HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 418 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Ďalšia
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj to huntovanie na mojho maga sralo aj mna, potom som dal fighterovi threaten a odvtedy idu vsetci nanho (konecne), teda aspon dokedy nezacnem davat nejake massove kuzla, btw, aj ja som to dal na easy, ale az potom neskor bo ma hrozne irituje ked musim robit nejake primitivne boje na 10 krat, .len preto ze nemam zadny injury kit a vzdy mi sundaju maga lebo je tam 10 ranged nejakych kktov...

a hram elf maga, humanov mam dost v realnom zivote

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
(possible spoilers)

Je pravda ze boje su obcas ovela narocnejsie ako sme zvyknuti z inych hier, ono teraz aj vysiel prvy patch ktory znizuje obtiaznost. Ale mne to tak celkom vyhovuje, viete aky je to pocit satisfakcie ked prezijete ambush ked na kazdeho z vasich su dvaja hurlockovia? :lol:

Pes je ubercool, zatial moj oblubeny companion. Jeho (conversational bark) a (whine!) su super :ikonka19:

Inac ma ale trochu sklamala arkadovitost a priznam sa obcas sa nevyhnem pocitu ze to je len lepsi Mass Effect vo fantasy kabate. Taktiez vytknem malo subquestov zatial, v obdobi pred bitkou som nasiel mozno 2? Teraz v prvom meste po bitke tiez mozno nejake 2-3?

Videosekvencie su super, pribeh zatial neotrepany, zaujimave zvraty. Dabing postav by obcas mohol byt priznacnejsi, ono ked taham z bartendera rumours a on mi rovnakym tonom povie ze Loghain si uzurpuje tron a ze Calin (ci jak sa vola kral) nebol pravy syn, ale pravy nastupnik tronu je zavrety v hrade a je krmeny kolacmi aby bol spokojny... trochu monotonne to je. :)

7.5/10

BTW: Ogra vo vezi som dal na normal. I own :lol: Vyuzil som paralyze kuzlo toho maga co sa ku vam prida kym ste vo vezi. Par sekund je paralyzovany to som mu mozno tretinu zivota stiahol, potom som pouzil dvakrat howl od psika, raz resistol raz ho to stunnlo, to je dalsia tretina a potom uz som ho uz umlatil (aj ked poslo dost liecivych masticiek).

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ogra vo vezi som dal na normal. I own Vyuzil som paralyze kuzlo toho maga co sa ku vam prida kym ste vo vezi. Par sekund je paralyzovany to som mu mozno tretinu zivota stiahol, potom som pouzil dvakrat howl od psika, raz resistol raz ho to stunnlo, to je dalsia tretina a potom uz som ho uz umlatil (aj ked poslo dost liecivych masticiek).


neviem ja som ho dal tiez na prvy krat na normal a moc problem mi nerobil, stacilo nanho nasypat vsetky kuzla zaradom co som mal a trocha microvat s tymi fightermi a hotovo, ale zase neviem ako by som to riesil bez toho maga

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak ja som te kuzla nepoznal ani :D
inak nejaky manual nemate niekto?

a dal som si easy, v elfskych ruinach ma nebavil reload ...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bat)R(flaj napísal:
Citácia:
Ogra vo vezi som dal na normal. I own Vyuzil som paralyze kuzlo toho maga co sa ku vam prida kym ste vo vezi. Par sekund je paralyzovany to som mu mozno tretinu zivota stiahol, potom som pouzil dvakrat howl od psika, raz resistol raz ho to stunnlo, to je dalsia tretina a potom uz som ho uz umlatil (aj ked poslo dost liecivych masticiek).


neviem ja som ho dal tiez na prvy krat na normal a moc problem mi nerobil, stacilo nanho nasypat vsetky kuzla zaradom co som mal a trocha microvat s tymi fightermi a hotovo, ale zase neviem ako by som to riesil bez toho maga



Prave som ho dal na normal. Aky mag ov vezi? :D Anyway sice na stvrty krat ale padol a kazdy v parte okrem mna sa musel liecit iba raz. To teda pri tych subojoch nizsie vo vezi mi viacej ulietal dekel.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alistar approves (+4) :D Tusim zacnem vyrabat motivated posters :obocie:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
BTW ako narabate s peniazmi? Mam dokoncenych (podla statistik) 9% hry a mam nejakych 11 goldov. Nie je to malo? Normalne sa bojim aj nakupit lepsiu vybavu pre partu lebo brnenia su dost drahe a sa obavam ze vyjdem z mesta a najdem to iste co som kupil...

BTW: Will, neviem ci aj za maga ale za warriora ked ides do Tower of Ishal tak sa k tebe pred vchodom prida mage of the circle a bude ta sprevadzat az kym ju nevycistis.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
BTW: Ogra vo vezi som dal na normal. I own :lol: Vyuzil som paralyze kuzlo toho maga co sa ku vam prida kym ste vo vezi. Par sekund je paralyzovany to som mu mozno tretinu zivota stiahol, potom som pouzil dvakrat howl od psika, raz resistol raz ho to stunnlo, to je dalsia tretina a potom uz som ho uz umlatil (aj ked poslo dost liecivych masticiek).

Aj mne sa ho raz podarilo stunnut, dal som mu tretinu zivota dole a potom ma bastard rozcupoval. Enem neni kazdy human co ma psa uz vtedy (ako elf som psa dostal az po Morrigan).

Inak ten limit 3 companions je vtip? :( (mam 5 na vyber, momentalne mi ten giant a pes sedia mimo)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon> myslel som si, za maga su tam dvaja bojovnici.

Silver> ja som psa odmietol a tiez sa teraz ku mne tak ci tak pridal po odchode s Morrigan. Toho Trolla sme styria proste ubashovali. Teda traja bashovali ja som kuzlil :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Saimon napísal:
BTW: Ogra vo vezi som dal na normal. I own :lol: Vyuzil som paralyze kuzlo toho maga co sa ku vam prida kym ste vo vezi. Par sekund je paralyzovany to som mu mozno tretinu zivota stiahol, potom som pouzil dvakrat howl od psika, raz resistol raz ho to stunnlo, to je dalsia tretina a potom uz som ho uz umlatil (aj ked poslo dost liecivych masticiek).

Aj mne sa ho raz podarilo stunnut, dal som mu tretinu zivota dole a potom ma bastard rozcupoval. Enem neni kazdy human co ma psa uz vtedy (ako elf som psa dostal az po Morrigan).

Inak ten limi 3 companions je vtip? :( (mam 5 na vyber, momentalne mi ten giant a pes sedia mimo)


No tak to neviem ako za ine postavy ja mastim zatim za human warriora a ten ma psa uz od takej piatej minuty (s vynimkami of course). Este som toho ogra (a asi aj dalsich ked stretnem) riesil tak, ze sa zameral na mojho spellacstera tak s nim som utekal, kuzlo, a zase utekal, ono ked sa k vam ogre dostane blizsie tak trochu spomali a to da cas vasim companionom ho rezat.

Zatial to bol vsak najtazsi fight v hre, este nepocitam jeden co tam bol v Kocari Wildlands ten hurlock emissary na moste a na vas hadzal firebally, pred mostom na vas vyskocili gonlock rogues a za mostom asi 5 s lukmi. Ale tam som este nepouzival ziadnu taktiku iba som skocil a rezal a neprepinal sa na companionov.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
@Will: Ale ty si mag ako maslomucha, asi to je kusok ine ako s fighterom, neviem.

@Saimon: fighty su tazke vseobecne, ale akurat som ja debil konecne zistil, ze postavy sa nedaju zabit kym aspon jedna prezije. :ikonka09:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
@Saimon: fighty su tazke vseobecne, ale akurat som ja debil konecne zistil, ze postavy sa nedaju zabit kym aspon jedna prezije. :ikonka09:


Hej ja tiez ked mi padla hlavna postava som myslel ze pride nejake outro you fail a hned som loadoval ale ked mi raz sundali Joryho este v Kocari tak som si povedal ten chybat nebude a dyg on vstal :D akurat pozor, lebo maju injuries ked ich sundaju v boji a treba pouzit injury kit aby si sa ich zbavil. To raz som si vsimol az po polhodine ze ma nejaky crushed limb postava spomalenu rychlost utoku.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jj to viem. Inak to je len u mna alebo je Allastair strasny fail v boji? Pako by mal byt tank ale furt dostava na budku, neviem ci nevymenim za gianta or STH.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Jj to viem. Inak to je len u mna alebo je Allastair strasny fail v boji? Pako by mal byt tank ale furt dostava na budku, neviem ci nevymenim za gianta or STH.


Treba ho usmernovat alebo nechat prepnuteho na aggressive, teraz sa mi uz drzi.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
akoze dejove zvraty su jedny z najlepsich v hrach co som kedy zazil
prave mi skoro padla sanka. sice z [vymazané], ale padla :)
postavy + dej = FTW!
aaa mam pocit, ze citam nejaku dobru fucktazy

ono to je aj knizka? i ked... ta bude shit i pressume

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 418 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun