. ale týpek je katolík, verí a súhlasí s tým, čo katolicizmus hlása a chce sa stať kňazom, ale chcel by mať tiež rodinu a deti, ale nemôže, lebo je celibát. rozprávala som sa chlapíkom, ktorý študoval teológiu, ale vzdal to lebo si našiel perfektnú partnerku a chcel mať deti. :?


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Laguna de Carsom napísal:
A antikoncepcia,kondomy : je to asi tak ze ked som krestan tak ju ani nepotrebujem lebo mi staci zachovavat praviadla to jest sex az po svadbe,a sobas ma platnost az do smrti jedneho z nas takze si dobre vybrat koho si vezmem atd.


:lol: :lol: :lol: :lol: nieeeee...sex po svatbe a zrazu zistiš, že TO ona nevie a je LAMA a nevie sa to naučit...tzv. ZLY sex..alebo to ona zisti o sebe... a to je potom posrany život... :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
farar_metod napísal:
Laguna de Carsom napísal:

Celibat prima kazdy knaz dobrovolne je to jeho obet svojmu povolaniu


dobrovolne? ano obet ? nie
bud su pedofili, tepli, skaredy alebo divny....

papez je zloba cim skor nan zacnes nadavat tym skor sa ti ulavi


Ked nabuduce stretnes pana Suchana, nezabudni mu pripomenut, aky je skaredy, divny, pedofil alebo teply. (,,Fairy! Poof's not enough for Algy, he's got to be bloody fairy!").

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
alef0 napísal:
Ked nabuduce stretnes pana Suchana, nezabudni mu pripomenut, aky je skaredy, divny, pedofil alebo teply. (,,Fairy! Poof's not enough for Algy, he's got to be bloody fairy!").


kto je mr. Suchan???
inak... škaredí sú, teplí tiež občas, pedofili tiež a divní sú fšetci farári... takže sa náš Farár :lol: Metod trafil úplne presne.. to máš ako množiny... niekto zapadá do všetkýchj štyroch, niekto len troch, dvoch alebo ak je to "slušňák" tak zapadá len do množiny divný..

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Wow, wow, wow!

Ako človek, čo osobne pozná niekoľko farárov by som vás najradšej teraz nakopal, lebo ste takí neuveriteľne arogantní, škatuľkujúci šovinisti, až ma srdce zabolelo.

Ale tak, možno že všetci pankáči sú tiež naozaj nevzdelaní, vymletí, podivínski feťáci, hejže.

Zamyslite sa nad sebou láskavo, lebo toto je pod vašu úroveň. Neprinúťte ma zmeniť moju mienku o vás.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Annun napísal:
Wow, wow, wow!

Ako človek, čo osobne pozná niekoľko farárov by som vás najradšej teraz nakopal, lebo ste takí neuveriteľne arogantní, škatuľkujúci šovinisti, až ma srdce zabolelo.

Ale tak, možno že všetci pankáči sú tiež naozaj nevzdelaní, vymletí, podivínski feťáci, hejže.

Zamyslite sa nad sebou láskavo, lebo toto je pod vašu úroveň. Neprinúťte ma zmeniť moju mienku o vás.


:lol: ako..poznam aj ja TROCH fararov a jednu fararku...
nejsu sice teplí...dufam ani pedofili... ALE su škaredí všetci do jedneho a aj DIVNÍ... PRETO s tym suhlasim...čiastočne.
noooo... aj ty by si mal s punkermi prafdu... ale nie VSETCI...ale su tu tzv. množiny aj vymletych aj fetakov... aj podivínov...takže obaja mame pravdu...
:wink: zapamataj si že malokedy frflem na nečo čo nepoznam...a fakt ich poznam..

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
sudim samozrejme z vlastnych skusenosti, a to som nepovedal ze vacsinou byva najvacsia svina v dedine farar - hoho teraz ma napadnete co o tom viem ale viem, vacsinou su to zly farizejovia

farari v minulosti su iny nenapadam teda dedinsku inteligenciu

dobre zabudol som napisat ze 10 su normalni

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 62 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun