HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
neviem, možno som sviňa, ale nezda sa vám, že deti sú akosi ...nakolené k heh...tomu čo sa volá zlo...or dark side?
Nehladať za tým žiadne hlášky od vesmírnych ľudí :twisted: , ale faktom je, že čoraz viacej deckác sa stáva do pozície "tých zlých"
Ide to aj s Avatarmi, hláškami, oblubenymi hrdinami alebo nickami...
Napr 14/15 ročný človek s nickom Smrť (oki, keď to je Smrť z Prachetta, ale aj tak...) a každy druhy sce byt Sith (ahoj Saimon :lol: ), Chaosak (ahoj moj brat) a podobne... kde sú časy a hrdinovia, čo zachraňovali ľudstvo??? :?
alebo som divný len ja???

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Smrt bol vazne mysleny ten z Prattcheta...
ako ale parkrat ma fakt skoro zabil :roll:
a 14 mal pomerne nedavno...


Naposledy upravil Morwen dňa St. 25. Máj 2005, 21:00, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No aj mne sa zdá, že dnes sú decká naklonené skôr k chaosu a zlu, ale ja s nimi zdielam len jednu polozku a to slobodu, mne sa paci zivotny styl Drizzta, zijem nejak podobne :D

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Je to tak, aj čo ja mám skúsenosti, tak decká chcú byť tí zlí, alebo aspoń byť dobrí ale vybavení tými najkrvavejšmi zbraňami a vraždiť všetko, či dobré, či zlé.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Aeris napísal:
No aj mne sa zdá, že dnes sú decká naklonené skôr k chaosu a zlu, ale ja s nimi zdielam len jednu polozku a to slobodu, mne sa paci zivotny styl Drizzta, zijem nejak podobne :D


ano? tulaš sa bez domova? tzv Homeless?? alebo ako žiješ? si snad černoch a trpiš rasizmom?? alebo nebodaj sa vláčiš s dvoma scimitarmi a pantherom?? :? :roll:

ano, ja milujem slobodu a chaos... ale chaos budovania, nie ničenia 8) ... Lenže sloboda neznamená ZLO... hm...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
Aeris napísal:
No aj mne sa zdá, že dnes sú decká naklonené skôr k chaosu a zlu, ale ja s nimi zdielam len jednu polozku a to slobodu, mne sa paci zivotny styl Drizzta, zijem nejak podobne :D


ano? tulaš sa bez domova? tzv Homeless?? alebo ako žiješ? si snad černoch a trpiš rasizmom?? alebo nebodaj sa vláčiš s dvoma scimitarmi a pantherom?? :? :roll:

ano, ja milujem slobodu a chaos... ale chaos budovania, nie ničenia 8) ... Lenže sloboda neznamená ZLO... hm...


tulat sa tulam, cernoch nie som rasizmom netrpim, dva scimitary mam (tak nie uz ich zhabala rodzina vraj su prilis nebezpecne :P ), pantera nemam ale dobry napad... pojdem do zoo dakedy :lol:

a sloboda nemusi byt vzdy zlo... sloboda moze byt protizakonna ALEBO zla niciva... len skoda ze spolocnost sa stale snazi mat vybudovany skatulkovaci system an vsetko :P

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
sloboda je dobra. vždy a všade. ale Sloboda neznamena bordel...sloboda je sloboda myslenia a osobna sloboda ktorá nikoho neobmedzuje. Na slobode nevidim nič zle..možno na chaose (nie Chaose, hnusná heréza je vždy zlá :lol: ), ak je chápaný zle... alebo braný príliš... hehe...egoisticky

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
sloboda ti dava moc a moc korumpuje -what else
ludstvo je odsudene na zanik

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
farar_metod napísal:
sloboda ti dava moc a moc korumpuje -what else
ludstvo je odsudene na zanik


tak to som rad ze nie som clovek ale lesny elf (ano dobre ste si vsmili, som nenormalny, chodil som na pyschiatriu ale ti nic okrem toho ze mam nadmerny cit pre fantaziu a surealizmus nezistili, takze ma kludne povazujte za blazna ... ved uz som si zvykol ;) )

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
neviem, možno som sviňa, ale nezda sa vám, že deti sú akosi ...nakolené k heh...tomu čo sa volá zlo...or dark side?
Nehladať za tým žiadne hlášky od vesmírnych ľudí :twisted: , ale faktom je, že čoraz viacej deckác sa stáva do pozície "tých zlých"
Ide to aj s Avatarmi, hláškami, oblubenymi hrdinami alebo nickami...
Napr 14/15 ročný človek s nickom Smrť (oki, keď to je Smrť z Prachetta, ale aj tak...) a každy druhy sce byt Sith (ahoj Saimon :lol: ), Chaosak (ahoj moj brat) a podobne... kde sú časy a hrdinovia, čo zachraňovali ľudstvo??? :?
alebo som divný len ja???


Este k tym Sithom: Ale ten cerveny mec je tak sexi/y! Aj tie sily!

Teraz k tym detom: Som tiez dieta a vidim na svojom okoli, deti si davaju rozne fasisticke symboly, napisy, hadzu drsne, zle hlasky a tak. To robia bud ze si myslia ze to je cool alebo su proste take.

Ale nie kazdy je taky aj teraz najdes nejakeho normalneho Padawana ktory je za dobro. Hoci tych je uz malo ale su aj taky. Su aj taky co su akoze "cool" ale su dobry. Bojuju za dobro. A to ze dieta chce byt v pribehu, hre, fantazii, nie v realnom zivote zle, neznamena ze bude zle naozaj.

Ale suhlasim so Zrudim, premnozuje sa to tu Temnou Strankou.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dufam ze si nenarazal na moje orkostvo to nie je o temnej sile to je o fetishe a pocite otcovstva

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Saimon napísal:

Este k tym Sithom: Ale ten cerveny mec je tak sexi/y! Aj tie sily!



zeleny je tiež krasa...a navyše ti nik nebere červený...to je len a len predsudok :lol:

farar_metod napísal:
dufam ze si nenarazal na moje orkostvo to nie je o temnej sile to je o fetishe a pocite otcovstva


To nikdy o mocný khan... nikdy!!! Waaagh na deti!

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Aeris napísal:
No aj mne sa zdá, že dnes sú decká naklonené skôr k chaosu a zlu, ale ja s nimi zdielam len jednu polozku a to slobodu, mne sa paci zivotny styl Drizzta, zijem nejak podobne :D


Hehehe, Drizzta do toho radšej neťahaj, v posledných knihách mu dosť preskočilo a chová sa skôr ako psychopatický masový vrah, vraždí protivníkov v spánku a tak...


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Dryden napísal:
Aeris napísal:
No aj mne sa zdá, že dnes sú decká naklonené skôr k chaosu a zlu, ale ja s nimi zdielam len jednu polozku a to slobodu, mne sa paci zivotny styl Drizzta, zijem nejak podobne :D


Hehehe, Drizzta do toho radšej neťahaj, v posledných knihách mu dosť preskočilo a chová sa skôr ako psychopatický masový vrah, vraždí protivníkov v spánku a tak...


:shock: fakt??? v ktorych??? hm...chuuuďa a čo sa mu stalo...
inak ad knihy z Faerunu..nemam ich moc v laske bo su... Frigidne!!!! keine sex und love und das ist mir...viš kde! :lol:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ale spat k teme cicko

dost to podla mna suvisi aj s proklamovanym bad boy -imageom , filmamy a tak
a potom je tu fantazia ktora ti dava volnost robit veci ktore by si v reale nikdy nespravil
a nakoniec byt temny chladny zly, zabijak ..... je moderne kewl a neviem este ake

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun