HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Ste za prijatie Euroústavy (a prečo)?
Áno 50%  50%  [ 7 ]
Nie 50%  50%  [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 14
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Hm. Twoflower ma noveho kolegu demagoga a fanusika deforiem, meloolema. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow,skus prispiet do debaty aj niecim hodnotnejsim ako kritizovanie ludia za ich nazori.Ty si ich ani nevyjadril.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Ja uz som sa s Twoflowerom namahal dost v inych threadoch a akurat som nastval Annuna...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
silwerbow.....dalsi populisticky a prosocialne citiaci clowek :P :lol: ........nevravim ze tie reformy skvalitnia nash ziwot za jeden rok ale z dlhodobeho hladiska to bude urcite lepsie ako keby sme tu mali vsetko zadarmo ako doteraz....to uz jednoducho neslo.....neboli podniky ktore by fiancovali skolstvo, zdravotnictvo, kulturu a podobne....za sociku to tahali podniky ako VSZ, PPS Detva, ZTS Martin a dalsie strojarenske firmy.....lenze pak prisiel meciar-sermiar, porozdaval kamoshom podniky, ti pobrali co sa dalo, zbalili caky-paky a zmizly........

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
meloolem napísal:
silwerbow.....dalsi populisticky a prosocialne citiaci clowek :P :lol: ........nevravim ze tie reformy skvalitnia nash ziwot za jeden rok ale z dlhodobeho hladiska to bude urcite lepsie ako keby sme tu mali vsetko zadarmo ako doteraz....to uz jednoducho neslo.....neboli podniky ktore by fiancovali skolstvo, zdravotnictvo, kulturu a podobne....za sociku to tahali podniky ako VSZ, PPS Detva, ZTS Martin a dalsie strojarenske firmy.....lenze pak prisiel meciar-sermiar, porozdaval kamoshom podniky, ti pobrali co sa dalo, zbalili caky-paky a zmizly........

Nie nebude tu lepsie... spomen si na to ked si ty budes uzivat plody tychto deforiem a budu tu ludia v Dzurindistane kapat na choleru. :P

Uvedom si, ze kde je poriadna zivotna uroven (Skandinavia, Svajciarsko, Kanada, Australia, UK), a aka je tam politika... tvoje milovane USA je momentalne v hlbokej ekonomickej depresii, vdaka uzasnym ultrapravicovym deformam...

A len tak mimochodom, na zdravotnictvo nie je dost penazi? Si preboha uvedom kolko zarobi stat na daniach... kam myslis ze tie peniaze idu? Keby neslo 75% toho do vrecak politikov tak je penazi dost na vsetko... pravica zasadne plytva peniazmi na nepotrebnu armadu, ale na skolstvo a zdravotnictvo uz nema... pretoze vzdelanie a zdravie je nepotrebne, zato je mimoriadne dolezite sa tvarit aky sme my frajeri a ze mame armadu... to, ze nas ta armada nema pred kym branit ich uz netrapi, hlavne, ze si oni vyliecili svoj komplex menejcennosti...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
o akom USA to tu krutish????ake moje milovane????si asi nepoxopil suvislosti........niesom za politiku aka sa robi v USA ale z teba mam taky pocit ako keby si mal 60 rokov a rozpravash presne ako moj dedo-zaryty komanc.....ano ziju si dobre v skaninavii atd ale ix neruinoval 40 rokov socik.......to si uvedom....verim tomu ze keby sme boli priali marshallow plan teras by sme si zili uuuuplne inak..........s tou armadou s tebow suhlasim...tiesh niesom za ze sa nasi supersoldiers prehanaju po planax iraku a idu tam strasne peniaze.....z mojho pohladu je slovenska armada nepotrebna a zbytocna......tie peniaze by mohli ozaj ist inde a nie na blbosti.......

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Ach jaj...

Ano aj Cesko je strasne "zruinovane"... zaujimave, ze je par svetelnych rokov pred nami aj bez nicenia celej spolocnosti... myslim, ze nam ovela viac uskodilo porevolucne rozkradanie za Meciara a prveho Dzurindu ako "socik"...

Blah, nemam cas sa o tom dnes hadat, musim rano skoro vstavat na skusku... :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
no....zalezi ako sa na to pozeras......

btw.....nas statny dlh je myslim okolo 50mld korun (fakt neviem presne)......cesky je uz cez 1 bilion.....oni si sice navonok ziju lepsie ako mi ale dokedy....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
No napr. take USA ma statny dlh skoro 8 bilionov dolarov... :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun