HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir: vsak Betrayers uz vysli nie? aspon na strankach Brlohu sa uz predavaju :o :) Inak som z Dolneho Kubina + studujem v Olomouci

Way of the Warrior je biely balik nie? ja by som najradsej cierno-modry, cierno-zeleny ,pripadne monoblack :roll:


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prelease na Betrayerov je 22-23. 1., a street release je myslim 4. 2.... :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall - predavaju sa dopredu. Aby bol odbyt..:) Este ich tam v skutocnosti nemaju. Co sa tyka typov balickov a ich farby, tak momentalne sa v takej farebnej kombinacii nevyskytuju ziadne dobre PCD...


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Heh, ma tam ten uzasny 8E precon cierny, Explusion... co je sice o nicom, ale co uz... :lol:

@Nightfall: a mas aj nejaky dovod preco chces hrat nieco take?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow: no su to moje oblubene kombinacie z PC verzie :P viem, ze karty budu asi uplne ine a vsetko, ale proste si nemozem pomoct..mam rad ciernu farbu :roll:

mozte mi pripadne poradit nejake ine dobre PCD..okrem toho Way of the Warrior? :)

ja to zatial vidim na cierno-modry Fifth Dawn: Special Forces


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozriem teraz vecer co v ktorom je a poviem ti co si o nich myslim :P

EDIT: no uprimne povedane sa mi nejak velmi nepaci ziaden precon od Mirrodinu dalej... Way Of The Warrior mi pripada fakt najhratelnejsi... potom je tam este ten deck s Witnesskou (ale kvoli jednej karte by som deck nekupil)... marginalne hratelne by mohli byt hady a Broodstar affinity...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ono ten PCD sam o sebe asi nikdy nebude nejak extra hratelny nie? preto som sa aj pytal na vhodne boostre :roll:


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to zalezi od toho, co chces hrat... napriklad mne by sa na moj deck boostre nikdy kupovat neoplatilo (akurat na ziskanie materialu na vymenu).

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uz som bol z toho celeho tak zmateny, ze som si objednal prvy PCD ktory sa mi aspon trochu pacil...cierno-zeleny Kami Reborn :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten sa este celkom da. Spiriti sa budu hrat, takze je to investicia do buducna...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ked si k tomu budem chciet kupit nejake boostre, je jedno z ktorej edicie budu? Alebo su niektore lepsie ako ine?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno zalezi od toho aky deck hras, ak hras povedzme samurajov tak sa ti urcite neoplati kupovat boostre povedzme z mirrodinu, lebo tam ziadni samuraji niesu, ale ak hras artefakty tak sa ti naopak mirrodin oplati :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ta ked uz chce spiritov, tak jedine Kamigawa.

P.S. Mirrodin povazujem za najvacsiu chybu WoTC v dejinach... ta edicia nikdy nemala uzriet svetlo sveta. :x

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow - hm, tak to nieje celkom pravda, dala vzniknut novemu typu rychleho balicku - affinite. Ale nepaci sa ani mne. Az na par kariet, samozrejme. To uz Kamigawa sa mi paci viac (najme Cranial Extraction). Ale asi ani nepojdem na prelease, ani tam nikoho neposlem. Nepredvidatelny ubytok financii mi to neumoznuje. Rozumej - ukradli mi 30 000 Sk.... :evil:


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir napísal:
Silverbow - hm, tak to nieje celkom pravda, dala vzniknut novemu typu rychleho balicku - affinite. Ale nepaci sa ani mne. Az na par kariet, samozrejme. To uz Kamigawa sa mi paci viac (najme Cranial Extraction).

Raffinita je jednym z tych dovodov... plus neznasam artefakty :P

Citácia:
Ale asi ani nepojdem na prelease, ani tam nikoho neposlem. Nepredvidatelny ubytok financii mi to neumoznuje. Rozumej - ukradli mi 30 000 Sk.... :evil:

Uf, to je pekne svinstvo... a to sa im ako preboha podarilo? :? :x

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun