HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalšia
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Weerty: Ak sa da neobvinit nikoho sposobom "vina:nikto", tak potom nevidim tvoje hlasovanie za mna vobec ako "rozdelenie hlasov aby nikto neutrpel".
Taktiez som nepochopil tvoj post obranujuci Jura...Co ak chce byt podozrievany? wtf? K comu by to bolo dobre? V tomto celkom suhlasim s martym.

Inymi slovami, ty tiez podla mna nehras extra cistu hru :wink:


Nedá sa obviniť nikoho... bohužial.. ináč by som to už dávno spravil...

Nehrám čistú hru? Len je mi divné čo sa všetci navážame do Jura, keď vlastne okrem zelenej nič "zlé" nespravil... a považujem všetkých, čo sú proti nemu za systemákov...


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Quicky napísal:
Weerty: Ak sa da neobvinit nikoho sposobom "vina:nikto", tak potom nevidim tvoje hlasovanie za mna vobec ako "rozdelenie hlasov aby nikto neutrpel".
Taktiez som nepochopil tvoj post obranujuci Jura...Co ak chce byt podozrievany? wtf? K comu by to bolo dobre? V tomto celkom suhlasim s martym.

Inymi slovami, ty tiez podla mna nehras extra cistu hru :wink:


Nedá sa obviniť nikoho... bohužial.. ináč by som to už dávno spravil...

Nehrám čistú hru? Len je mi divné čo sa všetci navážame do Jura, keď vlastne okrem zelenej nič "zlé" nespravil... a považujem všetkých, čo sú proti nemu za systemákov...


Prosim? Cital si co prave napisala Juki? obvinit nikoho sa da. Juro mi je podozrivy hlavne tym ze zhana hackerov. Jedine moje voditko je toto a kedze v prvy den sa toho vela zistit neda, tak som sa toho chytil. Potom som chcel obvinenie zrusit, ale po tom ako ste sa na mna ty a alef vrhli to zrejme nespravim.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nevina: Quicky
Vina: Nik, Nič, Nikto


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
rekapitulácia obvinených
cerebro : 1
dead boss: 1
alef0: 0
marty: 3
patria : 1
juro: 3
quicky: 1

juro, weerty hlasovali za nikoho
Juki je to dobre???

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Musím podotknúť, že to vyzerá veľmi zaujímavo... A som zvedavý, ako to celé dopadne...


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedže GM ma upozornil že som ešte nehlasovala a musím
vina Quicky

idem do obchodu , tak zatím

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale to je potom 13 hlasov. alebo si sa pomylila pri poctoch v rekapitulacii

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aby ste to mali ľahšie -
nevina: Juro
vina: nikto


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
aby ste to mali ľahšie -
nevina: Juro
vina: nikto


myslím že tvoj hlas sa už počítať nebude deň bol predĺžený len do 17.00 takže neskoro

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nevidim zhrnutie GM tak ratam s tym ze hodiny sa zastavili na 23:59:59:99 a este stale sa hra a tak sa k tomu skusim vyjadrit... mam dva hlasy cize myslim ze to mozem rozhodnut a ked si mam vybrat medzi Juro vs ,.marty lebo ak je posledne scitanie hlasov pravdive tak nikto iny uz umriet nemoze tak
nevina: Patria
vina: Juro

i ked aj tak si myslim ze Patria si zasluzi zomriet za to ako hra,ze jej posty musim polhodinu desifrovat a tak dalej ...no a Juro ...podla mna zivot obcana je dost nebezpecny ked je na slobode vela mafianov systemakov lebo je vacsia sanca skoncit s gulkov v zadku takze ja vobec nesuhlasim s tym ze nechat zit vsetkych celu hru je dobry napad... je to prvy den.. .v ideanom pripade v noci mafia zabije systemaka sytemaci mafiana plus mi zabijeme jedneho z nich cim sa sanca na skoncenie s kyanidom v kave redukuje... cize mi z toho bud vychadza ze .marty je tvoj spolu mafian a preto sa snazis nahodne presvedcit ludi aby nikoho nezabili ...alebo co je viac pravdepodobne bojis sa ze zomries ty (co sa asi boji kazdy) ale ty mas tiez vela hlasov....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak sa ešte dá teda... tak :

Nevina: nikto
Vina: .Marty.


-dúfam že je to riešením všetkých problémov-že nik neskončí za mrežami hneď v prvý deň len kvôli vašim "spoľahlivým" inštinktom... Fakt.. Ešte nemôže byť nikto presvedčený o tom, že je niekto niečo.. mala pravdepodobnosť...
+++
Morti napísal:
....mam dva hlasy cize myslim ze to mozem rozhodnut....


Ty čo dávaš? Aj mne to Juk-i postla, ale myslím že je to len také.. malé nič, ako keď sa niečo len také malé nič práve vypušťa z Fukušimi priamo do Pacifiku .... však čo ryby budú mať tri oči, japonský umelci (teda to čo z nich ostalo) sa s tým naučia žiť... Každý Koi, ktorý bol kedy vytetovaný sa bude musieť prerábať.. sorry .. :lol:

EDIT:
Kód:
[b][/b]
;)


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
nevidim zhrnutie GM tak ratam s tym ze hodiny sa zastavili na 23:59:59:99 a este stale sa hra a tak sa k tomu skusim vyjadrit... mam dva hlasy cize myslim ze to mozem rozhodnut a ked si mam vybrat medzi Juro vs ,.marty lebo ak je posledne scitanie hlasov pravdive tak nikto iny uz umriet nemoze tak
nevina: Patria
vina: Juro

i ked aj tak si myslim ze Patria si zasluzi zomriet za to ako hra,ze jej posty musim polhodinu desifrovat a tak dalej ...no a Juro ...podla mna zivot obcana je dost nebezpecny ked je na slobode vela mafianov systemakov lebo je vacsia sanca skoncit s gulkov v zadku takze ja vobec nesuhlasim s tym ze nechat zit vsetkych celu hru je dobry napad... je to prvy den.. .v ideanom pripade v noci mafia zabije systemaka sytemaci mafiana plus mi zabijeme jedneho z nich cim sa sanca na skoncenie s kyanidom v kave redukuje... cize mi z toho bud vychadza ze .marty je tvoj spolu mafian a preto sa snazis nahodne presvedcit ludi aby nikoho nezabili ...alebo co je viac pravdepodobne bojis sa ze zomries ty (co sa asi boji kazdy) ale ty mas tiez vela hlasov....


Ako vidím veľmi ti ležím v žalúdku ale ešte stále si mi neodpovedal na moje pozvanie na nákup, nech ťa lepšie spoznám. Vyhýbaš sa tomu zámerne zrejme pretožr ťa pozývam už tretí krát. ale kedže už deň skončil tak som zvedavá na tvoje vysvetlenie na ďalší deň ak sa tu zídeme obaja.

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to Weerty : ešte napíš pár vecí, čo ti JuK-i postla, a budeme mať dnešnú obeť aj bez kohokoľvek spoľahlivých inštinktov.

to all: všímajte si tieto rýchlo rýchlo hlasovačky na záver. vedia celkom prezradiť, kto na tom ako je.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
to Weerty : ešte napíš pár vecí, čo ti JuK-i postla, a budeme mať dnešnú obeť aj bez kohokoľvek spoľahlivých inštinktov.

to all: všímajte si tieto rýchlo rýchlo hlasovačky na záver. vedia celkom prezradiť, kto na tom ako je.


Mal som ja niečo s Jurom? Nie... Len nechcem aby sme vďaka tým našim inštinktom prišli o hráča- o ktorom sa môže ukázať, že bojuje na vašej strane ... Nikdy nevieš...


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jezis suloziaci Kristusa...kde je ta JuK-i nech ten den uz konecne uzavrie...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun