HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm, tohle napsal Joyeti, navíc takovej Bifi by s tebou asi nesouhlasil. Každopádně ale děkuji. Zas až takový odborník nejsem.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2006
Príspevky: 196
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:roll:

Ehm, že by som bol Dalcorove Alter-ego?

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :lol:  :lol:

Yarpen, you certainly make my day!!!!!!!!!  :ikonka57:


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:oops:  Hlboko sa sa ospravedlňujem joeyeti-mu.
Každopádne všetko, čo som hovoril o hlave a päte recenzií patrí Tebe joeyeti. Podľa počtu príspevkov sa iba rozbiehaš, musím začať sledovať tvoje príspevky.
Nič to ale nemení na mojom názore na Dalcorove  recenzie.
Neviem, ako som spojil Dalcorovu češtinu s Yoeyetiho slovenčinou. Možno trochu zaúradoval FeedReader v ktorom sa ešte len orientujem.
Či už tak, alebo tak. Obom vám dlžím  :ikonka05:

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2006
Príspevky: 196
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Yarpen napísal:
:oops:  Hlboko sa sa ospravedlňujem joeyeti-mu.
Každopádne všetko, čo som hovoril o hlave a päte recenzií patrí Tebe joeyeti. Podľa počtu príspevkov sa iba rozbiehaš, musím začať sledovať tvoje príspevky.
Nič to ale nemení na mojom názore na Dalcorove  recenzie.
Neviem, ako som spojil Dalcorovu češtinu s Yoeyetiho slovenčinou. Možno trochu zaúradoval FeedReader v ktorom sa ešte len orientujem.
Či už tak, alebo tak. Obom vám dlžím  :ikonka05:


Diky  :lol:
Keď ma niekto porovnáva s Dalcorom, to už je čo povedať...
Pravdupovediac, tu sa len rozbieham, na http://rpgforum.jinak.cz som už zabehnutejší (ale ani tam to nie je v porovnaní napríklad s takým... nooo.... Dalcorom!!! - nič moc). Keď ma už chceš sledovať  :P tak sa mrkni aj tam, mam rovnaky nick a rovnaký obrázok...

A to Pifčo by som síce zmenil na pollitra kofoly, ale aj tak bodne... ohlásim sa, keď bude tak 35°C v tieni...

Otázka späť k ADRPG - hral si ho, prípadne si čítal pravidlá? Lebo ak nie, napíš PM, mám anglické pravidlá.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 189
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No...ja neviem, ci by som dokazal hrat...Je to take...cudne....teda myslim ten system. Najma boje a tie pociatocne atributy. Mna to nejako neoslovilo. Tie kocky by mi asi prilis chybali. Na d20 je perfektne, ze nikdy nevies, ako sa boj zvrtne, a aj taky maly hobit s prakom moze zlozit medveda.  Ale inak recenzia je napisana bravurne.

_________________
Ju hev prablem or vant prablem?
Come shell ten well bload? Ten well bload shell when blaight


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2006
Príspevky: 196
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Varimathras napísal:
No...ja neviem, ci by som dokazal hrat...Je to take...cudne....teda myslim ten system. Najma boje a tie pociatocne atributy. Mna to nejako neoslovilo. Tie kocky by mi asi prilis chybali. Na d20 je perfektne, ze nikdy nevies, ako sa boj zvrtne, a aj taky maly hobit s prakom moze zlozit medveda.  Ale inak recenzia je napisana bravurne.


Diky za ohodnotenie.
No, samozrejme, je to každého osobná preferencia. Možnože zo začiatku by som tiež mal problémy sa do toho dostať, keďže je to v podstate o fantázii pri opise a nájdení niečoho, čím protivníka premôžem. Neviem, zatiaľ som to neskúšal. Ale z toho, čo som to čítal, to vyzerá veľmi dobre (ako som inak naznačil aj v recenzii  :wink: )

Možno je to tým, že som zatiaľ moc RPG nehral, čiže asi nemám žiadne "zažité" návyky... Ktovie?  :roll:


J.

_________________
Bags, nothing is ever easy....


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obavam sa, ze v pripade takychto hier treba uplne zabudnut na tradicne principy, ktore vladnu v D&D a podobnych RPG.

Tu uz nejde o mlatenie priser, ale pisanie pribehu. A v takomto pripade je casto boj zbytocnym.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2006
Príspevky: 196
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, priamo v Amberi je boj súčasťou  :wink: , viď knižky....

Ale pravda, nie je to hack'n'slash, ale skôr primeraný opis (viď knižky).


J.

_________________
Bags, nothing is ever easy....


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2006
Príspevky: 196
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Priatelia,

tento článok pôvodne vznikol pre server annun.sk a bol zaradený aj do súťaže o článok mesiaca (ktorú vyhral). Bola s tým však spojená exkluzivita pre annun. Túto skutočnosť som prehliadol (a nedostatočne si prečítal pravidlá) a nechal som ho zverejniť aj na d20.cz. Tým som spôsobil menšie problémy obom serverom (a Alnagovi z d20.cz spolu s alefom0).

Chcel by som sa za svoju nevšímavosť obom serverom (a ich vedeniam) ospravedlniť a dúfam, že sa v budúcnosti niečo podobné už nestane.

Mrzí ma to.

Joe

_________________
Bags, nothing is ever easy....


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun