HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Twoflower napísal:
Práve som v jednej knihe čítal, že ak v demokracii rastie moc ľavice, je niečo v neporiadku. Fico má dosť veľké preferencie a vo ládu sú komunisti. To tu asi všetko v poriadku nebude. Chcelo by to pevnú stredopravú vládu - nie koalíciu celého spektra. Ale to je rovnaká utópia ako všetky horespomenuté.

Citas pravicovu demagogiu a este tomu aj veris? Naopak, ja si myslim, ze ked vobec niekto voli pravicu, tak nieco nie je v poriadku. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Pravica je zlá. a stredopravá vláda? ďakujem, ja som z tej chudobnejšiej vrstvy, mňa by položila!

Inak najlepšia vláda je Cisár vládnuci na Zlatóm Tróne :P
ale nie...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nie, nie, nie!
sa vsetci mylite, najlepsie by nam vsetkym bolo pri akomsi zriadeni pri ktorom by neexistovali peniaze ani nic podobne, a kazdy by mal vsetko, a vsetko by bolo vsetkych a podobne. Proste FUNGUJUCI KOMUNIZMUS dotiahnuty do konca, a uz vobec ziadna pravicova ci strednoprava vlada, ked uz tak aspon socialne orientovana lavica!!!

8)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 07.03.2005
Príspevky: 24
Body: 5

Neprítomný
Z technického hľadiska je pravicová vláda absurdná. Veď jej ide o dobro bohatých a zdravích. Jej hlavnou výhodou je, že myslí na budúcnosť. Preto je ideálne ak sa vlády striedajú.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
ja som skor proti laviciarom - sice im ide o blaho ludu ale skor ci neskor by vdaka velkym socialnym podporam statu dotiahli stat do dlhov a co potom

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
VINCENT napísal:
Nie, nie, nie!
sa vsetci mylite, najlepsie by nam vsetkym bolo pri akomsi zriadeni pri ktorom by neexistovali peniaze ani nic podobne, a kazdy by mal vsetko, a vsetko by bolo vsetkych a podobne. Proste FUNGUJUCI KOMUNIZMUS dotiahnuty do konca, a uz vobec ziadna pravicova ci strednoprava vlada, ked uz tak aspon socialne orientovana lavica!!!

8)

Komunismus aby fungoval, potrebuje aby mali všecia rovnaké potreby a štát dosť peňazí na ich uspokojenie. Vieš kde ic vziať??? Ak áno mal by si byť prezidentom, premiérom , predsedom parlomentu a neviemčímešte v jednom!

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Linkman napísal:
ja som skor proti laviciarom - sice im ide o blaho ludu ale skor ci neskor by vdaka velkym socialnym podporam statu dotiahli stat do dlhov a co potom


mno... pokial viem USA do dlhov dotiahol bubuBush... a to je Pravičiak jak vyšitý... niezaleži na tom, aka vlada vladne, ale AKO vládne aby do dlhov štát nepriniesla 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja zastávam pravicu. Jednoducho preto, že srdcom som liberál a ľavica sľubuje ako rovnako dobra sa všetci budú mať. Ja to radšej risknem a sám za seba si šikovnosťou nahonodím milióny ako by som mal mať garantovaných pár tisíc na úkor snaživých.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
Kristepane, Flowerik, pozri si tu stranku co som ti linkol.

Tu máš výsledok:
Obrázok

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Brekeke... proste načo sú ochodníci? načo su im peniaze? ked su novy jaguar, mali b y ist do fabriky a si ho zmontovať. ak to nedokažu a nedaju nejaku PROTIHODNOTU (peniaze sux, oni NIČ nevyrabajú obchodníci, len manipulujú s už vyrobeným) tak si ho nezaslúžia 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 92
Body: 5
Bydlisko: Žilina

Neprítomný
Ku... Celá Európa je založená na silných Sociálnych výhodách, len my sa musíme opičiť po Američanoch (a pchať sa im do riti).
Ale čo, ľudia len !mlčky! stoja, zatínajú päste a nechajú sa zatĺkať do zeme...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Va'di napísal:
Ku... Celá Európa je založená na silných Sociálnych výhodách, len my sa musíme opičiť po Američanoch (a pchať sa im do riti).
Ale čo, ľudia len !mlčky! stoja, zatínajú päste a nechajú sa zatĺkať do zeme...


Ano, a pozri sa kam ta socialne orientovana Europa smeruje. Ak Francuzsko a Nemecko nezmenia svoj system orientovany na "silne socialne vyhody" tak ich caka ekonomicky kolaps.
A este maju tu drzost kritizovat reformy novych clenov EU.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Nightfall napísal:
Ano, a pozri sa kam ta socialne orientovana Europa smeruje. Ak Francuzsko a Nemecko nezmenia svoj system orientovany na "silne socialne vyhody" tak ich caka ekonomicky kolaps.
A este maju tu drzost kritizovat reformy novych clenov EU.

Jasne... hlasna truba apokalypsy... typicky americky, bludny nazor.

Radsej sa pozri, kam ide ekonomika USA... ten stat je zadlzeny do extremu, a nema sancu takto pokracovat viac ako ~20 rokov.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
A čo by si čakal keď majú taký štedrí sociálny systém že priemerný pobereteľ dávky v chudobe má dve autá a dom s bazénom.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Pekný bol ideálny systém opísaný v Moorovej Utópii, až na to že v takej totalite by som nežil rád. To už radšej tú nedokonalú Slovenskú demokraciu.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun