HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nevina: Weerty
vina: alef0
dôvod - viď môj predch.príspevok, uniesol ma..


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro, ale zrovna alef, čo predtým najviac do seba rúbali. No stále to nie je nič, na čom by som chcel a mohol založiť obvinenie


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre, takže chceme niekoho odsúdiť aj keď sme o jedného hráča dnes prišli?
Ak áno, tak koho?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
práve riešim túto otázku


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
nevina: Weerty
vina: alef0
dôvod - viď môj predch.príspevok, uniesol ma..

cakaj... to ze bol pri odvadzani Teba do cely swath tedder (inac dobry nos mas) podla Teba automaticky znamena, ze je swath tedder systemak? jeden logicky krok mi tu niekde unika
navyse si pisal o pachu po drogach... nepsajali sa nahodou drogy prave s Jurom a nie s Alefom?
Juro napísal:
*natiahne si lajnu*

DROGY NEPREDAVAM CO VAM DRBE SAK TO JE SKODA. ale vykupujem. STALE PLATI TEN MEFEDRON
i'm bi-winning
a ano, stale plati ten underage job. Weerty, tak mas pod 18 ci ne? Ked vravis ze mozno nemas len si "obdareny", ci to sa mi len zda?
a taxikar? :D nech zdvihne ruku ten kto chce ist so mnou na "jazdu" :P

a ze co je alef0? :)
alef0 je swath tedder

ako to ze je alef swath tedder je zalozene prave na jurovom slove... s tym, ze z toho tvojho popisu mam skor pocit, ze Ta zbalil fetak a pritom imo alef a drogy nemaju nic spolocne... aspon ja mam ten pocit
EDIT: proste na to, aby som bol za Teba, by som musel prijat predpoklady: neklames
Juro neklame
zbalil Ta systemak, nie policajt, co mi nesedi
si v base, nie? ci si uz pletiem kto je v base a kto nie? ak neni si v base, kde vlastne si?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Pi. 15. Apr 2011, 0:10, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Prepadove komando policie vtrhlo dnes par hodin po obede do miestneho arboreta. Zabezpecili oblast a nasledne po nich do uzavretej zony nabehli ludia v ochrannych skafandroch z organizacie pre kontrpolu nebezpecnych chorob. Nas reporter zdialky sledoval ako odvazaju zurivo sa metajucu blondynu.
Sef policie sa vyjadril ze patria bola zadrzana z dovodu mozneho infikovania smrtelnej a neskutocne nakazlivej demencie a preto bude zadrziavanu po minimalnu dobu 24 hodin



marty mas pravo len na jeden prispevok

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
nevina: Weerty
vina: alef0
dôvod - viď môj predch.príspevok, uniesol ma..


tvoj predosly prispevok tvrdi toto:
marty vcera napísal:
čo sa týka mňa a môjho uväznenia, netuším čo sa stalo, zobudili ma výkriky a hlasy a mňa spätaného, s kuklou na hôave odvádzali z domu do cely.. nič som cez ňu nevidel, len obrysy postáv, ale jedna ma zaujala - bol to skôr pach ako zrak čo mi ho prezradilo, smrdel po drogách.. Som presvedčený že biely prášok k mŕtvole tam podhodil práve on, nikto iný to byť nemohol, ja som tvrdo spal, plný istoty že slušnému občanovi sa v meste po ktorom patrolujú policajti, nemôže nič stát.. Ale mýlil som sa, pohodili tam biely prášok a narafičili to na mňa, potrebovali sa zbaviť hlasu ľudu, ktorý by ich ochránil pred zlobov a bezprávim okolitého sveta, kde je ich dvakrát viac ako nás..A kto bol ten koho som zacítil pri mojom zatýkaní? bol to swath tedder :(

tiež som presvedčený že sa riadne skompromitoval (možno bandwagon, možno vlastný rozum :) ), preto - vina: Weerty


mam deja vu.

argument bielym praskom som uz pocul od Patrie vcera a pytal som sa jej, akymi logickymi skratmi usudila "trafikant => mariska => biely prasok", ked s mariskou nemam vobec nic spolocne (to skor Juro to spominal ako konzument) a biely prasok je uz take wtf, ze to ani komentovat neviem.

je to komicke o to viac, ze v svojom predoslom poste po tirade s praskom rovno povies, ze po dedukcii vinis Weertyho? a teraz zrazu ja?

nedaval si si ten prasok biely ty, a odisla ti kratkodoba pamat?

alebo si mafian a nevies co pises?

alebo si patriin brat?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
este som zabudol:

Täysikuu napísal:
alef, prečo keď sme sa zhodli na Weertym, si chcel aby sa hneď ukončil deň


lebo take su pravidla, nie? bolo nas pat z deviatich hracov s jasnym rozhodnutim. (den sa konci, ak nadpolovicna vacsina, yadda yadda)

samozrejme, ze to mozes brat ako zamerne nahananie obete, ale ked sa vacsina zhodne a v tomto pripade JASNE vidi, ze weerty nie je s kostolnym poriadkom, tak predpokladam, ze to nik nebude challengeovat.

ja byt mafian, tak mi kazde natahovanie dna vyhovuje, lebo mozem na poslednu chvilu odvratit a bandwagonovat nevinneho, nom nom, dve smrti za 30 minut, vsak .marty.?

weerty marty patria
to je jedna mafia

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
edit: I am 205 (chinese)..


Naposledy upravil .marty. dňa So. 16. Apr 2011, 10:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prepacte ja som dnes az do desiatej vecer nebol doma... ale chvalim alef0a za rym :D taktiez tu bol este nejaky lol moment ale to si uz znepamatam ...jaj
JuK-i napísal:
Citácia:
Prepadove komando policie vtrhlo dnes par hodin po obede do miestneho arboreta. Zabezpecili oblast a nasledne po nich do uzavretej zony nabehli ludia v ochrannych skafandroch z organizacie pre kontrpolu nebezpecnych chorob. Nas reporter zdialky sledoval ako odvazaju zurivo sa metajucu blondynu.
Sef policie sa vyjadril ze patria bola zadrzana z dovodu mozneho infikovania smrtelnej a neskutocne nakazlivej demencie a preto bude zadrziavanu po minimalnu dobu 24 hodin



marty mas pravo len na jeden prispevok
uplne vynikajuce :D ja z toho nemozem...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zmätok. Čo sa stalo Patrii?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja Ta neobvinujem marty, len vravim,ze z tych veci, ktore si pisal mi nevychadza rovnica sweeder (ci jak sa to pise)+tvoje zbalenie+jurova vypoved= alef je systemak :) o tvojej vine ci nevine nemam moznost uz rozhodovat, aj kebyze chcem, druhykrat Ta do basy uz nedostanem :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A od zlosti neviem co povedat .... ale kedze ste mi tak pekne viacery nie len ty dvaja ale viacery super vylepsili naladu , rozhodla som sa potrestat vsetkych , za dnesny den sa nebudu davat hlasy naviac za prispevky
tiez je toto posledne varovanie pre tych co robili co nemali oni vedia , pre tych co maju nutkania vravim aj ja potom jedno budem mat a pre tych co nevedia citat ..... len jedno meno len jedno meno len jedno meno len jedno LEN JEDNO MENO! , a po 14 x precitajte si pravidla prosim .....


tiez pripominam tym co mi maju poslat pmky ze sa prudko blizi vecer tak chcem postu pred skoncenim dna nech bimbo zas nema vela prace len pretoze sa flakate

marty rozumies jednemu prispevku za den alebo tie tak si [vymazané] zmaz

howg



btw: to co som mala urobit mozno urobim v noci ked vam nebudem mat chut vypichovat ocicka

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie mas pravo len jeden prispevok a v ktorom mozes a nemusis hlasovat a uz ma neser pretoze keby mozem tak ta dam do basy znovu

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
stav:
weerty = mrtvy .... obet psychotickeho pocasia
patria = basa na 24 hodin , plus obet psychotickeho zabijaka ak sa to este raz zopakuje aj ked stale som nepocula prepac tak mozno ti pomoze aj samotka
dalsi odsudeny = nikto .... vasa smola

Citácia:
Ako sme uz dnes na obed hlasili mesto otriasla smrt dalsieho mladeho cloveka ( poznamka GM. niesom ista) Bol nim Nick Carter chlap v najlepsich rokoch. Vo svojich kratkych 28 stihol byt uz 2x rozvedeny. Zil sam na zapade mesta ktore sme spolu s jeho exmanzelkmy nastivili. Obe zeny zaplakali ked si vsimli ze stale vlastnil obycajny hnedy sedan, no ked sme v jeho byte nasli cely pradelnik plny penazi rozplakali sa este viac. Je to velmi smutne ked dve zeny pridu o milovanu bytost. Dozvedeli sme sa Nick miloval batmana co sudime z mnozstva komixov ukrytych pod jeho postelov , miloval vodne polo a stale sa snazil zdokonalovat co sudime z mnozstva prirucie "Ako zapnut pocitac ..... rychlo a jednoducho"

Rozlucka sa uskutocny dnes v noci v astronomickom parku kde budu jeho spalene ostatky vystrelene do vesmiru.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun