HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Autor Správa

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No ja osobne by som nechcel vediet co ma v zivote caka. Nieje to len pre veci ,ktore sa mi stanu , ale aj pre veci ktore sa nestanu i ked tuzim po tom aby sa stali. Radsej nevediet a byt potom prekvapeny.


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Taky jsem nechtěla zkusila jsem to párkrát spíš z recese byla jsem překvapená když to vyšlo a lidi pak začli chodit .Prachy neberu to se nesmí.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
k tým veštbám
ČO originálne vymyslíš? je tu 6 mld. ľudí.bolo tu nespočetne ľudí. a každý chcel peniaze, moc, lásku a zdravie... drž sa týchto tém, tu niečo zmeň, zdramatizuj... a máš to vybavené... hehe...
ľudia sú stejní. celý život ovláda túžba po SEXE, PENIAZOCH(moc, mať sa dobre), LÁSKE (+-suvisi so sexom), ZDRAVÍ (dlhý život, deti atď).
Poznám človeka čo robil horoskopy (ex-rodinný príslušník) a práve preto neverím.

Ty na horoskopy neveríš?
Nie.Ja ich vyrábam.
(upravená hláška z Cisárovho pekára...ale tak to funguje)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
najprv..... som maximalne tak ochotny verit v magiu, ale tu si vyberam

horoskopy...niekto si nieco vymysli, napise to, niekto si to precita a cary-mary sila sugescie zapracuje. ble

clovek je jednoducho idiot, ktory uveri kazdemu sladkemu slovu. Jak decko na cukriky.

Vestenie, horoskopy atd. - na smiech tak dobre
Raz som bol u vestice....tak krasne rozpravala, tak krasny to mam mat zivot.....len skoda, ze sa netrafila :cry: :evil: :ikonka20:

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Horoskopy v casopisoch-neverim, ale je pravda, ze niektore charakterisktiky znameni sedia, len ci keby sme urobili pokus a pozamienali, ci by si clovek nenasiel aj nieco v inych znameniach!
Magia nejaka urcite je, len asi sa to da tazko definovat. Bolo by to na dlhsiu diskusiu!
Co sa tyka vestenia, nechcela by som vediet, co kedy sa stane, lebo ked nieco vies, mozes to urcite zmenit, ale co kedi sa to ma clovek dozvediet, aby to zmenil a to sa potom uz zamotava! :)


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Horoskopy v časopisech jsou dělaný jen pro největší vrstvu lidí a na pobavení.Je to stejný jako ty návody jak sbalit chlapy a podobně.
Tyhle věci jsou o rozhodování spousta lidí neví jenže ani horoskop ani karty to za tebe nerozhodnou a o tom to je..Když se neumíš rozhodnout tak ti nikdo neporadí každý musí řešit své problémy sám.Horoskop ani karty ti neřeknou jdi tam a tam udělej to a to..Takhle to nefunguje.Je to jako se vším nesmíš se bát rozhodnout sám.Většinu lidí děsí volba a stejná většina lidí stejně udělá jen to co chce sama ať už s horoskopem nebo bez.
Takže to jestli věříte nebo ne je stejně bezpředmětný.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 18
Body: 5
Bydlisko: Vsade a nikde

Neprítomný
horoskopom neverim, ale velmi rada ix citam a smejem sa nad tym co mi tam pisu. avsak verim tomu co pisu ako xarakteristiku znameni zverokruhu..pretoze skoro vsetko sa na mna hodi, az na male vynimky.
numerologia, vestenie..vsetko su to zaujimave veci, ale nejak zvlast moc tomu neverim. i ked velmi by som xcela vediet co kedy ma caka, takisto ma zaujima moja minulost, co som bola predtym a vsetky veci, na ktore si moja sucasna bytost nepamata.

_________________
Live forever and stay young


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
TEesha: aspon vidis ako malo o tom vies. VEstenie ti nepovie co sa stane, len ti moze pomoct v rieseni istej otazky. Kto ta presviedca ze sa nieco stane tak to jedine sam chysta alebo si z teba robi dobry den

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 18
Body: 5
Bydlisko: Vsade a nikde

Neprítomný
Selar napísal:
TEesha: aspon vidis ako malo o tom vies. VEstenie ti nepovie co sa stane, len ti moze pomoct v rieseni istej otazky. Kto ta presviedca ze sa nieco stane tak to jedine sam chysta alebo si z teba robi dobry den


neviem ci mozem s tebou tak uplne suhlasit. mam skusenosti s vestenim, konkretne s vestkynou, netykali sa priamo mna ale mojich velmi blizkych ludi. urcite nepomohla vyriesit ziadne otazky, natretpala hory doly (poviem ti, ze mnoho z toho sa splnilo-takze vlastne by som tomu mala verit). nie vsetko sa da naplanovat-myslim tym to co si napisal, ze to sam chysta. takze tak

_________________
Live forever and stay young


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
JA mam skusenosti jak s vestenim/vacsinou tarot/, tak s magiou a kopou inch veci. Viem preco verim.....

Ale na komercne vestkyne sa spoliehat...grrrr...to aj ja tak viem vestit. Su ludia pri ktorych viem presne odhadnut co s nimi bude a co sa im prihodi aj celkom daleko dopredu a to veru medium niesom

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 8
Body: 5

Neprítomný
toto je jedna z mála vecí, v ktoré verím. nie slepo, ale verím, že nniečo také existuje. mám osobnú skúsenosť, aj potizívnu, aj negatívnu.. Určite sú ľudia, ktorí vedia, čo robia, no teta teodora to určite nie je.
A sama si vykladám taroty, keď potrebujem. Nedajú mi presnú odpoveď, ale navedú ma na správnu cestu


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Kšá šarlatáni Kšá... Podvodníci!!!
Aj vy... pche...mágia... 8)

Buhehe... Selar ja to vidím, že ža čaká niečo niečo veľmi dobré... Ranné vstávanie!!!
jaký som veštec? 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
haha, kto mi vyvesti? teda okrem ZRudiho.... :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
andelika napísal:
haha, kto mi vyvesti? teda okrem ZRudiho.... :lol:

čo sa nepáči??? :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
tvoje vestecke schopnosti v oblasti mojho rana....aby si to nezakrikol... :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun