HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Mr_Fixir napísal:
Ja som na tom ako Aldy. Absolutne sa mi NECHCE. Zatial ma soferovanie vobec nelaka.


jooj ani nevies o co prichadzas. Niet nic krajsieho /teda okrem sexu/ nez pustit dobre metalove cd a trosku prevetrat koniky pod kapotou. ja osobne som celkom bezpecny sofer - zasadne pod 120km/h. navyse je to genialny sposob ako vyvetrat hlavu od blbych myslienok. sustredis sa na cestu a vsetky problemy akosi vyfucia von. aspon u mna.

_________________
Rozhodla som sa, že budem žiť večne. A zomriem len v prípade, že by mi to nevyšlo.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Ono autoškola je vec úplne v pohode, pokiaľ sú teda v pohode inštruktori. Veľmi sa mi do toho nechcelo, keďže som predtým o šoférovaní skoro nič nevedel, ale teraz je to super vec. Už jazdím pár rokov a veľmi ma to baví, je to relax. Akurát to má nevýhodu, že človek takto časom spohodlnie a na stredne dlhé trasy sa mu už pešo nechce. :P


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja som spravil vodičák pred dvomi rokmi a pravidelne ho využívam - asi tak raz do mesiaca (jazdím, vodičák som ešte nevyťahoval). Pri skúškach veľa závisí od policajta a inštruktora. Osobne som jazdu dva krát opakoval. Prvý raz som odbočil, podľa inštrukcií a tesne za zákrutou mi z parkoviska (pozdĺžne na chodnáku) vbehlo do cesty auto. Skôr ako som zareagoval skočil na brzdu inštruktor. (Stále si myslím že to nebola moja vina ale nič s tým neurobím) Bol som z toho taký vyklepaný že som nevedel povedať ani pevné časti motora (pre neznalých - blok motora, hlava motora, olejová vaňa). Druhý krát som zastal na červenej (tretí v podadí). Po naskočení zelenej som sa poéhol a sotva som sa rozbehol bola na semafore červená. Zelená trvala tak desať, pätnásť sekúnd - to som vážne nečakal a vyletel som. Na údržbu sa ma nik nepýtal, pred treťou jazdou som zistil že som ju spravil (kedy? to neviem). Na tretej jazde som zastal pred svetlami, ktoré hlásia výjazdy hasičov (neviem prečo, veď nesvietili). Naštastie práve cez cestu prechádzala nejaká babička a inštruktor to zahovoril. A tak som ten papier dostal.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No,dnes som konecne spravil vodicak.


Na druhy pokus :lol:
_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’

Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kleriker napísal:
No,dnes som konecne spravil vodicak.


Na druhy pokus :lol:
_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Chyba ale este taky maly detail.Auto :P
_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’

Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun