HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Nage: lebo niekto ako ťuťo berie furt barda, aj ked sa s nim nebavil :)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 29.07.2004
Príspevky: 119
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
A preto tento rok Nage, ako vsetci ostatni vlanajsi bardi, mala by si prestupit na remeselnika, to predsa dava zmysel....

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Olaff: Dost hlupa rada. naco ich vlastne ludom davas ?

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
ALL: Zdravim :)

VSETCI, ktori mi poslali kompletne vyplneny formular, obdrzali vcera alebo dnes kompletnu postavu. Si ju nechajte ! Neposielajte mi ju spat ! Iba si premyslite kam by ste asi dali body, a vsetko ohladom tohto vyriesime pred hrou. Pocitajte tak s 5 bodmi (kolko a ako mozte ziskat body je napisane na stranke Lesa Garoton (http://www.lesgaroton.larp.sk) v sekcii Povolania v clanku Tvorba postavy na spodku clanku).
Celu postavu vam donesieme v podobe dennika, takze si ju nemusite vytlacit.

Ak ste postavu nedostali, znamena to ze ste mi este neposlali vsetky veci, ktore som vo formulari vyzadoval. Samozrejme, mohlo sa kludne stat, ze mi to nedoslo na mail, vtedy mi to poslite znova alebo ma nejak kontaktujte a informujte.
Ak ste niektori nestihli poslat postavu do stanoveneho terminu, poslite ju kludne aj teraz :) zoberiem ju.

Ubytovanie – Ubytovanie stoji 60 sk / 1 noc / 1 osoba v stane. Hygienicke zariadenia budu k dispozicii. Zachody, umyvadla a sprchy.

Na stranke onedlho pribudne aj rozpis zbroji a body, ktore za ne hrac moze dostat.

! Ked najdete na postave nejaku chybu (okrem gramatickej :) ), nejaky bug, tak nam ihned napiste. dakujeme !

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
ALL: Na stranke pribudli aj brnenia a pocet bodov zbroje, ktore za ne mozete dostat.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun