HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
V poslednom case mam pocit,ze ludia sa pozeraju na reality show,aby si pomysleli,ze su ludia,co su natom horsie ako oni,respektive su vacsi hlupaci.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Kleriker napísal:
V poslednom case mam pocit,ze ludia sa pozeraju na reality show,aby si pomysleli,ze su ludia,co su natom horsie ako oni,respektive su vacsi hlupaci.

Absolútny súhlas. :ikonka32:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad nage - aky je rozdiel medzi suhlasom a absolutnym suhlasom?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Twoflower napísal:
Nedávno šiel v telke film online vraždách prenášaných internetom platiacim záujemcom. Podľa mňa by sa realityshow dal nazvať spôsob života obetí - vebcami po celom byte s 24hodinovým prenosom.

meloolem napísal:
o tom som pocul....ale to uz je len super kukat sa na to ako niekoho surovo zavrazdia..... :evil: .....to je uplny humus.......ked sme uz pri tom tak potom aj kedysi verejne popravy boli reality show????

Ako sa zdá nie celkom dobre som sa vyjadril. Ja som za orinál reality show neoznačil tie vraždy ale program ktorý sa snažili vysielať obete. Jedinou reality show jw taká, kde "herci" sú kamerovaný bez toho aby o tom vedeli (respektíva dosť dlho na to aby si na to zvykli) a hlavne počas bežného života. Keď zavrú desať ľudí do garáže a navyše v nich provokujú súťaživosť a snahu zapáčiť sa - to nie je žiadna reality show. Reality show je keď "herec" žije ako predtým ale s tým že je celý čas sledovaný kamerov, ktorá to online vysiela - videli ste Truman show? (no stačily by aj každodenné zostrihy).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun