HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 39 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Smola, ak by sme sa s Baelarou predposlednu noc z nasich dvoch moznosti rozhodli pre PK, tak dvaja ma potvrdia za choreho.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, kto mal predpokladať, že Cerebro bude taká guta :)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vy ako mafiani ste mali dost prudku smolu, najprv vam peekay odfajcil lillu a potom, ked si otocil cerebra, az ma pri srdci zabolelo

cele to bolo akosi privelmi o nahode, ja som to prekombinoval :(

co sa tyka tych siedmych dni, preco mate pocit, ze to bolo vela? limit sa dosiahol len prvy den a vtedy sa to dokonca este muselo natiahnut - vsetky ostatne dni skoncili v poriadnom predstihu

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna zabolelo tiez :P , no nevadi, treba sa pozerat na vsetko z tej svetlejsej stranky, Silver mi plati vecer v krcme :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, shit happens. :lol:

Ale aspon sme vyhrali a podarilo sa mi samodiagnostikovat :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keby bolo viac hráčov, tak by to bolo možno ok, ale ako som hovorila, keď sa na to skúsim pozrieť zvonku (akože nie som mafián), tak sa mi vidí, že už bol každý vyprofilovaný, resp. väčšina. Preto ďalšie dni boli kratšie, nebolo treba toľko premýšľať - lebo už všetko vedeli, jediné, čo mohlo zmeniť názor bolo niečo, čo sa stalo v noci - ako v tretí deň.

Keby bolo viac hráčov, urobil by sa možno v prvý deň väčší chaos, ale aj tak...možno 4 dni by stačili.

Okrem toho to berie time-stress, ktorý, myslím si, môže prispieť k náboju...možno nie.

Ale tá neistota hráčov, to bolo super :) Zdraví nevedeli, čo robia chorí, chorí nevedeli, čo robia oni sami...pekné, veľmi pekné :)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono inak ale zase nebolo to az take jednoznacne, ako to vyzelo.

Aby som nacrtol povodny Plan:

- taky dlhy den bol nastaveny preto, aby mali chori naozaj sancu sa skonsolidovat, lebo mali de facto len dve sance na omyl (ak by sa pomylili tri krat, hra sa dostane do stavu 3:3 a to by bol zrejme game over)
- tu u nas keby peekay nebol nestastne-stastne zabil Lillu, zdravi by to dost mozno vyhrali, lebo hra by sa dostala do stavu 4:3 a to by bolo este velmi, velmi zaujimave
- podla mna chybu spravila Baelara v tom, ze vyrukovala ako lekar a oznacila sa za zdravu (pozorni citatelia prveho postu prveho dna ju mohli obesit priamo vtedy a tam, lebo ja som o tom, ze zdravy lekar je na strane chorych, nenapisal ani slovko - napisal som len, ze clovek s lekarskym vzdelanim je na ich strane - a to bola tiez loz)

Cize tak. Povodne sa neratalo s tym, ze to bude velmi dlha hra co do poctu noci, skor sa ratalo s tym, ze budu trvat dlhsie dni. Bohuzial, nie kazdy sa uplne chytil, niektori konali trochu nezmyselne (ked mi majo prvu noc napisal, ze nerobi nic, skoro som spadol zo stolicky) a tak sa to trochu schaosilo.

Ale urcite by som to nabuduce vymyslel trochu inak, takto to asi bolo naozaj trochu prehnane.

Ech.

Snad nabuduce. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
(ked mi majo prvu noc napisal, ze nerobi nic, skoro som spadol zo stolicky)
to si viem celkom zivo predstavit a najviac ma pobavilo, ekd podobnym stylom hraval paladina :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuž - risk sa vyplatil a neobesili ma :) Na pozorné čítanie sa zjavne spoliehať nedá, ja som nechápala prečo ma posledný deň nešli obesiť okamžite, po tom mojom poste v tretí deň, už som musela byť úplne jasná.

Napísal si, že človek s lekárskym vzdelaním je na strane chorých, čo mi hralo do karát, lebo tam boli dve pravidlá, ktoré sa dali z môjho pohľadu zamieňať - že sú traja nepriatelia, a že "lekár" je na strane chorých. A keďže cieľom hry je prežiť...

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gratulujem vitazom. Bolo to dobre.
Annun napísal:
ked mi majo prvu noc napisal, ze nerobi nic, skoro som spadol zo stolicky
To ma tesi :lol:
Ked som si cital ten popis, tak je naozaj haluz ze Kleriker otocil Cerebra :lol:

Podla mna to bolo dobre. Aj ked musim sa priznat, ze v podstate celu hru som nemal sajnu kto je kto.
Stacilo by upravit v tej hre par malickosti a bola by super. Dost skoda ze posledne dni boli take kratke.
Co sa tyka dlzky dna, mne to nevadilo, clovej si aspon mohol vsetko dobre rozmysliet. mozno by sa to mohlo skratit na 6 dni alebo ostat tak.
Este raz sa ospravedlnujem ze som porusil pravidla. Zle som to pochopil. Zmiatlo ma aj to vysvetlenie od Teba Annun pred zacatim hry, na ktore som sa Ta pytal.
Peekay, Ty si tiez nevedel ze sa nemozu pisat pm-ky? (Cerebro, mozno si ma mal upozornit, ze porusujem pravidla)


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
(Cerebro, mozno si ma mal upozornit, ze porusujem pravidla)
a z kade som mal vediet, ze Ty to povolene nemas? :-Dzatial tusim bolo standardne f mafiiach, ze komunikacia je zakazana, pokial nie je dovolena... co ked si ju mal prave Tydovolenu (zatial co ja som ju nemal)? :-)
ale myslim,ze nie tento bod Ti ludia vycitaju ;)

editnute koli klerikeroze

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Po. 19. Máj 2008, 23:15, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kecas, ak by tak bolo, odpovedal by si :P

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a mne sa to velmi pacilo.. aj dlzka dna mi vyhovovala, kedze som pracujuci clovek a caz den sa moc ku kompu nedostanem... ale Peekay ma nastval... povedal si ze preveris maja... klamar jeden :lol:

ale myslim, ze viac hracov by nebolo na skodu... a ece annunko, ak nechces padat zo stolicky nabuduce, daj si do pravidiel, ze chory ti nemoze napisat, ze nic nerobi, pokial to nema v popise ako napr. cerebro :wink:

a hura na JuK-inu mafiu :)

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ehm, ja som annunovi pisal len ked som siel preverovat... :-) v dni, ked som nemal schopnost vysetrovat som ho ignoroval... :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak, za prve, velmi ma znechutil pristup niektorich hracov, a velmi si premyslim ci vobec budem mat zaujem hrat mafiju, ak oni budu hrat tiez...
Za druhe, myslim ze ten blud o mojej malej aktivite bol doslova bludom, .... clovek nema sancu hrat, ak mu tu sancu svojimi predsudkami ostatny nedaju!
Nemienim to dalej rozpytvavat, na tuto temu som skoncil... dakujem, a na zaver este nieco.... "Dakujem, znechutili ste mi mafiu, na velmi dlho, ste fakt zlaty" ... (cest vynimkam, dakujem tymto aj tym, co do mna nerypali...)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 39 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun