HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 82 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Správa

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Som taký menší maník do weird anime... páči sa mi Lain, FL CL, Haibane Renmei apod. Ale Lodoss nie je zlý, že Horus? :D Hoci podľa mňa keby japonci veeeľmi chceli, tak by vedeli vyprodukovať aj lepšie fantasy anime, možno niečo na štýl FF XI... ale bez mačacích bojovníkov, to je už také fetišovo japonské, e-e...


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
mne na animé už takmer šecko leze na nervy... ako mám rád svojích pár pieces... ale kurnik jak už tam robia te anime o lezbach, buznach, škrečkoch, futbalistoch, strašidlách a buch vi jakom bazmekovi... jaaaaj.. u animé platí že tak jedno zo sto stojí zato.. zvyšok sú BLBOSTI...  :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
mne na animé už takmer šecko leze na nervy... ako mám rád svojích pár pieces... ale kurnik jak už tam robia te anime o lezbach, buznach, škrečkoch, futbalistoch, strašidlách a buch vi jakom bazmekovi... jaaaaj.. u animé platí že tak jedno zo sto stojí zato.. zvyšok sú BLBOSTI...  :)


To plati predsa o celej kinematografii  :) a anime tomu len dava inu formu, inak obsah zostava rovnaky ako v ostatnych filmoch ci serialoch


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
jj, ale ked vidím te nadšené tváre slovenských "otakov" čo by to žrali celé.. ts ts ts 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Iluviel of Darnassus napísal:
Som taký menší maník do weird anime... páči sa mi Lain, FL CL, Haibane Renmei apod. Ale Lodoss nie je zlý, že Horus? :D Hoci podľa mňa keby japonci veeeľmi chceli, tak by vedeli vyprodukovať aj lepšie fantasy anime, možno niečo na štýl FF XI... ale bez mačacích bojovníkov, to je už také fetišovo japonské, e-e...

:shock: Who are you ? :shock:

nj, ROLW bolo spravene podla AD&D 2.0 ak dobre viem a cele ROLW Universum je podstatne vacsie nez OVA :)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Jj, ale ak človek zhliadne iné anime kúsky... čo ja viem, niekedy si ale dajú viac záležať na príbehu hry ako na príbehu anime, tam ide dosť často len o krátke sukničky, dlhé nohy a týpka, ktorý si nevie uvedomiť aký je nadržaný...česť výnimkám (Lain  :lol: )

Kebyže japoncom reže svet AD&D (mám svoju teóriu, že sa im do istej miery páči, ale nedokážu sa sním stotožniť, pretože tomu úplne nerozumejú - ono je to dosť otázka kultúry a západ si trebárs na Forgotten Realms ľahko zvykol, pretože odráža niektoré historické aspekty západných stredovekých krajín), takže kebyže sa japonci dokážu viac do AD&D ponoriť, vznikali by fasa fantasy anime. Chcelo by to ale vypustiť niektoré vžité anime prvky, ktoré mi už po tých niekoľkých rokoch sledovania viac či menej dobrých anime lezú neuveriteľne na nervy. Každý poznáme schematický stereotyp priemerného anime - hrdina / hrdinka, musí zachrániť svet/dedinu/mesto/svoj druh, pri tom stretne týpka/holku ktorú najprv nemôže zniesť, potom počas 13 častí sa navzájom hádajú a trieskajú drevom/tabuľou/ťažkými zbraňami/metlou po hlavách a strašne sa neznášajú, aby sa v poslednom dieli ukázalo, že sa vlastne strašne milujú a spolu dokážu zachrániť všetko čo spadá do kategórie "hodné zachránenia". Jo a holka má pekný sexy kostým. Ehm.

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:wink: mne o anime hovoriť nemusiš, ja ho poznam...

len ide oto, že už ho nežeriem tak ako kedysi... dnes ním, pravdu povediac, trošku pohŕdam... ale nie každým...

no ale tie yaoi a podobne homosexualne, tie nenavidim :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 82 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun