HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 834 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 56  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dakujem Riso, ze si prave demonstroval nedostatok racionalnych argumentov z tvojej strany. Aj nabuduce si prid potrollit, nebude to prva tema tohto typu, ktoru si nacal.

Tesim sa, ze si sa zaradil medzi tu radostnu skupinu folklornych fanusikov, co spieva ody a tam sa to konci.

Temu mozno uzamknut, myslim.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co ti drbe ja nemozem :D:D:D tak ked sa proti tebe "opat spiklo cele forum", mozno je nacase sa nad sebou zamysliet, lebo ak si si nevsimol, na tomto fore sa zvacsa hada kazdy s kazdym a z nejakych stredoskolskych spikavaciek sme uz vyrastli :)

ved ale ako moze vobec inteligentny, rozhladeny clovek zacat dristat taketo veci...ved pre boha sa pozri co pises...vychvalujes apple do nebies a to si mal v ruke macbook a chvilku ipad; hocijaku chybu funkcionality si ospravedlnis vyhlaseniami "to uzivatel nepotrebuje" a "lebo oni dbaju na dusevne vlastnictvo" a "na to je ina spickova vec a NIC INE NETREBA"; spory o dizajnove patenty este ani neskoncili ale tebe uz je jasne ze vsetko vymyslel genius jobs; nedokazes dat normalne argumenty na to PRECO su vlastne tie zariadenia take uzasne, okrem uplne propagandistickych vyhlaseni z apple reklam. bro sak to co robis je cista viera :D to ze mas macbook este neznamena ze mas uplne stratit vsetku objektivitu

poviem ti tak, ja nechcem aby firma za mna rozhodovala o tom, co potrebujem a co nie; aby firma urcovala, ci si mozem podrbanu mp3jku skopirovat naspat (aj keby bola doprcic moja vlastna, tak mi to nedovoli, lebo co ked nahodou kradnem? tak to mam chapat? :D), aby som nemohol normalne narabat s vecami tak ako je dnes plne mozne a ako to konkurencia ponuka bez komentara; a aj keby som bol pirat, tak nechcem, aby to vobec ta firma komentovala. Ved to co je za vodenie za rucicku ako od mamicky? Ja ocakavam zariadenie, ktore je schopne vykonat vsetko, co je v nom technologicky realizovatelne, a nech preboha ja nesiem zodpovednost za svoje skutky...minimalne teda to ocakavam od zariadenia, o ktorom tvrdis ze je top, spickove, niekolko dekad dopredu a najlepsie na trhu

nehovoriac o tom ze ked dostanes 500 prikladov pri ktorych neplati ze vysoke trzby = kvalita, tak AJ TAK budes tvrdit ze to plati...gezus fuck

dufam, ze tento thread si precitas o nejakych 5 rokov a budu facepalmy

a ne, nie som android fanboy, nevlastnim ziaden android device. proti applu nemam absolutne nic - avsak uplne vsetko mam proti slepej subjektivite a nepodlozenemu hltaniu sprostosti

boa toto som na tomto fore este nezral

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ach, prečo musím refreshovať v tak zlých časoch... všetko som zmeškal však?


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sweet mother of riso!
toto su argumenty hodne kráľa!

jedine, co by som este ako-tak uznal je design. ale aj tak mam radsej redneck krabice

a ten vizionar bol v com? O_o
da sa toto konkretizovat?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
Ludia nie su hlupi


citat roka... skoro som sa zadrhol cornflakami :D
comedy gold toto.. spolu s druhou jednou temou co som dnes uz v skorych rannych hodinach cital (v hlavnych ulohach silverbowos vs. svet)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 26.01.2006
Príspevky: 64
Body: 5
Bydlisko: Slnecan Sustava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso, v tom ze to vyzera, ze sa vsetci proti tebe spykli a oni su proti apple - je to pravda, ze to tak vyzera. Ale stale od teba pytaju padne argumenty, nie to co rozprava apple... Najme Alef0 ( kedze vlastne tiez aj apple aj android ) mal rozumne poznamky a ty si neodpovedal...

A ja by som rad tiez odpoved na moje otazky, kedze som zvazoval macbook od apple, no nakoniec prave kvoli cene som siahol po inom produkte. Tabletom sa venovat nebudem, kedze ja si ich rozumne plne vyuzitie predstavit neviem, ale co sa tyka Macbooku. Viem ze programujes atd. a tak :

Ake programy konkretne si pouzival na PC a co namiesto toho pouzivas na MacOS ? ( IDE, Graficke editory ... ) Lebo ked sa bavime len o webovych prehliadacoch, office balikoch a problemy s tlaciarnami ( pricom ja som napr. s win7 nemal problem s driverom - som ho ani nemusel nainstalovat... ale suhlas, ze co sa tyka XP som s tym mal miestami problem, Vistu som preskocil ), tak to nema ziaden vyznam sa podla mna bavit. Az na pohlad na oko v tom nevidim velky rozdiel - ci mam zapnuty open office/FF/tlaciaern vo win, macOS abo ubuntu je fakt jedno...

Prosto : ako a na co TY KONKRETNE vyuzivas tablet resp. notebook, ake aplikacie, a v com si mal pri ich PC ekvivalentoch problemy....

P.S. - co sa tyka spomalovniu tableta - skusal si najst nejaku applikaciu, ktora meria vykon a pod... a merat si to ? ( Mne zvykne nekedy samsung galaxy S seknut resp. ako by isiel kusa ako by bol pribrzdeny, no po vyp/zap ide v pohode.. )

Hadam na to aj odpises ;)


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len taka otazka..
Keby napriklad vsetky produkty apple staly rovnako ako ich priama konkurencia

kupili by ste si apple alebo ich konkurenciu?

-mam neutralny postoj a vobec sa v tom nevyznam tak klud :)

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
buči napísal:
kupili by ste si apple alebo ich konkurenciu?

apple samozrejme, lebo je to hip

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je dost hypoteticka otazka.

S jednou vynimkou: to je realita, ktora plati pre MacBook Air 13, lebo je to najlacnejsi 13'' notebook s danym harverom (999). V tomto pripade ano, velmi silne by som o tom uvazoval.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som si asi aj tak kupil PC, ale ja mozem byt specialny pripad - na pocitacoch sa aj hram a na to Mac vo vseobecnosti nie je dobra platforma.

Osobne inak velmi s Macmi nemam skusenosti, az na nejaku office pracu. Tam ma to dost iritovalo, lebo som nebol zvyknuty na ovladanie a chybali mi blbosti ako pravy klik. Tiez som bol zmateny z toho, ako funguju okna a hlavne to horne menu, ale viem si predstavit, ze ak by som to pouzival vela, zvykol by som si.

Nebolo tam ale nic, co by ma ohurilo, bol to taky isty pocitac ako PC, len s inym OS. (pracoval som s desktop macmi, nie s notasmi)

Inak mam tak akurat iPod Shuffle, co je super mala masinka, len mi vadi nutnost pouzivat iTunes, ktore vo windowsoch nestoja za vela.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo a samozrejme, kupil by som si to preto, ze ja hry nehram, ale mne by vyhovoval ten unixovsky spodok -- nejeden vyvojar to pouziva presne preto, lebo ta graficka vrstva jednoducho funguje, ale zaroven je tam ten hardcore klasicky spodok, s ktorym funguje kopa nastrojov. Na druhej strane sa treba vyrovnat s tym, ze z hladiska vyvojarov su niektore novinky pozadu (Java vyvojar si musi vystacit s Javou 6, horkotazko).

Ked som kupoval MP3 prehravac, bol som centimeter od iPodu nano... nakoniec vsak vyhrala Sansa, ktora stala tretinu a ma vsetku funkcionalitu, ktoru som kedy od prehravaca chcel.

K tabletu som sa vyjadril vyssie.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Táto diskusia je veľmi jednostraná. Ehm:

PC. Keď chcem unixovský spodok, dám si Linux, s ktorým fungujú cca všetky nástroje.

Linux > Windows
Linux > Mac

ArchLinux do každej rodiny!

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne Mint na notase nefunguje, neni sa drivery.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale keďže Linux je najlepší, máš blbý notebook.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 834 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 56  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun