HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 91 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Najlepsie sa citite ako:
Alien 38%  38%  [ 6 ]
Marine 38%  38%  [ 6 ]
Predator 25%  25%  [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 16
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zijuca legenda a presne to co si predstavite pod tymto nazvom (na rozdiel od sucheho filmu). Prvy aj druhy diel vas privedie na pokraj nervoveho zrutenia a pohyb po stene uz nikdy pre vas nebude iba neskodny pavucik.

Zaroven sa v oboch dieloch vyskytuje nanajvys zabavny a originalny multiplayer v ktorom sa odohravaju doslova filmove sceny.

Ktoru postavu mate najradsej, za koho ste sa najviac bali, ako sa vam pacil pribeh a preco este nevysla trojka :D ?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
za marinaka hrat je velmi zvlastny pocit,   len ked mam chut  , citim ze treba vymenit spodky, , nemam rad pipajuce pristroje a radary, obzeram, sa po stenach a povazujem plamenomet za vynalez storocia a kokcem, a nenavidim tmu a rychle veci

predator ma chytil  len v single playeri v multi uz to nebolo ono, hoci predatora mam fluffovo mimoriadne rad herne v multaku je taky cajovy, a najzabavnejsia hra je za aliena, drona a runnera

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jednoznačne som sa najviac bál ako Mariňak... a ja stale najradšej hram za ludi, čiže... mariňak najlepší... plus rifla mňamiky mňam...

jednotka sa mi zdala viac strašidelnejšia (tam som sa bal aj za predatora) aj tažšia...
dvojka už bola nejkako lahšia, ale viac sa vyhrali s okolím, prostredím (ked si v zamknutej miestnosti a cez ventilačku sa prerážaju hakoši.. ehm alieni:) )

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v dvojke v singli sa mi strasne pacila hra za aliena, to bolo proste perfektne, ako rpgcko cisty roleplay, ked som sa musel krmit aby som narastol, ako keby som choval svoje babatko

btw prvy krat som sa posral v deme avp 1  za predatora to nechcem uz nikdy zazit

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano plamenomet je naozaj to najlepsie co buducnost ponuka :D :flame:
Zaroven som sa vzdy strhol ked zapipali za mnou zatvarajuce sa dvere - to vyzera ako keby boli pol metra za mnou dvaja - proste som sa vzdy otocil.

Dvojka bola cela viac RP a mozno aj viac filmova hlavne koli fungovaniu hudby. Ked zacal ahrat hudba bolo jasne, ze je zle :P  Vychytavka s face huggerom a celym vyvojovym cyklom Aliena je uzasna. Rovnako funguje aj v MP kde sa da tento  cyklus zapnut a forma Aliena potom zavisi od toho koho hrac facehuggne :twisted:

Taktiez sa mi v dvojke velmi pacilo ako vsetky tri casti zlozili dokopy jeden pribeh a hrac tak niekolko krat stretol "sam seba".

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Taktiez sa mi v dvojke velmi pacilo ako vsetky tri casti zlozili dokopy jeden pribeh a hrac tak niekolko krat stretol "sam seba".


perfektna dokonala , ten scenar bol uzasny, aj prave kvoli tomu tu hru milujem, ked vrieskam jak male decko a skacem zo stolicky ze eheh to som ja, alebo jeeeee on ma  oslobodil to je faaajn a pod., za vsetky scena v hybernacnej komore s predatorom

inak aj pribeh bol uzasne spracovany a posuval hru tak dokonale dopredu , ze som obcas len ziral s otvorenou hubou
weyland yutani!

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2006
Príspevky: 196
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z hladiska atmosfery a herneho zazitku je pre mna tesne pred ST: Voyager Elite Force 1 a 2.

_________________
Bags, nothing is ever easy....


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som AvP nehral ani jedno-zatim aj ked ma to pokusa uz odftedy co vysla 1ka

dovod - ja hram hry na to abych si oddychol, nie abych znervacil/ dostal infarkt/ robil sam sebe zle/ etc.

ehm

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus> odmenou za nervacenie je pohlad na horiacich, dokusanych a o stenu prispendlenych nepriatelov  :flame:  :ikonka45:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alien 4ever!

V dvojke som obľuboval v MP Runnera, to je vyslovene one-hit killer  :)

A síce som sa pritom neposral, ale stalo sa mi niekoľkokrát, že som s výkrikom zletel aj so stoličkou na zem a natlkol si šišku.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no a k tej hudbe/ zvukom

to by bol mensi problem sa potom asi podla toho orientovat, kedze ja si pri hrani hry pustim nieco vo WMPlayeri a pocuvam to (a nie nejak potichu - ehm) :roll:

Will:
+ nervy v kybly a pod. ? nie neprosim, mala odmena :P

ale zas ste ma navnadili na tu hru/y - aspon si to skusit, taze torr........

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris> Iste, ze sa neposral asi nikto z nas (dufam) :ikonka55:  ale nie raz ma myklo tak, ze som sa odviezol na kresle dozadu pustiac klavesnicu aj mys. Pripadne som si klavesnicu a mys skoro zhodil zo stola a spanikaril. Nasledne som vystrielal vsetku dovtedy usetrenu municiu :lol:

Horus> to nerob, prichadzas o veeeeeeela kvalitnej hudby a polku atmosfery. Ked sa hram bez zvuku tak sa skoro vobec nebojim zatial co ked hram so zvukom skacem na najmensi ruch.

Vlastny playlist ma dostane do varu a je to super trebars pri CSku ale pri single nechavam vyzniet celu atmosferu hry

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Ked sa hram bez zvuku tak sa skoro vobec nebojim zatial co ked hram so zvukom skacem na najmensi ruch.


pip ...... piip ...... piiip ...... pip, pip ... pip, pip ... pip, pip .. piiip, piiiip, piiiip, piiiip, piiiip *dead*

Tak to asi vyzeralo keď sa hrajú dueli alien vs marine v temných MP mapách v dvojke, z pohľadu marine  :)

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pre mna bola dvojka absolutne sklamanie, ach, nakolko jednotka je jedna z mojich najoblubenejsich hier. Niet nad Tyrargo na najtazsej obtiaznosti, ziadne savy, hehe to bola atmosfera.

AvP 1 malo tolko skvelych veci, nahmatkovo:

- John Woo mode predbehol Maxa Payna a bol aj zabavnejsi
- tie detaily ako ked ste odtrhli androidovi ruku za votrelca, a ako si potom jednou rukou nabijal zbran
- vobec to ze nepriatelom dochadzali naboje
- atmosfera najlepsia aku som kedy zazil, za hocikoho
- naozaj tri hry v jednom, za marinaka to bolo frentic, za votrelca skoro ako v thief
- randomizacia nepriatelov mnam
- nekonecne spawny aj ked niekto nema rad mnam, pretoze to nuti cloveka sa pohybovat
- hudba, mnam mnam
- a to vyuzitie svetla, mnam.. dodnes som nevidel lepsiu hru s takym svetlom ako v AvP jednotke.. kam sa hrabu vsetky tie moderne efekty na toto

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Aeris> Iste, ze sa neposral asi nikto z nas (dufam) :ikonka55:  ale nie raz ma myklo tak, ze som sa odviezol na kresle dozadu pustiac klavesnicu aj mys. Pripadne som si klavesnicu a mys skoro zhodil zo stola a spanikaril. Nasledne som vystrielal vsetku dovtedy usetrenu municiu :lol:


hej hej... a ked maš doma mačky čo okolo druhej v noci ti začnu skakať na kolena... no fun :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 91 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun