HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 100 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
Pozri si ci si ju nezalozil. Ak si ju nahodou aj zalozil tak ju zmaž a prid pisat sem.

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
ale ja som ju uz daaaaaavno pradaaaaaaaavno zalozil vcase minulom a tak upadla do zabudnutia minuta ticha pre temu :cry:


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
Tak ju hod to odpadového koša hostinca a prid sem debatiren. Verstehen ?

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Vyjadrila by som sa ešte k tým tunelom, smrti a pod. Pre každého je smrť iným zážitkom. Každému sa javí v inej forme, každý ju vníma individuálne. Napríklad silne veriaci človek možno tak túži vo svojich posledných minútach vidieť anjela či Pannu Máriu, že sa mu smrť naozaj ukáže v takomto prevedení. Nezáleží na forme. Preto ťažko nájdeme spoločný bod platný pre všetkých.
A podľa môjho skromného názoru, všetko čo sa dnes ešte považuje za "paranormálny jav", bude v budúcnosti objasnené aj vedecky. Len to chce ešte trošku času...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
podla mna su veci medzi zemou a nebom ktore bud nebudu vysvetlene vobec ale nejakou blbostou


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
skor sa tak rychlo nevysvetlia ale blbostou niesu

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  


No ja verim, aj ked uz pomali sa tymito vecami nezaoberam. Ale zaujmavosti ma vzdy dostanu. :ikonka17:


Hore
   

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2006
Príspevky: 106
Body: 5
Bydlisko: East Front

Neprítomný
Darkdragon napísal:
podla mna su veci medzi zemou a nebom ktore bud nebudu vysvetlene vobec ale nejakou blbostou


tiez zdielam tvoj nazor


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 189
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
Je niekolko teorii, ktore objasnuju paranormalne javy/duchov.

1. Cirkevne teorie
Kazda cirkev ma vlastne vysvetlenie paranormalnych javov, duchov, smrti. Stanoviska tych-ktorych cirkvi k paranormalnych javov tu opisovat nemozem, pretoze sa v tom nevyznam a urcite by som nieco skomolil. velmi ma vsak zaujalo stanovisko myslim Hinduistov k smrti- reinkarnacia. V tom pripade by bol svet este zlozitejsi a este viac nad ludske chapanie, ako uz je, na svete by totiz bolo " len" niekolko miliard dusi, ktore by sa postupne striedali, a zaroven by vznikali aj nove, cize by sa svet postupne zaplnoval a to by znamenalo absolutnu anarchiu.
Ludia, ktory veria v boha/ov, sa smrti neboja, resp. sa jej boja menej, kedze su si isty, ze je tam hore niekto, kto sa o nich postara.

2. Nepochopitelnost sveta:
Ludska mysel jednoducho NEDOKAZE pochopit vsetky paranormalne javy. Niekolko jedincov, ktorym sa to podarilo, bolo vylucenych zo spolocnosti. Tato teoria je pravdepodobnejsia ako nasledujuca, pretoze by to bolo prakticky mozne. Napriklad: V stredoveku by KAZDY prisahal, ze Zem je stredom vesmiru. Ak niekto co i len pomyslel, ze to tak nieje, prinajlepsom by bol povazovany za cudaka a bol by odsudeni na bludenie po pusti/dzungli a nemohol by sa priblizit k civilizacii( :) ). Predstavte si, cisto hypoteticky, co by sa stalo v dnesnej dobe s clovekom, ktory by tvrdil, ze na svete existuju duchovia, paranormalne javy a tak podobne. Pravdepodobne by ho strcili do blazinca, izolovaneho od ostatnej civilizacie. Ludia sice mozno aj veria na duchov a pod., ale nechcu si to ani za boha priznat. Narusilo by to totiz "Systém"- ani si nechcem predstavit, co by ludia robili, keby sa potvrdila existencia duchov a ektoplazmy, pripadne mimozemstanov. Zacali by rabovacky, sekty by vznikaly po stovkach, mozno tisickach. Mozno sa vam zda, ze prehanam, ale skuste sa zamysliet. Ludia su jednoducho az uboho bezmocny. Jedine, co im pomaha prezit, je ich tuzba prezit.
A co sa tyka klinickej smrti, aj na to mam niekolko vysvetleni:
1.Halucinacie: Ako tu uz niekto pisal, mozog si nevie rady s tym, co sa deje s telom a snazi sa pomoct mu. Je to ako keby ze sedite vo vlaku v noci v  kupe s neznamym clovekom a on zrazu dostane astmaticky zachvat. Neviete, co robit, instinktivne ho najprv chytite, spytate sa ho, co sa mu deje, potom ho UKLUDNUJETE(Tak ako mozog ukludnuje telo roznymi obrazmi) a bezite von hladat pomoc(Tak ako dusa opusti telo).
2. Otvorenie: Klasika: tunel, svetlo. Na chvilu pochopite VSETKO(Moze to byt napr. pretoze mozog nieje zatazovany pozemskymi potrebami, ako su napr. myslienky, ovladanie tela, nutkanie ist na zachod, modrina na nohe... a moze sa plne venovat okoliu)). Ale ked sa preberiete,  mozog utrpi silny sok a na nic, co sa "v tuneli"  stalo, si nespomeniete, pretoze mozog je opat zatazovany. Avsak mysel to uz prezila, nech si dusa hovori, co chce...

3. Zatajovanie:
Najnepravdepodobnejsia teoria, moze platit asi len v pripade mimozemstanov. Ide tu o rozne tajne organizacie typu CIA a podobne(monovat ich nemozem, pretoze ich mena nepoznam). Tieto maju nadviazany kontakt s "vyssimy bytostami" ako su napr. mimozemstania, duchovia...(NIE  BOH!!!), ale pred verejnostou ho ukryvaju. Videli ste film "Muzi v ciernom"? Mozno mi nebudete verit, ale to nieje vymysel nejakeho unudeneho stareho rezisera. Je to fest prehnane, ale zalozene na americkom folklore. "Muzi v ciernom" je vyraz odvodeni z jedneho pribehu(sry ak  ho skomolim):
Jedneho dna sa farmar(volajme ho Joe) vybral na prechadzku vo svojom traktore  po poli. Ako tak isiel, videl nieco letiet na nebi. po chvilke pozorovania zistil, ze to pada. chvilku to pozoroval, a potom uvidel maly vybuch na horizonte. Prisiel tam a videl krater. Co bolo v nom, to Joe nepovedal.. Povedal ale, ze niekolko dni potom k nemu prisli dvaja vysoky muzi  s cudnym vyrazom v tvari, a s ciernymi okuliarmi. Vraj z nich isiel neskutocny smrad, a jednemu dokonca z rukava trcal drot,ktory na jednom mieste vchadzal do koze. Uz len pouhym zjavom ho vystrasili. Nikto nevie, co mupovedali, ale vie sa, ze odvtedy bol Joe velmi nesvoj, ked sa debata zvrtla na jeho nalez na poli.  Jeho susedia hovorili, ze Joe sa odvtedy velmi zmenil. Tito muzi sa objavili vzdy, ked niekto spozoroval nieco, co mohlo vyvolat paniku, napriklad mimozemstana.


Tieto charasteristiky su cistou uvahou. Treti bod je sice napisany podla informacii z jednej stranky o UFO, ostatne je cisty moj vymysel. Niekedy to upravim a dopisem nieco viac, ale uz nemozem, bojim sa, ze za mnou stoji nejaka creepa :lol:

_________________
Ju hev prablem or vant prablem?
Come shell ten well bload? Ten well bload shell when blaight


Naposledy upravil Varimathras dňa Po. 06. Mar 2006, 16:20, celkovo upravené 3 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:shock: WTF? to sce prečitať... ece raz.. idem sa do toho pohnuť

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2006
Príspevky: 106
Body: 5
Bydlisko: East Front

Neprítomný
Varimathras: sila, najme ten bod s halucinaciami, preco nie, na zamyslenie, a ak chces mat viac info tak ti  doporucujem precitat si nedavno odtajneny spis ruskej KGB o UFO, ma asi 900 stran ale uz sa nepametam
Zatajovanie: amici vedia o vsetkom, vsetko taja, a davaju to do filmov aby si narod myslel ze to je len vymysel, rusi vedia tiez vsetko, a aj to taja ale nedavaju to do filmov, a ufo mali prvy zevraj cinania ale to nejdem rozpitvavat lebo by ma vsetci znova d******i


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
nie...len nam napiš odkial maš tie  info.. linky na download, stranky atd...

lebo UFO ma celkom zaujmaju aj ked už neverim jak Rimmer, že za šeckym sú ufouni :)
navyše mi vela veci prijde smiešne moc konšpiračných... tym však nevravim že neexistuju... :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 189
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
nie...len nam napiš odkial maš tie  info.. linky na download, stranky atd...

lebo UFO ma celkom zaujmaju aj ked už neverim jak Rimmer, že za šeckym sú ufouni :)
navyše mi vela veci prijde smiešne moc konšpiračných... tym však nevravim že neexistuju... :)


UFFFFFFF :ikonka20: ...... To ti newem presne povedat, kedysi davno(asi pred rokom) som robil vyskum, zbieral som fotky a texty a UFO...(chcel som dokazat ich existenciu :D ) ale odkedy sme sformatovali disk, vsetko sa stratilo.... :(  na  stranku si newem spomenut, ale ak si spomeniem, tak to tu napisem, slubujem :)
JJ, mozno je to prehnane, ved to je len moja fikcia...:D

Brano:

Do filmov? Hmmm..........moze byt, ale preco by to robili? Ja len ze ked viem nejake tajomstvo, neukazem ho svetu aby ho pochopil a potom uz ked to odhali siroka verejnost ze je to pravda tak uz o tom vsetko budu vediet......ale moze byt... A de si videl ten spis?

EDIT: mam par!!!! :D    http://ufo.jack.sk/
http://www.isternet.sk/ufo/
http://www.ufo.sk/

_________________
Ju hev prablem or vant prablem?
Come shell ten well bload? Ten well bload shell when blaight


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2006
Príspevky: 106
Body: 5
Bydlisko: East Front

Neprítomný
Varimathras napísal:


Brano:

Do filmov? Hmmm..........moze byt, ale preco by to robili? Ja len ze ked viem nejake tajomstvo, neukazem ho svetu aby ho pochopil a potom uz ked to odhali siroka verejnost ze je to pravda tak uz o tom vsetko budu vediet......ale moze byt... A de si videl ten spis?

EDIT: mam par!!!! :D    http://ufo.jack.sk/
http://www.isternet.sk/ufo/
http://www.ufo.sk/


preco nie, ked si z toho budes robit srandu tek ti potom nikto neuveri, a povie ze trepes lebo si to videl vo filme, oni to spravia tak aby "pochopili" ze to je "len" film, teda potom na ine dohady ci maju UFO asi tazko skocia (aj ked to moze byt pavda)


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
nie...len nam napiš odkial maš tie  info.. linky na download, stranky atd...

lebo UFO ma celkom zaujmaju aj ked už neverim jak Rimmer, že za šeckym sú ufouni :)
navyše mi vela veci prijde smiešne moc konšpiračných... tym však nevravim že neexistuju... :)

http://www.vesmirni-lide.cz

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 100 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun